اذر ناز(قیام*شراره) م

نام.آذرناز
پدر.قیام(استوار *طاوس)
مادر.شراره(اذرخش*حنا)
متولد.92/2/10
جنسیت.مادیان
رنگ.کرنگ
تولید کننده .اخوان مکاری
مالک.نوروزی
محل نگهداری .اصفهان

اقا مجتبی شول با عرض سلام.اگه قیام به فرض اینکه 50درصد خون کرد داشته باشه وشراره 100درصد کرد هست با این وجود اذر ناز 75درصذ خون کرد داره نظر شما چی هست؟

shool

Member
اقا مجتبی شول با عرض سلام.اگه قیام به فرض اینکه 50درصد خون کرد داشته باشه وشراره 100درصد کرد هست با این وجود اذر ناز 75درصذ خون کرد داره نظر شما چی هست؟

طی صحبتی که چند سال پیش مدیران جهاد در خصوص dnaنژاد کرد داشتند ، نظرشون همین بود که اسبهای مشکوک را dnaبگیرند وبراساس 49،،،51نژاد راتعیین کنند . مثل اینکه یه تعدادی راهم نمونه گیری کردندوجواب دادند. درخصوص آذرناز ، شما هم میتوانید بامسئولین شهر خودتان هماهنگ کنید که چنین کاری انجام دهند. اگر عکس هم از کره خوشکلت بذاری ممنون میشم .

اقای اسرافیل ضمن تشکر از نظر شما .من کلا اسبهای با زیروبند نازک میپسندم .اذرناز به دو دلیل خریدم.1.رضایت کامل که نسبت به سواری برادرش اذرخش دارم2..اصالتی که توی خون پدر ومادرش هست .حاج اکبر نادریان مادیان حنا(مادربزرگ اذرناز) را با اینکه29 سالشه وابستن نمیشه را حاضر نیست بفروشه حدود 26سال پیش زمانی که از طوطی ابستن بوده خریده از اون کردای کمیابه واز کره های شیخ عثمان

srafil

Member
اقای اسرافیل ضمن تشکر از نظر شما .من کلا اسبهای با زیروبند نازک میپسندم .اذرناز به دو دلیل خریدم.1.رضایت کامل که نسبت به سواری برادرش اذرخش دارم2..اصالتی که توی خون پدر ومادرش هست .حاج اکبر نادریان مادیان حنا(مادربزرگ اذرناز) را با اینکه29 سالشه وابستن نمیشه را حاضر نیست بفروشه حدود 26سال پیش زمانی که از طوطی ابستن بوده خریده از اون کردای کمیابه واز کره های شیخ عثمان
خیرشو ببینی عزیز اینو به خاطر این عرض کردم چون اصولا کردها اسبهای با زیرو بند قوی هستن به هر حال مبارکتون باشه

بالا