اسپرم منجمد

پس وارد کننده انواع اسپرم با نام(ف.ف) چی هست؟؟!!!
یه سری به مجله دنیای اسب بزنید!!!!
من ازتولیدحرف میزنم نه تبلیغ.
انتقال جنین هم بر روی سی مادیون حمال در با شگاه سپاه انجام شد ولی همه سقط شدند.

sohrab

Active member
پس imv چکار میکنه؟!

تو ایران هم شدنیه. مادیون بیارید من براتون انجام میدم!;)

Farib

Member
اسپرم در مورد یه سری نزادها کلا تو دنیا انجان نمیشه. مثل تروبرد. یه سری نزدهام تو ایران قانونا انجان نمیشه مثل نزاد عرب. ولی برای اسبهای پرشی استفاده میشه. اقای "ف.ف" هم یه لیست از اسب هایی که اسپرمشون به قیمت تمئم میشه پیدا کرده بودن که برای اطلاع عموم چاپ کردن و بیشتر جنبه حکایت داشت موضوع.

علی واحدی

Active member
من ازتولیدحرف میزنم نه تبلیغ.
انتقال جنین هم بر روی سی مادیون حمال در با شگاه سپاه انجام شد ولی همه سقط شدند.

اولیوبرا جان من همیشه با شما تقریبا هم عقیده هستم. توی ایران صحت صحبتهای شما مورد تاییده ولی توی اروپا هم انتقال جنین جواب نداده.(که من شنیدم که داده)

برادرم
انتقال جنین به این معنی است که شما بتوانید ازژن یک مادیان دردوره های فحلی به تعداد مادیان های حما ل ,در یکسال چندین کره بگیریدکاری که در اصلاح نژادگاو انجام وعمومی شده است.
واین مسئله با تلقیح مصنوعی متفاوت است.

Farib

Member
انتقال جنین در اروپا و امریکا کار روتینیه . به این لیست نگاه کنین :
Production Record EVG PIOSSANDRA | 2007 Chestnut Mare ~ Sired by *PERSHAHN EL JAMAAL pending | 2007 Bay Mare ~ Sired by AMES CHARISMA 2008 foal | expected via ET by *EL NABILA B ~ owned by Mystica Arabians 2008 foal | expected via ET by ENZO ~ owned by Randy Strickland 2008 foal | expected via ET by EDEN C ~ owned by Al Bidayer Stud این تولیدات pianissima قهرمان زیبایی مادیونای جهانه. در 2 سال 5 کره .
این نحوه تولید بستگی به قوانین هر کشور داره که در ایران کاملا مردوده.

sohrab

Active member
امکان انتقال جنین در ایران هم به لحاظ علمی و عملی وجود داره، هم قانونی.
محدودیتی که در مورد اسب عرب وجود داره اینه که سازمان واهو فقط سالی 1 کره از مادیان ثبت میکنه . بنابراین در مورد مادیانهایی که مشکلات سیستم تولید مثل دارند مفیده. البته میتونید ثابت کنید مادیونتون دو قلو زائیده و 2 تا کره ثبت کنید :rolleyes:

Farib

Member
سهراب جان فکر کنم لیست بالارو دیده باشی. 3 تا کره تو یه سال از یه مادیون .

امکان انتقال جنین در ایران هم به لحاظ علمی و عملی وجود داره، هم قانونی.
محدودیتی که در مورد اسب عرب وجود داره اینه که سازمان واهو فقط سالی 1 کره از مادیان ثبت میکنه . بنابراین در مورد مادیانهایی که مشکلات سیستم تولید مثل دارند مفیده. البته میتونید ثابت کنید مادیونتون دو قلو زائیده و 2 تا کره ثبت کنید :rolleyes:
توایران تولیدی هم سراغ دارید؟:confused: