تصادف

APADANA گفت:
در یکی از اتوبان های کشور های اروپایی مردی با ماشین bmw خودش با سرعت رانندگی میکرده که یه هو یک گوزن
میپره تو جاده،به گفته ی راننده من دیدم که زدم به گوزن ولی دیگه ندیدمش،پیاده شدم هر چی دنبالش گشتم دیدم نیست
بی خیالش شدم،رفتم دیدم ماشینم روشن نمیشه،از اونجایی که فقط پنجره ی جلوی رادیاتور شکسته بود گفتم ماشین طوریش نشده
و رفتم در کاپوت رو زدم بالا که با صحنه ی دلخراشی مواجه شدم...
در نظر بگیرید یک گوزن فقط از پنجره ی جلو رادیاتور وارد موتور شده بوده

sezar1972

Member
مرز بین حقیقت و غیر واقعی
بعضی وقتها خیلی ناچیزه
ولی من هم فکر میکنم که حقیقت داره
ولی اینکه این اسب وسط خیابان چیکار میکند
را باید دانست چون خیلی جالبه :D :D :D :D :D :D

واقعی نيست.چون اگه بود،اسبه به اين صاف اي نميرفت تو شيشه که....کج ميرفت حد اقل......

saam

New member
در دو حالت ممکنه واقعی باشه 1 اسبه فرانسوی باشه که بی شک مست کرده 2 راننده فرانسوی باشه که یه مدت مست نکرده

سنا

Active member
saam گفت:
در دو حالت ممکنه واقعی باشه 1 اسبه فرانسوی باشه که بی شک مست کرده 2 راننده فرانسوی باشه که یه مدت مست نکرده
صحبتتون زير نويس نداره متوجه نميشم!! :D ;D ;D ;D
واضح تر بگيد

parisa

Member
عجیه یعنی اسبه رو دتا پاش بلند بوده با اصلا خودش پریده تو ماشین آخه در این صورت هست که این حالت را می تونه درست کنه یا شاید هم اسبه مست بوده شیرجه زده تو ماشین

عجب فتوشاپیستی بود طرف،ایول،اینو میگن یه طرح حرفه ای.بابا ساختگیه تابلوئه که، ولی‌ بعضیا جاهارو اشتباه کرده. مثلا یکم آسفالتو خیس میکرد که مثلا خونه اسبس. یا کمکای ماشین رو میخوابوند ناسلامتی ۵۰۰ ۶۰۰ کیلو وزن یطرف ماشینه،خلاصه به نظر من که خیلی‌ تابلوئه ساختگیه

galant_1973

New member
deghat konid ke separ va cheragh joloye mashine saleme,age be asb khorde bood hatman mishkast,zemnan hich khate tormozi ham nist,ehtemale inke asb ham dashte miparide rafte too shishe kheili kame ,andazeye saro gardano sine vo daste asb joori nist ke hame ba ham bere too mashin age oonjoori bood sar rooye saghf gir mikard

بالا