برگزاری کلاس داوری زیبایی در یزد

دوستان پیشنهاد میکنم حتما در این کلاس شرکت کنید تا دنیای جدیدی از اسب عرب ببینید.

آقای صنعتی شما که انقد بچه ها رو تشویق میکنید بیان و توی کلاسا شرکت کنن باید بدونن محل برگزاری کلاس و شرایطش چه جوریه یا نه ؟؟؟ :wacsmiley: اصن میخاید من بگم چطوره ؟؟ :blinksmiley:

bakhshi

Member
دونستن بیشتر معنیش واردات بیشتر نیست. معنیش تولید بهتره. حالا این تولید ممکنه از خون ایرانی باشه که باعث شه یاد بگیریم به کاستی ها و نکات قدرت اسبمون توجه کنیم و برای اصلاح کاستی ها درست تصمیم بگیریم و از مولد درست استفاده کنیم.

باز شدن پای ایکاهو ای ها یعنی انراختن اسبان درجه 4 و 5 به ما اینا مئموریت دارن اسب مار از بین ببرن هنوز نفهمیدی :blinksmiley:

bakhshi

Member
پسرخوب اول بايد مودب باشي و دوم علم قضاوت در مورد اسب رو بدوني تا معايب و كاستي ها و نقاط قوت اسبت رو بفهمي و بتوني در مورد چگونگي برطرف كردن معايب و ارتقاع كاستي ها و تقويت نقاط قوت اسبت تصميم بگيري وگرنه اين جوري پرورش دادن به درد خودت ميخوره و هميشه هميني كه هستي ميموني
در ضمن من وقت ندارم وگرنه حتما شركت ميكردم
به همه دوستاني كه از نظر زماني براشون مقدور هسا خواهش ميكنم در اين كلاس شركت كنند و سطح علمي شون رو بالا ببرند تا انشاا... هم دريچه جديدي از دنياي اسب عرب به روشون باز بشه و هم از اين پس توليدات بهتر و علمي تري رو در زمينه اسب خالص ايراني رو شاهد باشيم

یه سوال از شما که اینقدر به تولید بها میدید استان برگزار کننده یزد چند درصد تولیدات ورزشی مثل (انسیاتور سمبل قدرت) داشته؟؟؟؟؟؟:rolleyessmileyanim: وچند درصد تولید اسب زیبایی:rolleyessmileyanim: (مثل برفین) داشته؟؟؟ 2 پشت پرده این کلاس شسته شویه مغزی داورهای ماست چطور نفهمیدید استاد :confused: تا با استاندارد های اونا کار کنن نه استاندارد های ورزشی ، فلسفه خلقت اسب را میشه بیان فرمایید :rolleyessmileyanim: عروسک و ظریف ، ناز بودن یا ضضمخت و ورزشی بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکل اینه که ما تکلیف خودمونو و هدف خودمونو هنوز روشن نکردیم اسب زیبایی میخواهیم یا اسب ورزشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کدام استاندارد های خودش داره استاد:confused:

bakhshi

Member
آقای محترم کسی که 65 سال تو کار اسب عربه از من و شما خیلی خیلی بیشتر دانش داره .در ضمن اون اسبهای 37 سال پیش مارو دیده.فکر کنم تو فیلم کوچ حداد کره بوده.پس مطمئن باش اون از اسبهای ما بیشتر از من و شما میدونه

1 اول از همه سن و سال در دنیای امروز اصلا مهم نیست زیرا اسفاده از تجربیات گذشتگان بسیار اسان شده و مقیاسهای زیبایی و ورزشی اندازه گیری شده 2 من سلیقه ایشان را زیبایی تشخیص دادم نه ورزشی مثل (خانم بنکرافت) 3 در ضمن اینکه خارجیها از حداد* خوششان امده بود به دلیل تناسب اندام* خیره کننده اش بود نه ظرافت* بیش از اندازه که تولیدش کرده بودند ، برادر تنی حداد (خمسه) توسط انگلیسها از کشور خارج شد . به دلیل رونق سفیهانه شو به سبک غربی ما این تیپ افسانه ای را از دست داده و ظرافت بی سنخیت با (*ارزشهای اسب در ایران) را گرفتیم . وای بر ما که این میراث با ارزش را از دست دادیم وای بر ما اینده افسوس مداوم ما خواهد بود بی تردید 3 در فیلم فوق حداد اصلا به دنیا نیا مده بود که حضور داشته باشه (ازون حرفا بودا که یزدیها خیلی میزنن) سلیم در فیلم هست و یگانه سیلمی ما بود در زیبایی (نه قدرت) 4 مثل کسان دیگری که خیلی می دونستن چطور باید (*میراث ما ر از بین ببرن*) ایشون حتما مانند اونا می دونه شک نکن:blinksmiley:

Soheil Sanati

Active member
1 اول از همه سن و سال در دنیای امروز اصلا مهم نیست زیرا اسفاده از تجربیات گذشتگان بسیار اسان شده و مقیاسهای زیبایی و ورزشی اندازه گیری شده 2 من سلیقه ایشان را زیبایی تشخیص دادم نه ورزشی مثل (خانم بنکرافت) 3 در ضمن اینکه خارجیها از حداد* خوششان امده بود به دلیل تناسب اندام* خیره کننده اش بود نه ظرافت* بیش از اندازه که تولیدش کرده بودند ، برادر تنی حداد (خمسه) توسط انگلیسها از کشور خارج شد . به دلیل رونق سفیهانه شو به سبک غربی ما این تیپ افسانه ای را از دست داده و ظرافت بی سنخیت با (*ارزشهای اسب در ایران) را گرفتیم . وای بر ما که این میراث با ارزش را از دست دادیم وای بر ما اینده افسوس مداوم ما خواهد بود بی تردید 3 در فیلم فوق حداد اصلا به دنیا نیا مده بود که حضور داشته باشه (ازون حرفا بودا که یزدیها خیلی میزنن) سلیم در فیلم هست و یگانه سیلمی ما بود در زیبایی (نه قدرت) 4 مثل کسان دیگری که خیلی می دونستن چطور باید (*میراث ما ر از بین ببرن*) ایشون حتما مانند اونا می دونه شک نکن:blinksmiley:

کسی نامه فدایت شوم برات نفرستاده دوست نداری نیا

Soheil Sanati

Active member
روز 4شنبه در سالن آمفی تاتر فرهنگیان یزد کلاس تئوری برگذار میشه.روز پنجشنبه در دانگاه آزاد اشکذر کلاس عملی (همون جایی که زیبایی برگزار شد) روز جمعه امتحان در دانگاه آزاد برگزار میشه

کسی نامه فدایت شوم برات نفرستاده دوست نداری نیا

ممنون آقای صنعتی که انقد به نظرات بچه ها و انتقاداتشون روی خوش نشون میدین ... آقای بخشی حرف بدی نزدن که شما توپیدین بهشون و با این لحن تمسخرآمیز جوابشونو دادین ... شما انتظار دارین هرکاری که میکنین همه تعریف و تمجیدتونو بکنن و نظرات مخالف یا انتقادایی که از شما میشه کشک :hmmsmiley02: به نظرات همدیگه باید احترام گذاشت و اینو همیشه یادتون باشه که انتقادات هستن که آدمو میسازن و واکنش منطقی و خوب هست که نشوندهنده شخصیت آدمه .... امیدوارم بتونین بهترین برداشتو از این سمینار و سمینارای بعدیتون داشته باشین .. آرزوی موفقیت برای شما و هیئت همراه داریم :mellowsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پسرخوب اول بايد مودب باشي و دوم علم قضاوت در مورد اسب رو بدوني تا معايب و كاستي ها و نقاط قوت اسبت رو بفهمي و بتوني در مورد چگونگي برطرف كردن معايب و ارتقاع كاستي ها و تقويت نقاط قوت اسبت تصميم بگيري وگرنه اين جوري پرورش دادن به درد خودت ميخوره و هميشه هميني كه هستي ميموني
در ضمن من وقت ندارم وگرنه حتما شركت ميكردم
به همه دوستاني كه از نظر زماني براشون مقدور هسا خواهش ميكنم در اين كلاس شركت كنند و سطح علمي شون رو بالا ببرند تا انشاا... هم دريچه جديدي از دنياي اسب عرب به روشون باز بشه و هم از اين پس توليدات بهتر و علمي تري رو در زمينه اسب خالص ايراني رو شاهد باشيم

چه در جدیدی بر کسانی که در کلاسهای قبلی شرکت داشتند باز شده تا کنون؟!

Farib

Member
اقای بخشی شما تو دوتا تاپیک اونور تر سنگ دکتر نایگل و خالص مصری رو به سینه میزنی . اینجا دکتر نایگل بد میشهو شما زیر علم خالص ایرانی سینه میزنی . جریان چیه .
اقای صنعتی و هییت همراه هزار تا زحمت و برنامه دیگران رو خراب میکنن هیچکس صداش در نمیاد و هیچکس نمیگه به چه حقی در مورد دیگران تصمیم میگیرن. این کاری که الان دارن میکنن که خیلی خوبه حالا اومذین دارین کار خوبشون رو محکوم میکنین. قرار بود یه کلاس چند ماه پیش در اصفهان برگزار شه همین گروه تمام تلاششون رو کردن که تخریبش کنن شما کجا بودی از تخریب های این گروه حمایت کنی؟ الان اومدی میگی چرا یه ادم بزرگ تو دنیای اسب رو میارن ایران ؟ چرا دارن کار دررست انجام میدن؟

Soheil Sanati

Active member
ممنون آقای صنعتی که انقد به نظرات بچه ها و انتقاداتشون روی خوش نشون میدین ... آقای بخشی حرف بدی نزدن که شما توپیدین بهشون و با این لحن تمسخرآمیز جوابشونو دادین ... شما انتظار دارین هرکاری که میکنین همه تعریف و تمجیدتونو بکنن و نظرات مخالف یا انتقادایی که از شما میشه کشک :hmmsmiley02: به نظرات همدیگه باید احترام گذاشت و اینو همیشه یادتون باشه که انتقادات هستن که آدمو میسازن و واکنش منطقی و خوب هست که نشوندهنده شخصیت آدمه .... امیدوارم بتونین بهترین برداشتو از این سمینار و سمینارای بعدیتون داشته باشین .. آرزوی موفقیت برای شما و هیئت همراه داریم :mellowsmiley:

همشهری من هیچ حرفی نزدم این آقای بخشی بود که به ما حمله کرد .صفحات قبل رو بخون..حالا که ما بزرگترین مدرس جهان رو دعوت کردیم خیلیها ناراحتن.ای کاش کتاب بلو بوک رو میخواندند تا از سوابق پیتر آپتون با خبر میشدن

بالا