بحث، ارائه نظرات شخصی‌ و کل کل در این تاپیک آزاد است (با رعایت حفظ احترام)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اگه به عنوان تاپیک توجه کنیم فقط کل کل رو نمی‌بینیم نفس جان بلکه بحث و نظرات شخصی هم هست که البته من کنایه رو هم فراموش کردم بذارم. در هر صورت‌ به نظر من اگه کسی‌ بخواد پستش پاک بشه نباید اونو بذاره!! یعنی‌ باید با پخ باشه. مگر در مواقعی که پستایی که برای موضع گرفتن در برابر ادعاهای غلط و خودخواهانه یا دفاع کردن از خودمون یا انجمن یا اسب اصیل و یا...ناخواسته گذشته شده یا مجبور به گذاشتن پست میشویم به اینجا منتقل بشه تا اینکه بخواد حذف بشه، البته ذکر کردم توی عنوان تاپیک به جز پستهایی که به دیگران تهمت زده شده یا اهانت آمیز و یا بی‌ ارزسه هستن...

بله امین جان،عنوان تاپیک رو متوجه هستم.من راجع به ارسالهای خودم توضیح دادم.
یه وقت هستش که آدم یه حرفی میزنه و طرف مقابل خودش رو جمع و جور میکنه و تاثیر داره این حرفها،ولی وقتی میخ آهنی در سنگ نمیره چه سودی داره عده ای بیان و بخونن این ارسالها رو و هم وقتشون بی جهت هدر بره،هم هیچ استفاده ای نکنن.حکایت ارسالهای من هم همینه.من نکاتی رو بیان کردم و دیدم نه تنها اوضاع ر به بهبودی نرفت بلکه یه چیزی هم بدهکار شدیم!!!:blushsmiley:
البته متوجه هستم که شما گفتی به غیر از ارسالهای بی ارزش و ...

بله امین جان،عنوان تاپیک رو متوجه هستم.من راجع به ارسالهای خودم توضیح دادم.
یه وقت هستش که آدم یه حرفی میزنه و طرف مقابل خودش رو جمع و جور میکنه و تاثیر داره این حرفها،ولی وقتی میخ آهنی در سنگ نمیره چه سودی داره عده ای بیان و بخونن این ارسالها رو و هم وقتشون بی جهت هدر بره،هم هیچ استفاده ای نکنن.حکایت ارسالهای من هم همینه.من نکاتی رو بیان کردم و دیدم نه تنها اوضاع ر به بهبودی نرفت بلکه یه چیزی هم بدهکار شدیم!!!:blushsmiley:
البته متوجه هستم که شما گفتی به غیر از ارسالهای بی ارزش و ...

نه بحث ارشاد کردن و نصیحت نیست!...
در همین حدی که ثبت شده باشن کافیه‌، و بکار میان یه روز!!!.....

reihaneh

Member
با وضعیت حال حاضر انجمن فکر کنم اگر قرار باشه کل کل همه تاپیک ها به اینجا منتقل بشه باید کلا بقیه سایتو تعطیل کنیم بیایم بشینیم اینجا بشینیم پایه صحبتای دوستان:hmmsmiley02:

اغلب این صحبتا و کل کلا ارزش جمع آوری ندارن مگه واسه ادامه همین جور حرفا که همون بهتر ادامه پیدا نکنن،

من لزومی نمیبینم با آدمی مثل شما که گوشش به حرفهای دیگران بدهکار نیست، بحث کنم.
بنده مسول ناراحت نشدن شما نیستم،اجازه دارید ناراحت هم بشید.
ببینم با این مسلکی که در پیش گرفتید به کجا میرسید

با وضعیت حال حاضر انجمن فکر کنم اگر قرار باشه کل کل همه تاپیک ها به اینجا منتقل بشه باید کلا بقیه سایتو تعطیل کنیم بیایم بشینیم اینجا بشینیم پایه صحبتای دوستان:hmmsmiley02:

اغلب این صحبتا و کل کلا ارزش جمع آوری ندارن مگه واسه ادامه همین جور حرفا که همون بهتر ادامه پیدا نکنن،

یعنی‌ همه بحثها کل کل هستن؟
اینهم یه نظره و قابل احترام.... گفته شده در صورت صلاحدید مدیران.
مدیران در این زمینه تصمیم‌گیری نماید...:smilingsmiley:

reihaneh

Member
یعنی‌ همه بحثها کل کل هستن؟
البته که نه، مسلما همه صحبتا کل کل نیست، ولی منظور من از این اغراق ،اشاره به بیش از حد شدن این کل کلا بود و واقعا با این وضعیت این تاپیک طولانی ترین تاپیک خواهد شد.
یه زمانی هر بار میومدم انجمن چند ساعت برای خوندن مطالب یک از یک مفیدتر سایت وقت میزاشتم ولی الان هر بار میام در صد زیادی از صحبتا فقط شده همین ،این به اون تیکه میپرونه و کنایه میزنه اون به این

البته که نه، مسلما همه صحبتا کل کل نیست، ولی منظور من از این اغراق ،اشاره به بیش از حد شدن این کل کلا بود و واقعا با این وضعیت این تاپیک طولانی ترین تاپیک خواهد شد.
یه زمانی هر بار میومدم انجمن چند ساعت برای خوندن مطالب یک از یک مفیدتر سایت وقت میزاشتم ولی الان هر بار میام در صد زیادی از صحبتا فقط شده همین ،این به اون تیکه میپرونه و کنایه میزنه اون به این

ریحانه خانوم: انجمن با سایت علمی فرق هایی داره! اینجا بخش صلیش اینه که همه باید از اطلاعات و تجربیات هم استفاده کنن، کل کل و بحث هم بسیا مفید و آموزنده هستش(به جز مواردی که اعلام شد قبلا،... توهین و غیره) درسته آقای صنعتی‌ خیلی تندرو هستن و نظرات خودشون رو خیلی‌ قبول دارن اما خدایش ما استفاده هم بردیم ازش(ایشون رو فقط مثال میزنم چون الان تو بورسه!:dodgy: و نمی‌خوام دفاع کنم ازایشون) پس کسایی که جنجالی هستن هم میتونن خیلی‌ مفید واقع بشن،منظور من اینه که کل کل و بحث اگه در چارچوب خودش باشه میتونه مفید باشه.

اگر این تاپیک طولانی ترین تاپیک بشه در عوض تاپیکهای دیگه مطلبای پربارشون می مونه چون پستایی که میان توی این تاپیک از تاپیک اصلیشون حذف میشن....
وقتی‌ پستهای کل کلی و اضافه بیان توی این قسمت مشکل حله و کسی‌ که یه موضوع می‌خواد بخونه نباید پستهای بی‌ ربط رو هی‌ بخونه...

mahsa

Member
ممنون فکر خوبی بود اقا امین حداقل تو بقیه تاپیکهای دیگه از این مسائل پیش نمیاد بعضی از این کل کل ها مفیدن به شرطی که از چهارچوبش نگذره در ضمن اگر اقا سهیل لطف کنن پای حرفهای که میزنن وایسن خیلی از مشکلات حل میشه متاسفانه ایشون یه چیزی میگن تا دوستان ازشون انتقاد میکنن به طور کلی گفته شون تغییر میدن:winksmiley02:

Soheil Sanati

Active member
درسته آقای صنعتی‌ خیلی تندرو هستن و نظرات خودشون رو خیلی‌ قبول دارن اما خدایش ما استفاده هم بردیم ازش(ایشون رو فقط مثال میزنم چون الان تو بورسه!:dodgy: .[/quote گفت:
امين جان افرين كه فهميدي ما تو بورسيم

Soheil Sanati

Active member
در ضمن اگر اقا سهیل لطف کنن پای حرفهای که میزنن وایسن خیلی از مشکلات حل میشه متاسفانه ایشون یه چیزی میگن تا دوستان ازشون انتقاد میکنن به طور کلی گفته شون تغییر میدن:winksmiley02:

يكدفعه بفرماييد ما به گفته هامون ايمان نداريم.خانم مهسا از شما اين جور حرف زدن بعيده.من تك و تنها دارم اين كنايه هاي دوستان رو تحمل ميكنم

علی واحدی

Active member
ریحانه خانوم: انجمن با سایت علمی فرق هایی داره! اینجا بخش صلیش اینه که همه باید از اطلاعات و تجربیات هم استفاده کنن، کل کل و بحث هم بسیا مفید و آموزنده هستش(به جز مواردی که اعلام شد قبلا،... توهین و غیره) درسته آقای صنعتی‌ خیلی تندرو هستن و نظرات خودشون رو خیلی‌ قبول دارن اما خدایش ما استفاده هم بردیم ازش(ایشون رو فقط مثال میزنم چون الان تو بورسه!:dodgy: و نمی‌خوام دفاع کنم ازایشون) پس کسایی که جنجالی هستن هم میتونن خیلی‌ مفید واقع بشن،منظور من اینه که کل کل و بحث اگه در چارچوب خودش باشه میتونه مفید باشه.

با صحبت شما کاملا موافقم امین جان ولی این در صورتی درسته که بقول خواهر خوبمون ریحانه جان از راندمان علمی سایت کم نکنه و به موازات همدیگه باشن. در هر حال هم با شما موافقم و هم با ریحانه خانم.

Soheil Sanati

Active member
با صحبت شما کاملا موافقم امین جان ولی این در صورتی درسته که بقول خواهر خوبمون ریحانه جان از راندمان علمی سایت کم نکنه و به موازات همدیگه باشن. در هر حال هم با شما موافقم و هم با ریحانه خانم.

علي جان سعي كن تو نوشته هات از من انتقاد كني چون همه خوشحال ميشن

احسان

Active member
اولاً اين پست من رو کی پاک کرد :smile::dodgy:
دوماً من سهيل رو دوستش دارم من که قابل نيستم اين امين سلطانی فدات شه سهيل جون
سوماً اين بحث کل کل رو خود اين امين راه انداخته از قديم گفتن کافر همه را به کيش خود پندارد حالا اين امين دوست داره نقش آقا پليسه رو بازی کنه گشت ارشاد بشه :biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.