آریا (توسن * زیبا)

silkway

Member
تاسف!
تا به حال فکر می کردم به دنبال حقیقت و رشد هستید، اما بویی که از موضوعات مطرح شده، به مشامم می رسه غیر از اینه، به همین جهت فکر می کنم مطلب روشنه و لازم نیست بیش از این وقتمان را هدر دهیم...

چون می دونم:
کسی که خوابه میشه بیدارش کرد، هرچند که خوابش سنگین باشه
اما کسی که خودش را به خواب زده... نه:wacsmiley:

سلام تا هویت واقعی شما رو نشناسم با شما بحث نخواهم کرد
زیرا شما را خیر خواه اسب ترکمن نمیدانم و بالعکس احساس میکنم منافع شخصی رو ترجیح میدهید به هر چیزی

rahsepar

New member
عرض سلام خدمت آقای امیرارسلان

آرزوی صحت سلامت کامل را برایتان دارم.
در فرمایشاتتان در مقابل جواب آقای قاسمی فرموده بودید که فقط آقای محمدی را نمیشناسید, یعنی مابقی را میشناسید و از تولیدات و اسبهای آنها با خبرید.

لطف کنید بفرمائید بنده و تولیداتم را از چه طریقی و چگونه میشناسید؟ فکر میکنم از دوستان شنیده باشید!
یعنی تمام دانسته های شما شنیده های شماست.

آیا شما تمام نظراتتان براساس شنیده هایتان است؟ (آفرین بر این عقل سلیم)

آقای عزیز بنده فکر میکنم درحد و اندازه اینکه بخواهید در اسب کارشناسی یا نظری دهید نیستید.

چرا ؟

شما که اطلاعات تمام ردیها, تیکها, ایرادات و تولیدات خوب را میدانید یک نمونه از تولیداتتان در اسب ترکمن به نحو احسنت را نام ببرید تا بنده و دیگر دوستان از این کارشناسی و عقل سلیم شما بهره ببریم.

سلام و درود بر شما جناب رهسپار
بله بنده شما را بیشتر از دوستان مثلا همین جناب آقای قاسمی عزیز میشناسم و تا حدودی با تولیدات شما آشنا هستم
خیلی ساده تست بنده هیچ ادعایی در مورد هیچ اسبی یا شخصی ندارم در مورد کره های آریا فقط مشاهدات خودم رو بیان کردم
و خوشبختانه یا متاسفانه برای بیان دیدگاه حد و اندازه نمیخواهد که شما بخواهید بسنجید
شاید عیب از نگارش و کم سوادی منه که شما فکر میکنید که من بر اساس شنیده ها حرف میزنم که اگر چنین نباشه آفرین به شما
چرا؟
زیرا نخوانده و نسنجیده بیربط می نگارید
جناب رهسپار عزیز من مفت حرف میزنم ولی حرف مفت نه
کرهای نریانی به نام آریا در اصفهان تیک پای عقب دارند تشریف بیاورید و مشاهده فرمایید
با یک حضور کوتاه در معاونت به راحتی استعلام آریا به دست میاد
شما به جای سخنان سرشار از کنایه و خارج از ادب به سوالات ساده من پاسخ بدید

1-اگر طبق فرمایشات گهر بار شما آریا کره توسن است پس چرا به اسم آرش ثبت شده
2-چرا بعد چند مرتبه رد شدن تایید شده؟

rahsepar

New member
بله واقعا جای تقدیر دارد که جنابعالی ندیده و نشناخته مرا بیشتر از دوستانی که سالها با آنها رابطه نزدیک داشته و دارم ,میشناسید.
در واقع علم غیب دارید. آفرین بر این هوش و ذکاوت.
آقای عزیز وقتی جنابعالی در مورد کره های آریا اظهار دارید که در پا تیک دارند یعنی این موضوع در مورد همه کره ها صدق میکند یا بهتر بگویم شما تمام کره ها را دیده اید.
اگر برای بیان دیدگاه حد و اندازه یا سنجشی نمیخواهد ,پس همانطور که فرمودید عیب از دید و نگارش و کم سوادی شماست. در ضمن بنده در کنایه با شما صحبت نکردم بلکه واقعیتها را عنوان کردم.

من که مطمئن هستم dna آریا کره توسن است و از تیپ و تولیدات و اخلاق و نوع حرکت و نوع کره دهی و رنگ مثل روز برایم روشن است. اگر شما ادعایی مبنی بر کره توسن نبودن دارید مدارک را مکتوب ارائه فرمائید. تا چنانچه من و دوستان دیگر اگر اشتباهی داریم آگاه شویم.
ما بحث کره های آریا را داشتیم که شما قرار شد با برگ کشش و مدرک آن کره ها را معرفی نمائید.
این اسب و کره هاش همونجایی تائید شدند که اسب شما هم همانجا تائید شده.
در ضمن تجربه به من نشان میدهد همیشه آن اسبهایی حرف و حدیت برایشان درست میشود که بهتر از بقیه هستند و چشمهای زیادی دنبالشونه و گرنه هیچوقت دنبال یابو حرفی نیست.

* لحن اینجانب درخور افاضات شماست.

سلام
فکر میکنم شما زیاد جو گیر شدی و خیلی خودت رو جدی گرفتی وقتی تو یک مجموعه 4 تا کره وجود داره و هر 4 تا کره تیک دارند نمیدونم اسمش را چی میگذارند
بنده نگفتم شما رو کاملا میشناسم که نه میلی و نه نیازی به این کار دارم عرض کردم که از فرمایشات دوستان شما رو شناختم که این یعنی اطلاعات کم و کلی، بحث سر شما نبود که چندان مهم هم نیست
برادر گرامی البته مثل شما که از فنوتایپ نتیجه میگیرن بسیار زیادند که با مغلطه گری و فرار به سمت جلو از پاسخ دادن به سوالات منطقی طفره میروند

واقعا علاوه بر غرور و بی ادبی در قلمتان معجزه هم دارید که میفرماید تاییدیه آریا را فدراسیون داده ولی نفرمودید چرا بعد از 3 مرتبه و با نام آرش؟
البته چندان هم مهم نیست شما قطعا کره از آریا دارید و قطعا در سر رویای فروشی مثل گوراغلی را می پرورانید غافل از اینکه چیز دیگری داغ میکنند کم سوادی من به بی ادبی شما در

rahsepar

New member
ادامه بحث منوط به ارائه مدارک مبنی بر ادعاهای شما.

جوگیر شما هستید که با یک نر که اسمش را گذاشتید سیلمی تولید میکنید.

خواب خوش

طی تماس تلفنی چند ماه پیش اینجانب با جناب رستگار سیلمی آریا فقط 1 بار تست شده و به نام آریا درویش به ثبت رسیده .....
جناب امینی شما که اینهمه روی شجره آریا حساسید میشه کمی از شجره و آبا و اجداد هالتوشان برای ما تعریف کنید.....
میشه سطح هالتوشان رو با رقبای یموت خودش مثل کوراغلی .کولاک.اورال و..... مقایسه کنین؟؟؟؟
لطفا به معلم خودتون جناب دهکردی بفرمایید به جای نظر دادن غلط در مورد آریا به فروش برگه کشش های سمند اکتفا کنند.....

به به جناب آقای چکشی عزیز
بسیار زشت و ناپسند است که اسم کسی رو به میان بیارید که هیچ گونه توانایی دفاع از خودش را در این سایت نداره با اجازه مدیر سایت از ایشان درخواست جواب میکنم و در اینجا کپی میکنم
و اما هالتوشان
پدر دیگچه که اسبی کورسی و موفق در کورس که البته فکر کنم نیاز به معرفی نداره
مادر گنج اندروا که از آخرین باز مانده های گله آتا قلیچ بود از اصیل ترین گله های ترکمن در صحراست که بعدش گله آتا قلیچ با گله نیاز گله چپر یویمه رو تشکیل دادند
و اما سطح
میشه ملاک سطح رو برای من توضیح بدهید تا جواب شما رو بدم
جناب رهسپار سند زنده و سر حال در اصفهان داره علوفه های بیزبان را حرام میکنند
قطعا کشش با یک نریان خالص ارزشمند تر است کشش با اسبی دوخون

جناب چکشی بنده هیچ گونه حساسیتی به تبار آریا نداشته و ندارم چرا که من یموت بازم و کاری با آخال ندارم
فقط فقط چند مرتبه مراجعه به باشگاه یکی از عزیزان در اصفهان مشاهده کردم که همه کره های موجود آریا در این مجموعه تیک دارند
و خامی کردم که این واقعیت رو اعلام کردم متاسفانه تعصب بیش از حد بعضی از عزیزان باعث این همه بحث شد و اما در مورد دوست خوب من جناب رستگار، ایشان
مسئول میکروچیپ گذاری هستند نه ارسال نمونه به آزمایشگاه

از کی تاحالا اورال یموت شده که بخاد با هالتوشان مقایسه شه؟؟که شما مثالم میزنی !
شما چرا صحبتی که بهت مربوط نیس دخالت میکنید جناب چکشی؟
فروختن برگه کشش شرف داره به این کاری که شما دارید میکنید

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
به به جناب آقای چکشی عزیز
بسیار زشت و ناپسند است که اسم کسی رو به میان بیارید که هیچ گونه توانایی دفاع از خودش را در این سایت نداره با اجازه مدیر سایت از ایشان درخواست جواب میکنم و در اینجا کپی میکنم

شمایی که زشت و ناپسند رو میدونی و اجازه داده میشه بهت تو این فضا بنویسی. و از خودت دفاع کنی. فراموش نکن شما و دوستانت تو فیس بوک و جاهای دیگر بنده را هر جور که در توانت بود تخریب کردی ... افرادی که نه من تابحال برخوردی داشتم باهاشون نه حتی معامله ای کردم.
اینجارم بد میدونی و چماق میزنن سرت. تعجبم باز چرا میای و مینویسی؟

در مورد مشکل شما با دهکردی شما توانایی نوشتن و دفاع کردن رو داشتید حال خودتون صلاحتون چیز دیگه ای است رو نمیدونم که البته بنده خیلی از شما دفاع کردم قطعا فراموش نکردید تماس های پی در پی بنده رو
شما هم تو سایتتان کم ایشون رو خراب نکردید ولی ایشان توانایی جواب دادن رو نداشتند
که همه اینها به من ربطی نداره
و اما هیچ نیازی به نوشتن در سایت شما ندارم همانطور که بقیه بلاک کردید بنده را بلاک کنیدولی رسم انسانیت رو بجا بیارید در مورد موضوعاتی که به نوعی با من مرتبط
است اجازه اظهار نظر ندهید تا بنده مجبور به دفاع نشوم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تو کل این سالها فقط 4-5 نفر بلاک شدند که نسبت به کل جمع هیچی نیست
دلایل نیامدن بقیه رو هم میتونم تک تک بنویسم.
ولی مطمئن باش ننوشتن من به صلاح همه هست, چون اگر دلایل و داستانای پشت پرده اسب رو بنویسم کل اسب ایران تبدیل به صحنه جنگی خواهد شد که هیچکس ازش جون سالم به در نمیبره.

از این به بعد هر مطلبی داشتید با مدارک ارائه بفرمائید, اینجا محل داستان سرایی نیست.
تو اسبهای شمام اگر خودتون عکسی اضافه نکنید, سال به سال بالا نمیاد که کسی توش بحثی بکنه که شما دفاع کنی.

داستان رو که شما می سرایی
خرجش یک بلیط به اصفهان که من میدم تشریف بیارید و ببینید
البته سوالات من همچنان بی جواب ماند که دیگر مهم نیست
یا حق

rahsepar

New member
سلام
جناب آقای امیرارسلان همانطور که کاربر silkway فرمودند, شما مثل اینکه خودتان را به خواب زده اید.
لطفا مدارک مستدل مبنی بر 3 بار ردی آریا و ثبت بنام آرش را ارائه فرمائید. تا جواب سوالتان را بگیرید.
لطفا طفره نروید.
خق یارتان

بالا