دختر انزو

hassan3034

Member
دوستان تو سایت انزو ال تی دی یه مادیون 3 ساله بر فروش گذاشتن. این مادیا ن دختر انزو هستش. من ایمیل زدم به انزو ال تی دی و قیمت خواستم . حالا جواب ایمیل را دادن و نوشتن که قیمتش 26K یعنی 26 هزار دلاره.!!!! که البته گمان کنم به 20 یا 22 هزار هم بشه تموم کرد. ناگفته نماند که این مادیون شکمش ازJiuliuzs De Wiec پره. من ویدیوش رو دیدم اما از اونجا که مثل دوستان تخصص کافی ندارم میخوام که شما هم ببینید و نظر بدین. ویدیوی این مادیون رو میتونین توی وب سایت انزو ال تی دی ببینین . لینک اولی که میگذارم ویدیوی مادیونه و لینک دوم ویدیوی سیلمی که مادیون ازش پرهhttp://www.enzoltd.com/videos/Enjoi-E.wmv

http://www.enzoltd.com/videos/jiuliusz-de-wiec.wmv
میتونین تو قسمت فروش
Arabian Stallion ENZO انزو ال تی دی تبار این مادیان و اون سیلمی که شیکمش ازش پره رو ببینید............
2ywiha8.jpg

hassan3034

Member
دوستان در مورد درستی یا کارکتنس مادیان نظر بدین؟ همچنین در مورد قیمتش و چیزای دیگه

saeid amini

New member
باسلام دوست عزیز به نظر بنده این مادیان زیباست اما ایراداتی هم دارد 1 این مادیان در سن پایین ابستن سده است که باعث میشود راندمان و طول کارکرد را پایین بیاورد
2 کمر بلندی دارد
3 با اینکه دم را خوب میگیرد ولی جای ان پایین در امده
4صورت خشک وزیبای خهرجیها را نشان نمیدهد
5من اگر باید وقت وسر مایه ام را هزینه کنم دقت بیشتری می کردم
دوست عزیزم اسب اگر اسب باشد قیمت خودش را دارد اینور اب وانور ندارد سه سال پیش طی مسابقات زیباعی یزد دکتر نایگل رئیس سازمان اسب عرب به همراه هیئت همراه در ایران بودند و مایل به خرید سمنگان باقیمت 200000یورو بودند که اقای کشاورز ندادند بعد طی سفری که داشتند به ایتالیا برای خرید مادیانی قیمت پیشنهادی انها 800000 بوده هست خودت قضاوت بکن

hassan3034

Member
ممنون دوست عزیز. امیدوارم این فروم بتونه به دانشمون در رابطه با اسب کمک کنه.
دوست دارم نظر امیر حسین هم بدونم.

khosro.a

Member
khosro jaan nazaret dar morede in madioon chiye?
Gheymat va fanni!!!!

حسن جان من تجربه زیادی ندارم ولی بنظر من این مادیون هم قیمتش خوبه هم تیپو قیافش. الان اگه تو ایران بخوای یه مادیون کره مبارک بخری باید حداقل 15-20 میلیون در نظر بگیری که این مادیونی که شما با این قیمت معرفی کردی خیلی سر تر از کره مبارکای خودمونه که اصلا" قابل قیاس نیستن.

hassan3034

Member
حسن جان من تجربه زیادی ندارم ولی بنظر من این مادیون هم قیمتش خوبه هم تیپو قیافش. الان اگه تو ایران بخوای یه مادیون کره مبارک بخری باید حداقل 15-20 میلیون در نظر بگیری که این مادیونی که شما با این قیمت معرفی کردی خیلی سر تر از کره مبارکای خودمونه که اصلا" قابل قیاس نیستن.

ممنون خسرو جان

کاش کسی هزینه ی ترنسفر را هم میدونست اگرچه این پلت فرم را باز کردم که نرخ بازارهای آمریکا را هم داشته باشیم.

khosro.a

Member
ممنون خسرو جان

کاش کسی هزینه ی ترنسفر را هم میدونست اگرچه این پلت فرم را باز کردم که نرخ بازارهای آمریکا را هم داشته باشیم.

یکی از دوستان ما یه مادیون از آلمان اوردن که هزینه ترنسفرش حدودا" 15 میلیون شده بود.

Soheil Sanati

Active member
باسلام دوست عزیز به نظر بنده این مادیان زیباست اما ایراداتی هم دارد 1 این مادیان در سن پایین ابستن سده است که باعث میشود راندمان و طول کارکرد را پایین بیاورد
2 کمر بلندی دارد
3 با اینکه دم را خوب میگیرد ولی جای ان پایین در امده
4صورت خشک وزیبای خهرجیها را نشان نمیدهد
5من اگر باید وقت وسر مایه ام را هزینه کنم دقت بیشتری می کردم
دوست عزیزم اسب اگر اسب باشد قیمت خودش را دارد اینور اب وانور ندارد سه سال پیش طی مسابقات زیباعی یزد دکتر نایگل رئیس سازمان اسب عرب به همراه هیئت همراه در ایران بودند و مایل به خرید سمنگان باقیمت 200000یورو بودند که اقای کشاورز ندادند بعد طی سفری که داشتند به ایتالیا برای خرید مادیانی قیمت پیشنهادی انها 800000 بوده هست خودت قضاوت بکن

من با کمر بلند و جای دم موافق نیستم چون از نیمرخ مادیان مشخص نیست.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
شمام باورت شده؟!!
به نظر شما کسی که سالها پیش پدرش رو فروخته به ما, کره نریونی که مصری هم نیست حاضره بخره؟ اگر سمنگان از لحاظ بدنی و هر چی که بگی بهترین هم باشه اونها هیچوقت نخواهد خریدش. و گاها هم این شایعات رو مالکان درست میکنند برای بازار گرمی. مثل داستانی که از مری بنکرافت درباره سزار نقل میشه.
انقدر ساده انگار نباشید لطفا

hassan3034

Member
امیر حسین جان ویدئوش رو ببین و لطفا نظرت رو راجع به این مادیون بده؟
آقای صنعتی شما اطلاعی از هزینه ی ترنسفر دارین؟

بالا