نمونه خالص

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نمونه خالصی که در دسترس عموم نیست

پیوست ها

• 965.jpg
    965.jpg
    28.9 کیلوبایت · بازدیدها: 59
مالک مایل به فروش و کشش و دیدن نیست.
بفرمایید بهشون قاب کنن بزنند به دیوار!!! توی این وضعیتی که مادیانهای خالص رو با خون خارجی ها می کشند، از داشته های خودمون باید بهترین استفاده رو ببریم ، وبرای سیلمی ها حتی با تبلیغات و جذاب کردن آنها به هر نحوی(کم کردن قیمت کشش، یا همون کاری که خودتون در مورد دوران 1 کردید منظورم خرید تضمینی کره های نریان و تامین کنستانتره) مایان داران را به کشش با این ذخایر ژنتیکی ترغیب کرد و تنوع خطوط خونی و اختلاط میان آنها را افزایش داد. حالا ایشان و امثال ایشان به چه می اندیشند نمی دانم ولی هرچه که باشد میتوان راه حلی برای آن یافت.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بفرمایید بهشون قاب کنن بزنند به دیوار!!! توی این وضعیتی که مادیانهای خالص رو با خون خارجی ها می کشند، از داشته های خودمون باید بهترین استفاده رو ببریم ، وبرای سیلمی ها حتی با تبلیغات و جذاب کردن آنها به هر نحوی(کم کردن قیمت کشش، یا همون کاری که خودتون در مورد دوران 1 کردید منظورم خرید تضمینی کره های نریان و تامین کنستانتره) مایان داران را به کشش با این ذخایر ژنتیکی ترغیب کرد و تنوع خطوط خونی و اختلاط میان آنها را افزایش داد. حالا ایشان و امثال ایشان به چه می اندیشند نمی دانم ولی هرچه که باشد میتوان راه حلی برای آن یافت.

1- الان کمتر کسی خالص رو با خارجی میزنه. چون اگر کره کورم بده خالصه مشتری براش هست
2-منی که عکسش رو گذاشتم میتونم ازش استفاده کنم و به نسل بعد برسونمش, عموم فعلا روی عمومیها فعالیت داشته باشند وقتی لازم شد معرفی میکنم. جمعیتی که من دیدم در این سالها بیشتر از عمل اهل حرف هستند.

reza eslahi

Member
نمونه خالصی که در دسترس عموم نیست

1- الان کمتر کسی خالص رو با خارجی میزنه. چون اگر کره کورم بده خالصه مشتری براش هست
2-منی که عکسش رو گذاشتم میتونم ازش استفاده کنم و به نسل بعد برسونمش, عموم فعلا روی عمومیها فعالیت داشته باشند وقتی لازم شد معرفی میکنم. جمعیتی که من دیدم در این سالها بیشتر از عمل اهل حرف هستند.
امير ميشه بگي الان چيه اين اسب(عكس) خاصه كه درد سترس عام نيست؟

عمل با منیت هم مزیتی به حرف خالی نداره و حتی ممکنه مضر باشه.

reza eslahi

Member
بهش ميخوره كه كره اسد باشه.
اگه اشتباه نكنم جنان ( اسد * زنوس )حمداني سمري
معروفترين توليدشم كه دجله كه مادرش كيهان خواهر غرور از طرف مادر ميشه

reza eslahi

Member
شما لنگشو سراغ داری؟؟؟عکسشو بزن.
لنگشو سراغ ندارم ولي ازاين بهتر خيلي سراغ دارم كه كمتر كسي ازشون استفاده ميكنه.شايد به دليل فاصله
نهروان ( سمرقند*پيراسته ) كرمانشاه
ببرك ( لهراسب*فريبا) تبريز
بينظير ( رويين تن * نازي كهيله)همدان
ذرخش (بينظير*محبوبه) همدان
و ....

لنگشو سراغ ندارم ولي ازاين بهتر خيلي سراغ دارم كه كمتر كسي ازشون استفاده ميكنه.شايد به دليل فاصله
نهروان ( سمرقند*پيراسته ) كرمانشاه
ببرك ( لهراسب*فريبا) تبريز
بينظير ( رويين تن * نازي كهيله)همدان
ذرخش (بينظير*محبوبه) همدان
و ....
من لنگه از این بهترم سراغ دارم البته مادیونه....از اینهایی که گفتی هیچکدوم صورت اینو ندارن .نهروان میکشه ولی 5.000.000 تومان.بهتره بگم میفروشه 5.000.000 :laughingsmiley:

با سلام. کسی از دوستان میدونه کره چی هست ؟ خیلی عالی هست ولی نظر من اینه که مثلش هست البته کم. در ضمن کشش نهروان الان 2.5 هست ولی اینقدر کرایه ها و هزینه ها بالا رفتن که الان کمتر کسی برای کشش مادیان راه دور میبره

reza eslahi

Member
الان بحث نريون و سيلمي بودنه.
ضمنا صورت دليل بر برتري نيست.
به نظر من قيمت كشش هر چي بگن بهتر از اينه كه اسب رو قاب كني تو اصطبل.
نمونش همين اسد كه تا چند سال پيش دست آقاي ميري بود و كسي نمي تونست استفاده كنه (همين بلايي كه داره سر جنان ميفته).
حالا فكر كن همينجور ميموند.چي ميشد ؟ .......

reza eslahi

Member
با سلام. کسی از دوستان میدونه کره چی هست ؟ خیلی عالی هست ولی نظر من اینه که مثلش هست البته کم. در ضمن کشش نهروان الان 2.5 هست ولی اینقدر کرایه ها و هزینه ها بالا رفتن که الان کمتر کسی برای کشش مادیان راه دور میبره
جناب كريمي تو صفحه قبل نوشتم كه.
اگه اشتباه نكنم،جنان(اسد*زنوس)حمداني سمري

جناب کریمی عزیز من از آقای حسین بابایی مالک نهروان پرسیدم گفت هماهنگی با خانم سالار تاشه و قیمت هم 5.000.000 تومان.این بهانه است برای نکشیدن وگر نه که امسال کشش میکرد.......
خسرو جان قبول کن از این بهتر کم داریم .اگه میتونی از اون بهتر ها عکس بذار من از مالک اجازه ندارم وگرنه منم چند تا میذاشتم.....

khosro.a

Member
جناب کریمی عزیز من از آقای حسین بابایی مالک نهروان پرسیدم گفت هماهنگی با خانم سالار تاشه و قیمت هم 5.000.000 تومان.این بهانه است برای نکشیدن وگر نه که امسال کشش میکرد.......
خسرو جان قبول کن از این بهتر کم داریم .اگه میتونی از اون بهتر ها عکس بذار من از مالک اجازه ندارم وگرنه منم چند تا میذاشتم.....
چند تاشو رضا نوشته این 2 تارو هم اضافه میکنم
پاشاخان (ملک النسمان*صفا)
سهراب سنندجی (حداد*کسری) البته این اسب پارسال تلف شد و حیف که ازش استفاده نشد فقط یه کره ازش تولید شد با شکیلا دختر سزار که هروقت کره رو میبینم میفهمم چه گنجی رو از دست دادیم!

بالا