لنگش در مسابقات زیبائی

احسان

Active member
آخه زيبايی کردان اسب لنگش دار ما زياد داديم تو ميدان :dodgy: بيشترشون هم مقام گرفتند:confused:
حالا اين جا اسب ها همه به دليل لنگش حذف شدند:biggrin:

sohrab

Active member
و اینکه من فکر میکنم این خیلی خوبه که اسب لنگش دار حذف بشه چون وقتی نمره حرکت نگیره امتیازش کم میشه و اسبی که به لحاظ کیفیت پایین تره بیاد و در مقام قرار بگیره
اینکه داور یا دی سی میدان اجازه ورود نمیدن هم به نفع اسب هم به نفع مالک
ای کاش همیشه اول نیمه پر لیوان رو میدیدم

واقعا اینطور بود؟!
یعنی اسبی که لنگش داشت اجازه ورود به میدان ندادند؟!

احسان

Active member
حذف اسد اشتباه بود به نظر من اگر سيستم امتياز دهی بود حتماً مقام ميگرفت ولی سيستم اونجا انتخابی بود
بعد هم اسد بيچاره 3 بار تو باکس از پاهاش مثل غورباقه رو زمين پاهاش باز شد:sadsmiley:
ميخوای اون لنگش واضح ديده نشه :biggrin:
منظور من از لنگش لنگش های بود که فقط يک دامپزشک ميتوانست متوجهه بشه يا يک داور کار درست مثل حقيقت منش که بعد هر مسابقه اسم اسب های لنگ را يادش کرده بود:rolleyessmileyanim: به ما ميداد ميگفت فکر نکنيد من متوجه نيستم:confused:

احسان

Active member
و اینکه من فکر میکنم این خیلی خوبه که اسب لنگش دار حذف بشه چون وقتی نمره حرکت نگیره امتیازش کم میشه و اسبی که به لحاظ کیفیت پایین تره بیاد و در مقام قرار بگیره
اینکه داور یا دی سی میدان اجازه ورود نمیدن هم به نفع اسب هم به نفع مالک
ای کاش همیشه اول نیمه پر لیوان رو میدیدم

هد هد جان ميشه برای ما لنگش را توضيح بدی و بگی که چه لنگشی از نوع ژنتيکی هست و چه نوعش از لنگش اکتسابی
و ديگه اينکه نوع داوری اونجا چطوری بوده ? 100 درصد انتخابی بوده
و ديگه اينکه اگه به اين شدت بوده که حتماً بايد قوانين 100% رعايت ميشده چرا يک داور بوده؟ تعداد داورها 1 نفر بوده

3 اينکه ما ميتوانيم در کمال آرامش و احترام همديگر را نقد کنيم اگه شما اين هم دوست نداريد يا نميتوانيد تحمل کنيد
من از امير حسين درخواست ميکنم که اين گونه افراد تذکر بدهند

احسان جان ممنونم که خیلی بهامیدی واین یکی از بهترین کارهایی هستش که میتونیم با همراهی کردن هم بهترین هاراو بی عیب ترین ها را بوجود آوریم درضمن این هایی را که گفتم همه نظرم بود استادانی هستندکه من خیلی کو چکترم که چیزی رابه کسی گوشزد کنم ممنونم که به حرفهام توجه کردین..

هدهد جان من این حرف شمارا هم قبول ندارم همه باید نظربدهیم تا به بهترین نتیجه برسیم تابهترین باشیم موافقی اما کمی منصفانه...

احسان

Active member
:smilingsmiley:
حالا خودمونیم احسان جان تو کردان مالکای اسبای لنگش دار چه نسبتی باهات داشتن آشنا بودن یا پولدار
من واقعا متاسفم دامپزشک مملکت یه فرد تحصیل کردست با این کار سطح سواد خودش رو زیر سئوال میبره یا شایدم واقعا متوجه نمیشده بد از آقای حقیقت منش متوجه میشده
چه جالب دکتر کردان رو شنیدیم حالام دامپزشکی در کردان رو میشنویم

اولاً که من دامپزشک ميدان نبودم دوماً اينکه اگه دامپزشک ميدان هم بودم باز هم اون اسب ها رو وارد ميدان ميکردم چون به خودم اطمينان داشتم و به سواد خودم البته نيازی هم نميبينم به شما در اين رابطه صحبتی بکنم يا چيزی را اثبات کنم :rolleyessmileyanim:
به نظر من اون لنگش ها بيشترشون لنگش کانفورميشنی نبودند و بيشتر اکتسابی بودند و اين باعث افتخار من هم ميشد که با قاطعيت به شما بگم که بله من اين نوع لنگش را تشخيص ميدهم و اجازه ورود به اسب را داخل مسابقه ميدادم کسی هم نميتوانست به من ايرادی بگيرد
اين مشکل شماست که يک لنگش معمولی را نميتوانيد با يک لنگشی مثل لنگش کانفرميشنی و ژنتيکی تفرييق کنيد

مرسی از تفکرت که واقعاً در اين حد هست ( احسان جان تو کردان مالکای اسبای لنگش دار چه نسبتی باهات داشتن آشنا بودن یا پولدار)

کلا احسان جان 3 اسب بودند در گروهی که حذفشدند در ضمن سهراب جان من هم دقیقا کار به کسی ندارم میگم dc کارش در مسابقه چیه آخه آقا احسان گل ما منظورمن را متوجه نشده که آقای یونگ چی گفتنند؟داور وظیفه اش اینه که در مسابقه فقط نظر بده .....آقای یونگ این را گفتند احسان جان درسته؟؟؟

احسان

Active member
درسته آقای يونگ گفتند که يابو هم اومد تو ميدان داور امتياز ميده بهش
ما که در اين باره بحثی نداريم داور کارش درست ما اصلاً نگفتيم داور چرا اين کار رو کرد اصلاً ما به داور بيچاره و خوشتيپ مان چيکار داريم
شما خودتان دارين حاشيه درست ميکنيد براش والا بلا ما با داوری کاری نداريم
من حرفم اينه که اگه قرار قوانين 100 درصد اجرا بشه خوب اولاً داور چرا يکی بوده
2 سر کلانتر ميدان اصلاً حقی نداره که بگه اين اسب بياد تو يا نياد يعنی اسب را حذف کنه
3 وظيفه تشخيص سلامت و عدم سلامت اسب ها با دامپزشک هست
4 اگر سيستم امتياز دهی باشه خوب اسب لنگ تو حرکت امتياز نميگيره شايد دست و پای سالمی هم داشته باشه و از اسب های ديگه مثلاً دست ها تو اوت يا شير دست باشند

احسان

Active member
اگر شما کاره ایی نبودین پس این نوشته چیه؟ آقای حقیقت منش چرا به شما گفتن خواسشون هست شما که اونجا دامپزشک نبودین دوست عزیز
ظاهرا خیلی علاقه به دخالت در کار دیگران دارین

در اون جمعی که ما نشسته بوديم من بودم دکتر دامپزشک ميدان بود سرکلانت بود مجری بود يه 20 نفره ديگه هم بودند همه از ايشان سوال ميکردند و ايشان هم جواب ميداند سپس به دکتر ما هم گفتند که اينطور.... حالا شما اينجور که ميگی من بايد اون موقع چون دامپزشک ميدان نبودم در گوش هامو ميگرفتم:confused:

دوست عزیز
ظاهرا خیلی علاقه به دخالت در کار دیگران دارین
دوست عزيز لطفاً اين طوری صحبت نکنيد من که شما رو نميشناسم اما فکر ميکنم که به علت اينکه حداقل يک نفر اسبی هستيد در حد شما نباشه اين گونه فکر کردن و صحبت کردن

احسان

Active member
احسان جان حد فاصله بین پادوک گرمکن تا پادوک اصلی مسیر خیلی بدی بود باور پای آدم میپیچید دامپزشک درست میگفت لنگش نیست ولی تو این فاصله اسب اذیت میشد

حالا داری کم کم متوجه ميشی خوب به نظر خودت اگه اين اسب ها همه لنگ اگه سيستم هم حذف کنيم که چه سيستمی باشه خوب پس بايد بين 4تا اسب لنگ يکی بهتر ميبود ديگه
حالا اگر فرض کنيم سيستم انتخابی باشه خوب بازم بين اين 4تا اسب لنگ يکی بهتر بوده
اگه سيستم امتيازی هم باشه بين اين اسب ها يکی بازم امتياز بهتری ميگيره حالا اگه يک اسب بدون لنگش هم ميبود خوب اون به علت گرفتم امتياز حرکت بهتر اول ميشد
يک صحبتی هم که خودت ميکنی اينه که اين بهتره که همه حذف بشند و مقام نگيرند اگه از اين طرف پشت بوم ميخوای بيوفتی که کامل قوانن رعايت بشه پس اون داستان های ديگه هم بايد رعايت ميشد اگه نه که چرا
کلا من نه اسب داشتم اونجا نه اونجا بودم نه ميخوام به شخصی گير بدم
دی سی چرا حذف کرده اينارو اصلاً حق اين کارو نداشته يا شايدم داشته ؟
چون ما ايرانی ها خودمان قوانين را به نفع خودمان مينويسيم
من ميخوام اين چيزارو ياد بگيرم و بفهمم که چرا اين اسب ها حذف شدند

احسان

Active member
ما اخر نفهميديم تو دزفول کی دی سی بود کی سر کلانتر بود کی سی دی بود و چه کسی دی وی دی

بالا