Habib Shael

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Habib Shael was imported from the Vladimir Shamborant Studfarm. He is an exotic stud colt with great type and amazing breeding. His parents are so outstanding that they now form their own lines, line Gayas and family Aykhanum. Habib is elite graded and approved for breeding by MAAK, but more importantly is recognized as one of the greatest Akhal-Teke stallions by the best breeders.
Live cover breedings for Akhal-Teke mares will be available this year for $3,600. Other mares can be bred for $1,800. Discounts available for performance mares. We offer a live foal guarantee.

Breeding to Habib Shael, arguably the best Akhal-Teke stallion permitted to leave Russia, will create an amazing cross by adding colour and class to your foal.

Add speed to your jumpers and movement to your dressage horses. Akhal-Tekes are highly regarded for their speed, stamina, comfortable gaits, intelligence and trainability. In dressage, an Akhal-Teke has won more Olympic medals than any other horse (Abscent, who won 5 medals in 3 Olympic Games under 3 different riders).

Descended from a long line of champions, Habib will continue the tradition refining all types of athletes.​

پیوست ها

• Habib Shael.jpg
    Habib Shael.jpg
    23.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Habib Shael1.jpg
    Habib Shael1.jpg
    19.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Habib Shael2.jpg
    Habib Shael2.jpg
    7.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • Habib Shael3.jpg
    Habib Shael3.jpg
    9.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Habib Shael4.jpg
    Habib Shael4.jpg
    12.9 کیلوبایت · بازدیدها: 18

♘امیرحسین♞

Habib’s parents
1-habib pedigree
2-aykhanum
3-gayas
4-derbent
5-Gaigisiz
6-pampa

پیوست ها

• habib.GIF
    habib.GIF
    31.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • Aykhanum.jpg
    Aykhanum.jpg
    11.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • gayas.jpg
    gayas.jpg
    15.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • derbent.jpg
    derbent.jpg
    88.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Gaigysyz.jpg
    Gaigysyz.jpg
    15.3 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • pampa.jpeg
    pampa.jpeg
    56.3 کیلوبایت · بازدیدها: 13

♘امیرحسین♞

بله مرده. در اروپا. قیمت 150000 یورو به اروپا رفته بود
کره برادر تنیش به قیمت 70000 یورو فروش رفت به اروپا

موافقم حتما" این کار رو بکن امید جان.
من که این چند روزه فشارم بالا پایین شده.:winksmiley02:
با شائل شروع کن.

امید زمانی

Active member
موافقم حتما" این کار رو بکن امید جان.
من که این چند روزه فشارم بالا پایین شده.:winksmiley02:
با شائل شروع کن.

ما که کلا فشارمون افتاده این چند روز :happysmiley: امیر حسین اضافه کنه اون قسمت رو که دیگه بعدا نخواهیم انتقال بدیم . قبلی ها رو هم منتقل کنیم .

♘امیرحسین♞

موافقم.
معرفی کن. البته تعدادشان خیلی کمتره.
آمار همه آخالهای روسی رو دارم که تولیداتشان چی بوده. برای چی تولید میکنند.
مزرعه ای که شائل توش تولید شده(شامبورانت(لئونید بابایف)) 70 تا مادیان داره و 10 سیلمی. و فوکوس روی آخالهای زیبای + کورسی هست. و بعنوان بزرگترین و اصلی ترین تولید کننده اخال در دنیا شناخته شده. و تولیداتش رو به همه جا فروخته من جمله آلمان(آلمان در زمینه آخال از خط خونی ابسنت تولدان بسیار زیبایی داشته که طبق قانون سیلمی آلمان امسال فقط یک نریان سیلمی شده. البته در آلمان از خونهای داغ(مثل آخال)برای جلوگیری از سنگین شدن اسبها پس از چند نسل استفاده میشود که البته بیشتر از تربورد استاده میشود و براحتی در شجره اسبهای پرشی و درساژ از نژاد اولدنبرگ, هولشتاینر, هانوورانر, هافلینگر و... خون تروبرد یا آنگلوعرب دیده میشود)که البته این اسبها داخل کتاب انساب وارد نمیشوند.
عکس برادر شائل رو میگذارم
مزرعه الکساندر الکساندر کلیموک روی آخالهای ورزشی فعال است.

♘امیرحسین♞

یکی از بزرگترین مراکز پرورش اسب آخال تکه در دنیاست stavropol
انحصار آخال در دنیا تو دست روسیه هست. و تمام حرکات حول این دو تولید کننده میگذره.
البته با هم خوب نیستن چون کلیموک تو کتاب انساب آخال روسیه(ماک) دست داره

امید زمانی

Active member
Jessica el keite در آمریکا چی ؟ تولیدش زیاد نیست . اما من خیلی می پسندم بهترین ها رو تولید کرده . اسم مرکز پرورشش karakum ?

بالا