قیامت ( یاسا * فوزیه ) ن....

خیر فوزیه اصلا زنده نیست از مادیانهای قدیمی بوده حمیده مادیانی نیله بود که سال86 قیامت رو که نریانم بود بدنیا اورد.

shool

Member
پس بااين حساب هم حميده داريم هم فوزيه . ميدونم فوزيه مرده ، سوالم اينه كه اين دوماديان دريك سال دوكره نر وهردونيله وهردو به اسم قيامت توليد داشتن ؟

سینا گورانی

Active member
این اسب تولیدی باشگاه نیرو اهواز است که بعد از حراج به تملک اقای دربهنیان در امد که ایشان فکر کنم بعد از یک یا دو سال این نریان را به اقای نیکروان فروختند که زمانی که در تملک اقای نیکروان بود چند بار کورس رفت که فکر کنم مقام هم اورد

سینا گورانی

Active member
خیر فوزیه اصلا زنده نیست از مادیانهای قدیمی بوده حمیده مادیانی نیله بود که سال86 قیامت رو که نریانم بود بدنیا اورد.

من خودم هم این نریان را زمانی که زیر مادر بود دیدم مادرش حمیده است . حمیده مادیان نیله ای بود که فکر کنم یه چشش مشکل داشت

shool

Member
من خودم هم این نریان را زمانی که زیر مادر بود دیدم مادرش حمیده است . حمیده مادیان نیله ای بود که فکر کنم یه چشش مشکل داشت

دوست عزيز فكركنم داريد اشتباه ميكنيد. اين قيامت كره فوزيه هستش ، اينطوري كه متوجه شدم زماني كه اهواز بوده به اسم حميده صداش ميكردند. فوزيه هم آخرين بار رفسنجان بود و از تواب پر شده بود كه اونجا ازبين رفت .

shool

Member
عكسهاي كره توليدي ازقيامت

پیوست ها

• نفس.jpg
    نفس.jpg
    238 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • نفس1.jpg
    نفس1.jpg
    246.9 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • نفس2.jpg
    نفس2.jpg