كرار

كرار

كره بنام كرار وارداتي از امارات،پدر كرار الهب معروف متعلق به ال مكتوم هستش
متعلق به جناب شريف

پیوست ها

• DSC00316.jpg
    DSC00316.jpg
    50.1 کیلوبایت · بازدیدها: 148

Farib

Member
پاسخ : كرار

هدف تولید اسبان بهتر با مشخصات کاملتره ولی این اسبایی که در حال حاضر امید دارن که بهترین سیلمی ایران بشه نه تنها چیزی به اسباتون اضافه نمیکنه بلکه فوق العاده خرابشون میکنه . اگرم کسی جدا میخواد از ای اسبا دفاع کنه و خودش مالک اون اسب هست لطفا بگه تا بطور جدی عرض کنم چرا این اسبا نه تنها مفید نیست بلکه مضر هم هست. اما 1. اسبی که میخواین ازش دفاع کنین خودتون مالکش باشین یا از کسانی که حق دفاع ازش رو دارن و 2. بدون نظر مقرضانه بحث کنیم.

فریب جان بحثت داره قشنگ میشه.
یه بار تو معرفی نیله سرخو وارداتی از شما خواستم با تمام جوانب نقدش کنی ولی طفره رفتی وزدی به نسب وسلیقه شخصی .
بهتر نیست از اسبهای نزدیک به خودت شروع کنی ونقد کنی,مهم نیست که تو بحث شرکت بکنیم یا نه.!
تعداد مراجعین به تاپیک خود نشان دهنده استقبال از مطلبه؟!

Farib

Member

oliviera مرسی از جوابت . راستش اون سلیقه شخصی واسه این بود که من دو نوع مطلب تو سایت میزارم یکی نظرات و اموزش های بزرگان صنعت اسبه که با ذکر منبع انجام میشه و یکی هم نظرات خودمه که مطمینا اگر در سطح نظرات شما و دیگر دوستانمون نباشه مطمینا از سطح پایین تری هم برخورداره . من واسه این جداگانه مینویسم که سطح اعتماد به نوشته هام معلمو باشه . اگر میگم فلان اسب این مشکلات رو داره خوب این نظر منه قرار نیست حتما درست باشه که.
اونجا نوشته هام از پدیگری اسب بود چون ندیده بودمش . حالا نظرم رو در موروش مینویسم لطفا همونجا ببینینش. در مورد هر کدوم از اسبای وارداتی یا غیره که نزدیک به منه میتونم با جرات بنویسم. هر کدومو میخواین بگین.

فریبرز جان
نقد قرار نیست که نقاط منفی باشه ,نقد میتونه قسمت پر لیوان هم باشه!
ولی یادم میاد یه روز گفتی که من با تفکر خودم اصلاح رو پیگیری میکنم ,حال من میخوام اون تفکر رو تو نقدات ببینم ,نه فقط نقد تناسب بلکه تفکر جامع اصلاح منطبق بر داشته هات.
نقد کردن حتی منفی ونقاط ضعف خوبه ,دید رو باز میکنه,تا کی میخایم ندونیم ونپرسیم؟!
به شخصه چیزی از عرب نمیدانم ولی واقعا" این همه آلرِژِی به سیلمی چون مبارک رادرک نمی کنم.
شاید ما هم تکرار کنندگان صحبت های پدران وبزرگانمان هستیم.!

Farib

Member

من مبارک رو واقعا دوست دارم همین الان که وفور سیلمی تو ایرانه بهترین مادیونم پیشه مبارکه . هنوز معتقدم این حیوون نتونسته خودشو ثابت کنه. هنوز خیلی جا داره.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

oliveira گفت:
فریبرز جان
نقد قرار نیست که نقاط منفی باشه ,نقد میتونه قسمت پر لیوان هم باشه!
ولی یادم میاد یه روز گفتی که من با تفکر خودم اصلاح رو پیگیری میکنم ,حال من میخوام اون تفکر رو تو نقدات ببینم ,نه فقط نقد تناسب بلکه تفکر جامع اصلاح منطبق بر داشته هات.
نقد کردن حتی منفی ونقاط ضعف خوبه ,دید رو باز میکنه,تا کی میخایم ندونیم ونپرسیم؟!
به شخصه چیزی از عرب نمیدانم ولی واقعا" این همه آلرِژِی به سیلمی چون مبارک رادرک نمی کنم.
شاید ما هم تکرار کنندگان صحبت های پدران وبزرگانمان هستیم.!
من تا امروز از دنیا فهمیدم که چیزی رو به ما نمیده که یک روز براش شاخ بشیم
چیزی رو از ما میگیره که با اون از دوشمون بالا بره
مبارک و ...
نمونه ایست از یک جز

کار ما تولید اسب عرب خط مصری نیست
دنیا به اندازه کافی داره میبینه
بهترینشو

باید چیزی در بیاریم و رو کنیم که تابحال ندیدند
و گرنه این پس رفت با مبارک و نمونه هاش ادامه داره

شاید نظری که میگی واقعی باشه .
ولی قبول کردنش یاسه؟!

کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم!

من خون خالص مثل همگی اعضای انجمن دوست دارم.
ولی از بین رفتن خون خالص از مبارک و... شروع نشد.!
از وقتی شروع شد که تو ایلخی های مراغه وورامین و..سیلمی های وارداتی رورها کردن؟!
امروز هم که دیگه ایلخی باقی نمونده.!

♘امیرحسین♞

oliveira گفت:
شاید نظری که میگی واقعی باشه .
ولی قبول کردنش یاسه؟!

کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم!

من خون خالص مثل همگی اعضای انجمن دوست دارم.
ولی از بین رفتن خون خالص از مبارک و... شروع نشد.!
از وقتی شروع شد که تو ایلخی های مراغه وورامین و..سیلمی های وارداتی رورها کردن؟!
امروز هم که دیگه ایلخی باقی نمونده.!
از سال 1320 شروع شده
مدارکش هم موجوده از یموتها

دست نخورده ترین کرده هنوز

یه روزی از روی نفهمی این اتفاق افتاد
امروز هم از روی نفهمی؟

Farib

Member

امیر حسین جان میدونی کاملا با این صحبتت مخالفم . چون عزیز من هرچیزی یه نقصی داره. اگه هدف تولیو برطرف کردن این نقص هاست که نمیشه اینطوری پیش رفت . من نمیدونم چرا زور الکی میزنیم . اگه بحث زیباییه که کره های مبارک کم مقص تر و زیبا ترند و نتایج شو واینکه چند وقته خون خارجی و خالص ایرانی جدا شدن خودش مبین این ماجراست . اگه بحث کار ورزشیه که تو کورس همین چند سال اخیر و ببین زیار. زاماس . هنر . چنتا کره غرور داری که از خنجر بهتر دویده باشن که مادرش کره مبارکه ؟ قدیمیاشم که همه میشناسن . خوب پس مسیله چیه؟
مطمینم اگه کره های sala el din اصلا از زیر تمرین کورس در نمیان ولی مبارک خونش به اسبای ایرانی خورده و اوناروکامل کرده . اصالت مهمه ولی این نقش پر رنگ یه سیلمی رو همینجوری لگدمال کنیم . ؟؟؟؟؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

Farib گفت:
امیر حسین جان میدونی کاملا با این صحبتت مخالفم . چون عزیز من هرچیزی یه نقصی داره. اگه هدف تولیو برطرف کردن این نقص هاست که نمیشه اینطوری پیش رفت . من نمیدونم چرا زور الکی میزنیم . اگه بحث زیباییه که کره های مبارک کم مقص تر و زیبا ترند و نتایج شو واینکه چند وقته خون خارجی و خالص ایرانی جدا شدن خودش مبین این ماجراست . اگه بحث کار ورزشیه که تو کورس همین چند سال اخیر و ببین زیار. زاماس . هنر . چنتا کره غرور داری که از خنجر بهتر دویده باشن که مادرش کره مبارکه ؟ قدیمیاشم که همه میشناسن . خوب پس مسیله چیه؟
مطمینم اگه کره های sala el din اصلا از زیر تمرین کورس در نمیان ولی مبارک خونش به اسبای ایرانی خورده و اوناروکامل کرده . اصالت مهمه ولی این نقش پر رنگ یه سیلمی رو همینجوری لگدمال کنیم . ؟؟؟؟؟؟؟؟
برای ما اینطوره
برای اون تولید کننده آلمانی, آمریکایی, لهستانی اصلا مهم نیست ما به کجا میریم
اون فقط میخواهد سر ریزشو بفروشه
کی بهتر از ما؟

اگر تونستیم چیزی تولید کنیم با داشته های خودمون که تو کورس و زیبایی عالی باشه هنر کردیم
بین چند صد کره مبارک چندتاش مگه عالی شدند؟
بین سیلمیهای خالص کدامیک انقدر بها بهش داده شده؟
نگو مبارک چیزی داره که هیچیک از سیلمیهای ما ندارن

سیلمیهای ما دارند
ولی تو تاریخ همیشه مرغ همسایه برای ما غاز بوده

فریبرز جان
یه روز تو یه بحثی با هم به شما گفتم که اونها می دونند که چی رو دارند میفروشند(البته اگر عاقل فرضشون کنیم و خودمون رو بالاتر از اونها ندونیم.!) البته این به معنای مال بد نیست ,شاید اون چیزی که بدرد اون نخوره به کار شما بیاد.!
ولی شما میخوای با این به کجا بری؟!

وقبول کن از من که تو بازار فروش اسب ایرا ن مشتری دست n ام هم به حساب نمیاد,در قبال گردن کلفتهایی که سه برابر قیمت واقعی اسب پول میدن/!

Farib

Member

من منظورم از اسب خارجي كرار و شارد اسكيپ و از اين قسم نيست . اسباي درجه n ام و سر ريز امارات نه بدرد ما ميخوره نه هيچ كس ديگه. مام كه چشمشمونو بستيمو هوار هوار پول ميديم به پاش . چرا فكر نميكني monogram تو ايران چه كاره منيتونست باشه .
امير حسين يه كره مبارك نام ببر كه دست مربي خوب اومده تو ميدون و بي جايزه رفته؟
سامسون رو كي ميتونه از ياد ببره . بابا كم لطفي نكنين.

ایمان

Active member
عکس+شجره

پیوست ها

• AJ KARRAR.jpg
    AJ KARRAR.jpg
    110.9 کیلوبایت · بازدیدها: 55
  • 2-male_AJKarrar_437_dubai08.jpg
    2-male_AJKarrar_437_dubai08.jpg
    41 کیلوبایت · بازدیدها: 32

s.parizimanesh

Active member