انسياتور (ابلیس * آببید) ن

ایمان

Active member
سمرقند عموی انسیاتوره
کره و نتیجه های این دوسیلمی در کورس و زیبایی کولاک کردن
کرهای انسیاتور خیلی خوب بودن . پرقدرت و دونده
بهترین کره نریانهای انسیاتور
دوران 1 قهرمان گروه 1 کورس
گرگ فقط یک بار دوید و اول شد
نریمان یزد و رشید ( کورسشان غوغا بود )
ابن انسیاتور که در استرالیا شکست ناپذیر بود

و مادیانهایی مثل : لیله .کاروان .کتانه. که کرهای کاملا کورسی میدن
البته این دوسیلمی هرچی دارن از ارس بوده که خود ارس تو کورس خرگوش دره ترکمن صحرا تمام ترکمن هارو زده بود !:smilingsmiley:

khosro.a

Member
یه خاطره از زنده یاد مری خانوم در مورد انسیاتور تو مجله دنیای اسب زمستان سال 84 نوشته شده که شاید اکثرمون خوندیم ولی اینجا مینویسم که دوستانی که نخوندن بخونن.

در یک شب سرد انسیاتور را بیرون بستم تا با شرایط آب و هوایی سرد وخشن خو بگیرد.فصل زمستان بود و طبق معمول شهر همدان پوشیده از برف سوز سرما به قدری بود که من نگران انسیاتور شدم اما دلم میخواست ببینم آیا او میتواند در چنین شرایطی خود را حفظ کند یا نه دوچار تردید شده بودم اما بالاخره تصمیم خود را گرفتم و به اتاق برگشته و خوابیدم. صبح وقتی از خواب بیدار شدم و بیرون رفتم با صحنه عجیبی روبرو شدم تمام محیط اطرافمان از سرما یخ زده بود.با عجله به طرف انسیاتور رفتم دیدم او برای گرم کردن خود تا صبح در آن محیط کوچک قدم زده و دست و پایش را زمین کوبیده طوری که تمام برف و یخهای زیر پایش را اب کرده. به او آفرین گفتم و پیشانیش را بوسیدم.

.انسیاتور. کره ای هم به اسم .همگین.دارد که از مادیان .اندوه.است و خود همگین از نریان حداد کره .فلک الفلاک. را متولد کرده است.

khosro.a

Member
اون خاطره ای که از مری خانوم نوشتم قدرت بدنی انسیاتور رو کاملا" ثابت میکنه.

s.parizimanesh

Active member
یه خاطره از زنده یاد مری خانوم در مورد انسیاتور تو مجله دنیای اسب زمستان سال 84 نوشته شده که شاید اکثرمون خوندیم ولی اینجا مینویسم که دوستانی که نخوندن بخونن.

در یک شب سرد انسیاتور را بیرون بستم تا با شرایط آب و هوایی سرد وخشن خو بگیرد.فصل زمستان بود و طبق معمول شهر همدان پوشیده از برف سوز سرما به قدری بود که من نگران انسیاتور شدم اما دلم میخواست ببینم آیا او میتواند در چنین شرایطی خود را حفظ کند یا نه دوچار تردید شده بودم اما بالاخره تصمیم خود را گرفتم و به اتاق برگشته و خوابیدم. صبح وقتی از خواب بیدار شدم و بیرون رفتم با صحنه عجیبی روبرو شدم تمام محیط اطرافمان از سرما یخ زده بود.با عجله به طرف انسیاتور رفتم دیدم او برای گرم کردن خود تا صبح در آن محیط کوچک قدم زده و دست و پایش را زمین کوبیده طوری که تمام برف و یخهای زیر پایش را اب کرده. به او آفرین گفتم و پیشانیش را بوسیدم.
ممنون من هم این موضوع را در یک تاپیک مطرح کردم.

bakhshi

Member
ونیز فلک الافلاک کره ای بنام الشجاع تولید میکنه.

البته سر و گردنش به زیبایی عموش سمرقند نبود شنیدم سمرقند در 20 اندی سالگی اماده شویه اردن می شده توسط خانم از استاد اصفهانی درخاست دارم این مسئله رو هم با بیان دلنشین:happysmiley: خود شرح دهند ممنون استاد :happysmiley:

bakhshi

Member
دوران1
خیام
ابن انسیاتور
خالدین

فرمایشات شما رو دوست عزیز کامل کنم ذوالفقار ، خواسته ، خبیر ، خفاش ، راهوار ، شهین 1 ،عظیمه ، الا ، فهد ، فاخر ،گلداغ ، گودرز ، مروارید ، مهتاب ، ناز بیگم ، نیریز ، نین سیاتور ، وحید با تشکر از همه دوستان :winksmiley02: البته به قول خانم *کارون *مجید خان بختیار* هم دست کمی از انسیاتور نداشته انسیاتور از 3 طرف خون این سیلمی بزرگ داره (خون دایی و برادر ارس ، یتیم را هم داره) قدرتش به نظر من عجیب نیست با این خط خونی بی مثال :rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:

ایمان

Active member
فرمایشات شما رو دوست عزیز کامل کنم ذوالفقار ، خواسته ، خبیر ، خفاش ، راهوار ، شهین 1 ،عظیمه ، الا ، فهد ، فاخر ،گلداغ ، گودرز ، مروارید ، مهتاب ، ناز بیگم ، نیریز ، نین سیاتور ، وحید با تشکر از همه دوستان :winksmiley02: البته به قول خانم *کارون *مجید خان بختیار* هم دست کمی از انسیاتور نداشته انسیاتور از 3 طرف خون این سیلمی بزرگ داره (خون دایی و برادر ارس ، یتیم را هم داره) قدرتش به نظر من عجیب نیست با این خط خونی بی مثال :rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:
شهین 1 نه شاهین 1 تنی علا که مری خانم صادرش کرد امارات :rolleyessmileyanim:

سمرقند از لحاظ زیبایی فوق العاده بود و تنها کره ای که از آن مانده بود و کمی شبیه آن بود یوزپلنگ بود خدا رحمتش کند.

انسیاتور(ابلیس*آبید)

نام:انسياتور
جنسيت:نريان
رنگ:كهر
سال تولد:1972
شماره داغ :72-006-01
نام مادر: آبيد
نام پدر: ابليس
تيره:خرسان حاجي شهاب
توليد كننده:مري خانم​
آخرين مالك:مري خانم

علی اصفهانی

Active member
همین سؤال را از مرحومه مری خانم پرسیدم گفتند :

انسیاتور هیچ معنی ندارد ! واین اسم را خودم اختراع کردم !!

بالا