خدا حافظی کنستانتین!

OJANG

Member
مدتی در ره عشق تو دویدیم بس است راه صد بادیه درد بریدیم یس است
قدم از راه طلب باز کشیدیم بس است اول و آخر این مر حله دیدیم بس است
بعد از این ما و سر کوی دلا رای دگر
با غزالی به غزل خوانی و غوغای دگر
حدود دو ماهی مهمون شما عزیزان بودم خیلی چیز ها ازتون یاد گرفتم و با هم بودن را فهمیدم .
دیگه وقت رفتنه!
میروم دل مردگی ها را ز سر بیرون کنم گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم
دوستتان دارم
خدا حافظ.

yasekabood

New member
به کجا چنین شتابان؟

کنستانتین عزیز

همین امروز در مطلبی که در سایت کذاشته شده بود از ارزش حرکت های مثبت شما در سایت صحبت و ارج گذاری شد مبنی بر لزوم و حضور افراد مثبت همچون شما در جهت ارتقاء بیش از پیش سایت انجمن

و به این سرعت عزیمت شما
بسیار بسیار سئوال انگیز است

هر چند که:
مصلحت خویش خسروان دانند
اما
آخر ارادت و مهربانی افراد سایت نسبت به خودتان را چگونه ترک میفرمایید؟
رسم پاسداشت رفاقت و دل سپردن و ...... چه میشود؟

yasekabood

New member
کاری نمیکنید ؟ یکی از دوستان انجمن ناراحته و داره از سایت میره

همه کنستانتین رو میشناسید
همون که فیلم آموزش سواری کردن کره رو به همه اعضا، بدون هیچ چشمداشتی ارسال میکرد به آدرسشون

دو روز پیش مطلبی گذاشته بود مبنی بر اینکه
چرا اعضای انجمن فقط در حد کلام و نه در عمل

در سایت حضور دارند

(( اشاره به این مطلب که چرا اعضا به یکی از مطالبی که مدیر سایت در جهت توجه و پی گیری به نجات چند اسب اصیل
در بخش نظرات ))
گذاشته اند ، واکنش دل چسب و مناسبی از خود نشان نداده اند و .... - میتوانید مطلب را در بخش نظرات با عنوان نجات چند اسب اصیل ببینید و پاسخ کنستانتین و ....

و امروز شاهدیم که ( شاید به همین خاطر دلسرد و دلخور شده )
کنستانتین دارد از سایت خداحافظی میکند

یاس کبود جدا"
و بدون هیچگونه قصد ریا
از غیبت افراد دلسوز و دانشجو و عاشق اسب در سایت مثل کنستانتین
عمیقا" ابراز تاسف نموده
وبا امید به دلجویی دیگر اعضا از کنستانتین
خوشبین به بازگشت ایشان به سایت است

M

mrezap

Guest
نه علت این که فرمودید نیست .
من توی پیام بهشون گفته بودم راجع به همه بحثها نظر دادنشون باعث خارج شدن بحث از حوصله ومیشه ، و این که همه جا نظر دادن و شوخی گاها" بعضی ها شاکی میشوند من فقط گفتم مراعات بفرمایید و قصد ناراحت کردن شما را نداشتم .
اول به مدیر شکایت میکنند ،یا به خودم پیام میدادی جویایی علت میشدی و بعد ... اما شما با کوچکترین حرف رفتی سراغ خونه آخر
آخه کجاست اون روحیه انتقاد پذیری ؟ بابا ای والا
ما که روی هر موضوعی کلی با هم کل کل میکنیم حالا باید به خاطر این موضوع کوچک از هم دلخور بشیم ؟
نه این درست نیست من به شما به عنوان یک استاد و پیشکسوت و دارای نظر ها و ایده های خوب خصوصا" توی اسب کرد احترام میگذارم و همین جا در حضور همه اعضای انجمن از شما معذرت خواهی میکنم .
حالا هم شما برگرد و بیا با هم صحبت کنیم. اگر متقاعد نشدی من میرم و دوست ندارم هیچ کینه و دلخوری برای این محیط مجازی باشه .

JALI

New member
سلام
حیف شد که رفت در باره انجمن خیلی میگفت و براش جذاب بود!
اشتباه نکنید اون از چیزی ناراحت نمیشه اصلا کسانی که مثل فرداد درویش مسلکن اصلا ناراحت نمیشن.
تمام زندگیش رو روی رفاقت و عشق گذاشته و نرنجیده حالا از این حرفا برنجه!
من از همه دنیا بهتر میشناسمش کاری رو که بکنه کرده و برگشت نداره ولی با هر کدوم از شما که رفاقت کرده تا آخرش پایس.
خدا حافظ کنستانتین

ناشناس

Active member
سلام
کنستانتین جان همه ما رفتنی هستیم از دیاری به دیاری
اما اینو بهت بگم که از اسب نمیشه دوری کرد هر جا هم که بری باز بر میگردی منتظر آمدنت هستیم

پیوست ها

• 61tb2ux.jpg
    61tb2ux.jpg
    32.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kahar

Member
کنستانتین گفت:
مدتی در ره عشق تو دویدیم بس است راه صد بادیه درد بریدیم یس است
قدم از راه طلب باز کشیدیم بس است اول و آخر این مر حله دیدیم بس است
بعد از این ما و سر کوی دلا رای دگر
با غزالی به غزل خوانی و غوغای دگر
حدود دو ماهی مهمون شما عزیزان بودم خیلی چیز ها ازتون یاد گرفتم و با هم بودن را فهمیدم .
دیگه وقت رفتنه!
میروم دل مردگی ها را ز سر بیرون کنم گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم
دوستتان دارم
خدا حافظ.

صلاح کار خویش خسروان دانند.

شاید خداحافظی همیشه تلخ ترین حادثه زندگی بوده اما مصلحتی در آن است که ما نمی دونیم .

هر جا که هستید دنیا به کامتان .

خداحافظ فرداد جون
ولی اگه کرمانشاه اومدی حتما به من یه سری بزن
انشا الله که مشکلی که به خاطر اون خدحافظی کردی حل بشه و دوباره بیای تو انجمن
من و تمامی اعضا منتظریم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
طی اطلاعی که یکی از دوستان که با فرداد در ارتباط است داد،ایشان بدلایل شخصی رفتند
نه انجمنی

احسان

Active member
اين دنگ ما را هم بديد ديگه وگر نه من هم نميام دنگ اين فرداد را هم ريس نداد فرداد رفت
:D:D:D:D:D:D::D

OJANG

Member
من بر میگردم!

امشب در حضور استادی بزرگ و عزیز بودم،در مورد فعالیت و نظرات خودم در این انجمن با ایشان صحبت کردم و همچنین خداحافظی .
ایشان در مورد این بنده سراپا تقصیر چنین فرمودند که:تو در برابر نظرات و ایده ها و کلا ایدئولوژِی خودت مسئول هستی ،برگرد و از عقیده درستت دفاع از نادرستت پرهیز و از نادانسته هایت کسر کن.
دوستان من به عشق اسب و صمیمیت شما و وظیفه و امر استاد برگشتم امیدوارم که مثل قبل بنده را بپذیرید.
یا حق مددی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاسخ : من بر میگردم!

قدم روی چشم من و تمام بچه های انجمن لوتی
ایول بابا خوش قدم

M

mrezap

Guest
خوش آمدی فرداد خان

کنستانتین گفت:
امشب در حضور استادی بزرگ و عزیز بودم،در مورد فعالیت و نظرات خودم در این انجمن با ایشان صحبت کردم و همچنین خداحافظی .
ایشان در مورد این بنده سراپا تقصیر چنین فرمودند که:تو در برابر نظرات و ایده ها و کلا ایدئولوژِی خودت مسئول هستی ،برگرد و از عقیده درستت دفاع از نادرستت پرهیز و از نادانسته هایت کسر کن.
دوستان من به عشق اسب و صمیمیت شما و وظیفه و امر استاد برگشتم امیدوارم که مثل قبل بنده را بپذیرید.
یا حق مددی
خوش آمدی فرداد خان

بالا