اذرخش

جناب خرمی آقا هادی درست میگه ماکردااگه میخوایم ازقافله تولیدجانمونیم بایدهمدیگه روکمک وراهنمایی کنیم تابه امیدخدابتونیم بجای یه عربی وبابایی چندتاازاوناتومناطق کردنشین داشته باشیم.
اره شاهوجان منم بانظرت موافقم منم تو فکرهمینم که این کار رو گسترش بدم تازگیهام یهکره مادیان که کره اژدهاست گرفتم تا بهرم میخوام یه نریون درجه یک بخرم .واقعا اگه اسب کردبه دست امثال عربی بیفته باید فاتحه اونوخواند.من از راهنمایی های شما استفاده میکنم منتظرم نظرات کارسازشما هستم.مرسی

salimi

Member
اره شاهوجان منم بانظرت موافقم منم تو فکرهمینم که این کار رو گسترش بدم تازگیهام یهکره مادیان که کره اژدهاست گرفتم تا بهرم میخوام یه نریون درجه یک بخرم .واقعا اگه اسب کردبه دست امثال عربی بیفته باید فاتحه اونوخواند.من از راهنمایی های شما استفاده میکنم منتظرم نظرات کارسازشما هستم.مرسی
دوستان كردستاني خودتونو از بقيه جدا نكنيد مي بينم كه بازبان كردي پيام ميزارين اگر كسي هم نظر ميده براي بهتر شدن توليدات همه هست
من فيلم سواري اين اسبو ديدم خيلي ضعيفه و به غير از قيافش بهش كرد نمي شه گفت صد درصد يك ضعفي در يكي از والدينش هست اگر ميشه عكس سواري مادرشو بگزاريد

سلیمی جان من هیچوقت نخواستم خودمونو جداکنم فقط اقاهادی یه پیام به کردی فرستادمنم دوست داشتم کردی جواب بدم.درموردسواری اسبم بایدبگم که اوبخاطراموزش ندان درستوحسابی بوده ولی تازگیها دارن روش کارمیکنن.متاسفانه کلیپ ازمادرش ندارم
دوستان كردستاني خودتونو از بقيه جدا نكنيد مي بينم كه بازبان كردي پيام ميزارين اگر كسي هم نظر ميده براي بهتر شدن توليدات همه هست من فيلم سواري اين اسبو ديدم خيلي ضعيفه و به غير از قيافش بهش كرد نمي شه گفت صد درصد يك ضعفي در يكي از والدينش هست اگر ميشه عكس سواري مادرشو بگزاريد

بالا