آریا (توسن * زیبا)

اووه تیک پای عقب :blinksmiley: فک کنم تسن این مشکلو داشته چون من کره شبرنگ دیدم که همین مشکلو داشته

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
متاسفانه کره های آریا اکثرا تیک پای عقب. دارند

کره هایی که من ازش داشتم هیچکدام ندارن این مشکل را.
و خوشبختانه اکثر مادیانهای تاپ ایران باهاش کره دادند و شمام اگر ناراحتی نه کشش کن ازش نه کره هاشو بخر.

rahsepar

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز
خط خونی توسن و تمام نتاجش, قوی ترین گزینه برای تولیدات پرشی در اسب ترکمن میباشد. و هیچ ترکمنی نتوانسته با آنها رقابت کند تا امروز.
بنده دو تولید از آریا داشته ام که هیچیک همچین ایرادی ندارند.
و بهتر است دور از تعصب تصمیم بگیریم

با تشکر
رهسپار

silkway

Member
حقیر هم تعداد قابل ملاحظه ای از کره های آریا را از نزدیک دیده ام، شاید حدود 10 تا... حتی یکی هم این مورد رو نداشتند... یکی از بهترینهاشون رو هم داشتم که از لحاظ حرکت بی نظیر بود... از در باکس 1.20 متری به راحتی می پرید توی راهروی اصطبل بدون این که با جایی بر خورد کنه! و می رفت دنبال تفریح خودش!!! برای همین در سن 17 ماهگی 15 میلیون خریدنش بردند یزد... خبر دارم برای اینکه از پادوک بیرون نپره، یک ردیف نرده روی نرده های پادوکشون اضافه کردند... هم چنین دیوار های باکسش رو بالا بردند تا از بیرون پریدنش جلو گیری کنند.
همانطور که استاد رهسپار فرمودند، بهترین کره های پرشی رو نسل توسن و خصوصا آریا داده و از این جهت کم نظیره..

این نوع اظهار نظر های غیر عالمانه، در مورد بسیاری از اسبها مطرح می شود که لازم است در مورد آنها تحقیق و سپس پذیرفته شود و بعد مورد نقل قول قرار گیرد...
قرآن می فرماید، "اذا جاءکم فاسق بنباء فتبینوا"
اگر فاسقی برای شما خبری آورد، پس ابتدا آن را مورد بررسی قرار دهید(و سپس بپذیرید)

هر کس شک داره تشریف بیاره اصفهان تا حداقل 6 مورد نشونش بدم که فاسق و غیر فاسق مشخص بشه
من چیزی رو که دیدم گفتم
البته امروز پیگیر شدم دیدم شهر های دیگه هم هست
حالا تو این سایت چرا تا یکی نظری متفاوت با مدیر سایت و نزدیکانش داره تبدیل به فاسق میشه عزیز من آخه اسبی که بعد از چند بار ردی به زور قبول شده که این همه بالا و پایین نداره
جناب قاسمي قطعا هر اسبی که شما و دوستانتان دارید بهترین مادیان های ایران است بقیه هم یابو چران هستند

silkway

Member
جناب امینی، با عکس و مشخصات مادر، و البته به همراه کپی برگه کشش، نام مالک و محل نگهداری، مطالبتان را مستند فرمایید تا قابل استفاده باشد.

ضمنا" بنده عرض کردم من تعداد زیادی از کره ها را دیدم که مشکلی نداشتند... شما را هم متهم به مطلبی نکردم، چون از حسن نیت شما آگاهم. فقط عرض بنده نسبت به منابع اطلاعات جناب عالی بود.

لطف می فرمایید جهت اثبات فرمایشات خود و رد عرایض بنده، نام و مشخصات آن 6 کره که در دسترس شما هستند، به همراه نام مادر و نام مالک و محل نگهداری آنان، بر روی سایت قرار دهید تا باعث تنویر افکار عمومی شود.

silkway

Member
مدیر محترم لطف بفرمایید، مطالب مربوط به آریا را به تاپیک مربوط، منتقل کنید... در آنجا منتظر مستندات آقای امینی خواهم بود.

محبت فرمایید یا تشریف بیاورید اصفهان و یا اینکه با اینجانب تماس بگیرید
هر کس دیگه ای هم خواست میتونه با من تماس بگیره
البته تلفن منو مدیر سایت داره

♘امیرحسین♞

هر کس شک داره تشریف بیاره اصفهان تا حداقل 6 مورد نشونش بدم که فاسق و غیر فاسق مشخص بشه
من چیزی رو که دیدم گفتم
البته امروز پیگیر شدم دیدم شهر های دیگه هم هست
حالا تو این سایت چرا تا یکی نظری متفاوت با مدیر سایت و نزدیکانش داره تبدیل به فاسق میشه عزیز من آخه اسبی که بعد از چند بار ردی به زور قبول شده که این همه بالا و پایین نداره
جناب قاسمي قطعا هر اسبی که شما و دوستانتان دارید بهترین مادیان های ایران است بقیه هم یابو چران هستند

لطف بفرمائید اسم آن 6 کره مورد نظر را بفرمائید تا از نزدیک ببینیم.
نزدیکان من جناب آقایان احمدزاده, رهسپار, محمدی, یوسف پور, حقگو, چکشی ,خیرخواه و غایی... هستند که علاوه بر داشتن مادیان های عالی و دید در تولید نقش مهمی در گسترش اسب ترکمن دارند. و همه انقدری اطلاعات دارند و خوب و بد را از هم تشخیص میدهند که بدانند به چه سویی در حرکتند. و بهترین مادیانهای ایران هم در اختیار نامبردگان است.
خطاب افراد فوق به چماق داران در فیس بوک نه تنها صدق گفتار شما را تائید نمیکند, بلکه نشان از خصومت شخصی شما با رشد اسب ترکمن است.

بنده برای حمایت از فعالیت تولید ترکمن شما و شناساندن شما به جمع علاقمندان ,چندین ماه تبلیغات هالتوشان را بدون هیچ هزینه ای در سایت قرار دادم. و آخر نتیجه میشه چیزی که اینجا و فیس بوک شاهدش هستیم.

♘امیرحسین♞

چون ممکن برای مالک فعلی کرها از لحاظ مادی مشگل ایجاد بشه اگر مح

تولیدات آریا در سالهای قبل 4 عدد نریان بوده که در اختیار آقای رئیسی میباشد.
تمام کششهای سالهای بعد را اینجانب در جریانم, و مالکان را میشناسم.
لطف کنید و معرفی کنید.

در اینکه عزیزان نامبرده همگی از فعالان هستند و مادیان های خوبی را در تملک دارند شکی نیست ولی تمام مادیان ها به اینجا ختم نمیشوند
عین 4 تا نریانی نام بردید تیک دارند البته با اجازه شما
در مورد هالتوشان هم خود شما معرفی کردید بابت آن واقعا از شما سپاسگزارم
اما تبلیغات قرارشد شما از هالتوشان کشش کنید و مبلغ آن را به جای هزینه تبلیغات بردارید
البته هنوز هم دیر نشده شماره کارت بدهید تقدیم کنم

منظور از چماق داران کاملا مشخص است جناب سیلک وی گرامی که هویت ایشان همچنان معماست که به یمن وجود شما از همه باز خواست میکنند

♘امیرحسین♞

در اینکه عزیزان نامبرده همگی از فعالان هستند و مادیان های خوبی را در تملک دارند شکی نیست ولی تمام مادیان ها به اینجا ختم نمیشوند
عین 4 تا نریانی نام بردید تیک دارند البته با اجازه شما
در مورد هالتوشان هم خود شما معرفی کردید بابت آن واقعا از شما سپاسگزارم
اما تبلیغات قرارشد شما از هالتوشان کشش کنید و مبلغ آن را به جای هزینه تبلیغات بردارید
البته هنوز هم دیر نشده شماره کارت بدهید تقدیم کنم

تعداد مادیان هایی که سالی یه کره میدهند که خیلی زیاده. بر منکرش لعنت
اون 4 را دیدم. چندین بار, دلایل شکست و ضعف یک فارم مدیریت ان است. مدیری که بعد از فروش سیلمیش پشتش حرف را میندازه و فکر کره های تولیدی خودش را نمیکنه...

شما خوب میدانید من از هالتوشان هیچ کششی نمیکنم. حتی نگهداریش رو هم بعهده نمیگیرم برای کشش, برای برداشتن یک 1 پول کشش.
هیچ پولی هم بابت تبلیغات از شما نگرفتم و نمیگیرم.
صرفا برای معرفی مرکز شما بوده.

روش نگارش شما صرفا نشان دهنده طرز تفکر شماست درجایی که به شما فرصت نظردهی آزاد داده میشود و شما تمام نظراتتان را تمام و کمال میدهید متهم به اجازه ندادن به نظر دادن و دوستان دیگری که در حال فعالیت هستند را چماقدار میدانید.

منظور از چماق داران کاملا مشخص است جناب سیلک وی گرامی که هویت ایشان همچنان معماست که به یمن وجود شما از همه باز خواست میکنند

هویت ایشان کاملا مشخص است. و خواستن مدارک مستدل بازخواست نیست. ایشان هیچ توهینی نه به شما نه هیچ کاربر دیگری نداشتند.

البته از افراد نامبرده جناب آقای محمدی رو نشناختم که انشالله بنده رو میبخشند

در همدان فعالیت دارند که توسط اینجانب به ترکمن وارد شدند ولی پس از دیدن فضای کثیف اسب ترکمن. متاسفانه مادیان و کره ها رو تبدیل یه یک kwpn کردند.

بابت حمایت های در گذشته متشکرم
ایشان اگر kwpn دارند وس بهترین مادیان ترکمنشان کجاست
جناب رییسی به هیچ عنوان در مورد آریا صحبت بد نکردند
بلکه خودم با چشم رویت کردم اگه نیاز دارید تا عکس هم بگیرم البته به قول سیلک وی برای ت

♘امیرحسین♞

بابت حمایت های در گذشته متشکرم
ایشان اگر kwpn دارند وس بهترین مادیان ترکمنشان کجاست
جناب رییسی به هیچ عنوان در مورد آریا صحبت بد نکردند
بلکه خودم با چشم رویت کردم اگه نیاز دارید تا عکس هم بگیرم البته به قول سیلک وی برای ت

دوباره بخوانید.
مادیانهای ترکمن و کره های را فروختند.
لطف کنید و عکس قرار دهید

بالاخره هرکسی مختار از هرچی میخواد کشش کنه
ولی یک سوال مغز و دل منو مشغول کرده که آریا اگه کره توسن پس چرا به نام آرش ثبت شده
و چرا دو سه مرتبه قبلش رد شده؟

بالا