انیس السلطنه

امیرحسین چرا حذف کردی -من از خانم دفاع کردم چیزی نگفتم .بله خانم نبود اسب عرب هم نبود.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من هم قبول دارم که اگر مری خانم نبود, هیچ چیزی نبود امروز
مثل کرد و دره شور و ترکمن که نابود شدند و هیچوقت قابل مقایسه با عرب نیستند از نظر تعداد.
اگر مری خانم نبود تو عرب, هیچکس بعد از ایشون هم هیچکاری نمیکرد.
اگر این صادرات نبود هیچکس حتی نمیدونست تو ایران هم اسب وجود داره.
اگر تعدادی از بهترینها صادر نمیشد و آشغالها رو میفرستادن, اعتماد برای همیشه از دست میرفت.

اگر ما وجود داشتیم, در زمینه اسب اصیل اون راه رو ادامه میدادیم. نه تعدادی تولیدات که هیچکدام کیفیتشون به تولیدات مری خانم نرسیده و نمیرسه. و از روی نادونی به جایی رسیدیم که یه مشت اسب دوخون شدن قبله آمالمون.

سامان حسینی

Active member
من هم قبول دارم که اگر مری خانم نبود, هیچ چیزی نبود امروز
مثل کرد و دره شور و ترکمن که نابود شدند و هیچوقت قابل مقایسه با عرب نیستند از نظر تعداد.
اگر مری خانم نبود تو عرب, هیچکس بعد از ایشون هم هیچکاری نمیکرد.
اگر این صادرات نبود هیچکس حتی نمیدونست تو ایران هم اسب وجود داره.
اگر تعدادی از بهترینها صادر نمیشد و آشغالها رو میفرستادن, اعتماد برای همیشه از دست میرفت.

اگر ما وجود داشتیم, در زمینه اسب اصیل اون راه رو ادامه میدادیم. نه تعدادی تولیدات که هیچکدام کیفیتشون به تولیدات مری خانم نرسیده و نمیرسه. و از روی نادونی به جایی رسیدیم که یه مشت اسب دوخون شدن قبله آمالمون.

وقتی شما یه اسب میخوای بفروشی.بهترینو میفروشه که خریدارفکرکنه اسبات خیلی خوبن.میخوام هزارسال فکرنکنه شمااین جوری خودت رونابودمیکنی!!! مرحوم مری خانوم هرکار کرد برای عشقش کردوعاشق به خاطر خدمت به معشوق هیچ منتی براونداره!!! البته همه ی کارهای ایشون درست نبود شاید کارهای درست بیشتربوده!!!
فکرکنم زرافه تولید خانوم باشه.درسته؟ودراخر:کیفیت بهتر ازکمیت هستش کاش به جای این همه اسب 50 راس اسب 1داشتیم! فکرکنم بااسبای بهتر تولیدات بهتر بشن بهترینارو فرستادیم.بهترشدن.رسیدن به انها فقط ارزوی ماست!!!!!

♘امیرحسین♞

میخوام هزارسال فکرنکنه شمااین جوری خودت رونابودمیکنی!!!
خیر اگر شما بهترینها رو تولید کنی, میتونی بهترینها رو صادر کنی. کسی منتظر تولیدات کسی نمیمونه و هیچ تعصبی هم وجود نداره برای خارجی. این بازیها مال ما مردم خرافه پرست و قدیمیه.

مرحوم مری خانوم هرکار کرد برای عشقش کردوعاشق به خاطر خدمت به معشوق هیچ منتی براونداره!!!
داره اتفاقا چون همه چیزش رو گذاشت.

فکرکنم زرافه تولید خانوم باشه.درسته؟
خیر؛ فدراسیون

فکرکنم زرافه تولید خانوم باشه.درسته؟ودراخر:کیفیت بهتر ازکمیت هستش کاش به جای این همه اسب 50 راس اسب 1داشتیم! فکرکنم بااسبای بهتر تولیدات بهتر بشن بهترینارو فرستادیم.بهترشدن.رسیدن به انها فقط ارزوی ماست!!!!!
اون زمان که اینها صادر شدن, از اینا براحتی پیدا میشد و براحتی میشد تولیدات رو ادامه داد. بهتره که بجای داستان سرایی و فقط حرف زدن عمل کنیم. از اون تعداد باقیمانده امروز خیلی کم مونده. یعنی اینکه اگر اینام صادر نمیشدن هیچ فرقی نمیکرد. کلا ما عادت داریم دلیل رو بندازیم گردن دیگران. خود شما تا امروز برای اسب اصیل چکار کردی که انقدر مدعی هستی؟

سامان حسینی

Active member
خیر اگر شما بهترینها رو تولید کنی, میتونی بهترینها رو صادر کنی. کسی منتظر تولیدات کسی نمیمونه و هیچ تعصبی هم وجود نداره برای خارجی. این بازیها مال ما مردم خرافه پرست و قدیمیه.

اگرما بهتریناروتولید کنیم که دیگه مشکلی نیست.!!!اگه اسبای خوب اندک باشن نبایدبهترهاروصادر کرد ودرارزوی دستیابی دوباره به انها ماند. وانهارو دشمن خود فرض کنیم که خارجیها میخوان اسب ایرانی رونابود کنندوازاین چرندیات...
داره اتفاقا چون همه چیزش رو گذاشت.

ایا حاضربود همه چیزش روبه پای اسب ترکمن خزری درشوروکردبزاره؟پس منتی نیست ولی به خاطراین کارهاماازاون سپاسگذاریم.خدابیامرزدش.
خیر؛ فدراسیون

وزیرنظرایشون:rolleyessmileyanim:
اون زمان که اینها صادر شدن, از اینا براحتی پیدا میشد و براحتی میشد تولیدات رو ادامه داد. بهتره که بجای داستان سرایی و فقط حرف زدن عمل کنیم. از اون تعداد باقیمانده امروز خیلی کم مونده. یعنی اینکه اگر اینام صادر نمیشدن هیچ فرقی نمیکرد. کلا ما عادت داریم دلیل رو بندازیم گردن دیگران. خود شما تا امروز برای اسب اصیل چکار کردی که انقدر مدعی هستی؟
اگه من تاحالا کاری انجام ندادم ولی ضرری هم نرساندم ومن دیروز17سالم شد.یعنی تازه اول راهم!ولی تجربم ازسنم بیشتره! چندوقتیه دارم دنبال یه مادیون خوب میگردم اماباکارایی که انجام شده یامادیونی که میخوام وجود نداره یااگرهم هست اندک وباقیمتهای نجومی!!! امادراینده حتما بهترین تولیدات رونزدمن خواهیدیافت بهتون ثابت میکنم درضمن من دیگه بحثی باشما ندارم وتمامی حرفاتون روقبول میکنم.

♘امیرحسین♞

تازه اول راهم!ولی تجربم ازسنم بیشتره!

متناقضه

چطوری مشخص میکنی تو 17 سالگی باید چقدر تجریه داشت که از اون مقدار بیشتر تجریه داری؟!!

قبل از اینکه نظری بدی باید خیلی ببینی و مقایسه کنی و مطالعه. این چیزاییم که میبینی و این حجم اطلاعات در برابر منابع انگلیسی قطره هم نیست از دریا.

سامان حسینی

Active member
متناقضه

چطوری مشخص میکنی تو 17 سالگی باید چقدر تجریه داشت که از اون مقدار بیشتر تجریه داری؟!!

قبل از اینکه نظری بدی باید خیلی ببینی و مقایسه کنی و مطالعه. این چیزاییم که میبینی و این حجم اطلاعات در برابر منابع انگلیسی قطره هم نیست از دریا.

منظورتون ازمنابع انگایسی چیه؟فرهنگ انگلیسی؟تاریخ انگلیسی؟دستورزبان یا اسبای انگلیسی مثل تروبرد؟
یه سوال ازشمادارم :شمادر17سالگی اسب دیده بودید داشتید یا اطلاعاتی داشتید؟ من هیچی ازاسب نمیدونم امیدوارم بااستفاده ازاین سایت تجربه کسب کنم .من تازه تاچند روزپیش شیفته ی مری خانوم بودم اما باصحبتهایی که اقای ایمان کردندوتحقیقی که پس ازاون کردم به یه چیزهایی رسیدم که... تازه من تاچند روز پیش فکرمیکردم دوران1 درمقابل اسبایی چون کهکشان.اسدوالشجاع .هیچی نیست ویابویی بیش نیست اما باتبلیغاتی که شد تازه فهمیدم کاملا دراشتباهم وتازه به این رسیدم که هیچی نمیدونم.

♘امیرحسین♞

مطالعات از منابع انگلیسی یا منابع دیگر. مثلا در زمینه اسب ترکمن اگر میخواهی چیزی بفهمی باید با روسها و ترکمنها و ... در ارتباط باشی چون از داخل ایران هیچ چیزی عایدت نمیشه. و حتی خیلی از منم منم کنها شجره و نسب هارو نمیدونن.

بله دیده بودم و اطلاعات هم داشتم. ولی روز به روز فرق کرده قضیه. خیلی

درباره جامعه اسبی و افراد توش هم خیلی تعصب نشون نده چون بینشون بیسواد زیاده, که بدون اطلاعات و خیلیاشون از دهن بینی حرف میزنن.
هیچکدوم از اینهایی که کشش میشه ازشون و گفته میشن تاپ هستن تو کورس و بدن هیچی نیستن.
هدف من هم انجام دادن کاری شبیه بقیه نبوده, چون کره های حداد و سمرقند و تلاقیهای بین اینها رو همه انجام دادن و اسبهایی کاملا معمولی تولید شده. مهم تولید خالص هم نیست حتی, چون خالص آشغال هم زیاده تولید شده. تو هر زمینه ای میری بهترین رو انجام بده و گرنه نابودی.

آقا سامان خیلی زودته؟مادیان خوب هم هست ولی باید دید داشته باشی و حوصله خالص می خوای یا خارجی یا با درصد بالا

سامان حسینی

Active member
من نگفتم خالص یاوارداتی گفتم :(مادیون میخوام)دیدمن نسبت به اسب یه جوردیگس .البته من میمیرم وا3 خالص .
ممنون ازکمکتون فکرنکنم با این پولها که من دارم مادیونی که میخوام بگیرم سراغ داشته باشیدپس به نصیحتتون گوش میکنم وصبرمیکنم. شایدهم دیدم روتغییربدم ویه مادیون درجه 2 بگیرم .
من دنبال یک مادیون مثل قدم خیر یاگوانجی میگردم.

مثل قدم خیر -عشیره-فرخ لقا -انبر و.......پیدا نمی کنی نگرد اگر جسی هم داشته باشد با چنگ ودندان حفظش می کند.

بالا