آذر دخت (ابن ممتازه * کاتبه) م ک 1

s.parizimanesh

Active member
اذردخت
پدر:ابن ممتازه
مادر؟؟؟
رنگ:کرنگ چهار قلم سفید
مالک:اقای مولایی
محل نگهداری کرمان
اطلاعات بیشتر؟؟؟؟

s.parizimanesh

Active member
کره قبلی این مادیان که با پازن بود مادیان
وکره امسالی او با الشجاع نریان بسیار زیباشد البته انتظار میرفت که خوب بده.
ایمان لطفآ شجره مادریش را بزار.

s.parizimanesh

Active member
من حتمآ میرم از همه عکس میگیرم
فکر نکنم کشش شده باشه نمیدونم با چی میکشه
ولی اگه بگم این کره از همه کره هایی که امسال بدنیا امدند بهتره باور نمیکنید.

s.parizimanesh

Active member

s.parizimanesh

Active member
عکس
هنوزکشش نشده بیست روزه که کره اش بدنیا امده.

پیوست ها

• a.jpg
    a.jpg
    52.4 کیلوبایت · بازدیدها: 80

حامد

Member
آذر دخت بعنوان يك ماديان قديمي و داراي شجره بسيار عاليه ولي از نظر چارچوب ( منظورم دستها و پاها) بسيار بد و اين بديها رو به كره هاش انتقال ميده من كره الشجاعش رو ديدم بسيار عادي بود كپل شيبدار و دست و پاهاي خوبي هم نداشت. توي عكس سگ دستي شديد و مفصلهاي خرگوشي كاملا گاوي شكلند كه بخاطر همين موضوع روي پاي راستش اوفه زده در حال حاضر 7 ماه از الشجاع پره

آذر دخت بعنوان يك ماديان قديمي و داراي شجره بسيار عاليه ولي از نظر چارچوب ( منظورم دستها و پاها) بسيار بد و اين بديها رو به كره هاش انتقال ميده من كره الشجاعش رو ديدم بسيار عادي بود كپل شيبدار و دست و پاهاي خوبي هم نداشت. توي عكس سگ دستي شديد و مفصلهاي خرگوشي كاملا گاوي شكلند كه بخاطر همين موضوع روي پاي راستش اوفه زده در حال حاضر 7 ماه از الشجاع پره
حامد جان سلام.شما کرهای اذردخت با یزد خواست رو دیدین؟یا با پازن؟به خدا قسم بی عیبترین کره این مادیان تا الان با الشجاع بوده.کره پازنش هنوز هست میتونید برید ببینیش این قدر سگ دسته که یورتمه بزور میره.همین کره الشجاش از مری بن کرافت امتیاز 6.5از دست وپا گرفت واول شد.حرکت بسیار عالی و دم گیر.27052009076.jpg27052009063.jpg27052009107.jpg
این عکس کره پازن واذردخت هست توجه به دست وپا بکنید.البته اینکه الشجاع کرهاش خوب نمیشن ومثل کرهای دوران نمیشن شکی نیست.با تشکر یا علی

حامد جان سلام.شما کرهای اذردخت با یزد خواست رو دیدین؟یا با پازن؟به خدا قسم بی عیبترین کره این مادیان تا الان با الشجاع بوده.کره پازنش هنوز هست میتونید برید ببینیش این قدر سگ دسته که یورتمه بزور میره.همین کره الشجاش از مری بن کرافت امتیاز 6.5از دست وپا گرفت واول شد.حرکت بسیار عالی و دم گیر.مشاهده پیوست 49372مشاهده پیوست 49373مشاهده پیوست 49374
این عکس کره پازن واذردخت هست توجه به دست وپا بکنید.البته اینکه الشجاع کرهاش خوب نمیشن ومثل کرهای دوران نمیشن شکی نیست.با تشکر یا علی
اقای مولایی چطور انتظار دارید از روی این عکس در مورد دست وپای کره نظر داد.
فکر کنم کره یک روزش هم نباشه.

بالا