تعصب بي جا مانع پيشرفت ماست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil Sanati

Active member
اسبهای ما کمتر ازاشغالهایی هستن که اونها دارن بهتون قالب میکنن
عرضه د اشته باشین میرید درجه 1هارومیخرین نه درجه 5هارو
شما چرا هی درباره اسبهای خالص اینقدر منفی میگید نمیخواید خالص تولیدکننین وخارجی پرورش بدین چرا اینهمه سوال بی ربط وبی هدف طرح میکنی
اصلا اقای صنعتی درباره اسب خالص ایرانی وخالص مصری وغیره چی میدونی؟
اشنایتون با اسب اصیل کی بوده ؟
اسب اصیل روامسال شما با این حرفهای مذخرف نابود کردین

99 درصد اسبهايي كه وارد شدن به نظر من اشغالن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب صنعتی یک دلیل ادغام پستهای شما همینه.
5 تا پست زدید در جواب یک مطلب. بعد نگید چرا

جناب صنعتی یک دلیل ادغام پستهای شما همینه.
5 تا پست زدید در جواب یک مطلب. بعد نگید چرا

جناب قاسمی متاسفانه به عرض برسونم که در قوانین جدید سایت که در حال تدوینه(البته با کسب اجازه از جنابعالی)، این امر نیز پیش بینی شده، غیر از تاپیک های بالا ،من در مورد کاربرانی دیگر هم این امر رو مشاهده کردم ( چه از روی خطا و ....)
پس از این در چنین مواردی ادغام صورت نمی گیرد و کاربرانی که روی تاپیکی بیش از یک نقل قول استفاده می نمایند و پاسخ می دهند،با توجه به مصلحت مربوطه، کلیه تاپیک های آنان حذف می شود.
لطفا" دوستان گرامی دقت نمایند، البته بعد از اصلاحات مورد نظر ،آخرین قوانین سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.

sohrab

Active member
دو سال پیش در مورد خون ایرانی و مصری تاپیک ساخته شد و کلی بحث خوب منطقی با دوستای قدیمی انجمن شکل گرفت. حالا چه دلیلی داره بدون اینکه به خودمون زحمت بدیم و نظرات دیگران را بخونیم چشم و گوش ببندیم و دهان باز کنیم و توی همه تاپیک ها از معرفی اسبها گرفته تا داوری زیبایی و انجمن نظرات و ... با عناوین بی ربط تاپیک بزنیم و نظر خودمون را فریاد بزنیم اون هم با ادبیات قرمزته و آبیته و کجااااااااااااان خالص ایرانیا؟؟ و ریز می بینمت ! و ...

کلی مطلب و گزارش به درد بخور و جالب آماده دارم ولی هر بار میام انجمن نا امید میشم از ارسالشون.
لطفا پایان بدین به تکرار این بحث های تهوع آور!

Soheil Sanati

Active member
ماشاا.. نازنين خانم كه هرچي دوست عليه ادم مينويسن.هيچ كس هم به ايشون تذكر نميده

ماشاا.. نازنين خانم كه هرچي دوست عليه ادم مينويسن.هيچ كس هم به ايشون تذكر نميده

مگه من به شما تذکر دادم مهندس که به ایشون تذکر بدم؟مگه من اصلا کاره ای هستم...اگه منظورت هم بزرگان انجمن هستکه اونا هم حرف منو گفتن قبلا. من به شخصه منظورم کلی بود، با همه بودم.منظورم این بود می‌شه نظرات متفاوت باشه اما هدف یکی باشه!

sohrab

Active member
طبق قوانین فقط مدیران حق دادن تذکر دارند (حتی در مورد تکراری بودن موضوع) . در مورد تخلفات نازنین (ایمان شیربندی قدیم!) هم بهتره مدیران انجمن فکر اساسی کنند که ظاهرا داستانش تمومی نداره.

Soheil Sanati

Active member
خداييش تركيب خون ايراني و خارجي عالي جواب داده.بياين ماديانهاي ايرانيتون رو با خارجيها بكشين

علی اصفهانی

Active member
سهیل جان سلام

من و تو که با هم صمیمی هستیم و شاید همه هم بدونن . ولی من که دیگه هرگز مادیانهای ایرانیم رو با وارداتی نمیکشم ! :rolleyessmileyanim:

تو ایرانی خالص داری ؟ میکشی ؟

البته مادیان خون وارداتی هم دارم و مشکلی باهاشون ندارم !

فکر می کنم این عقیده ناشی از یک حس ناسیونالیستی شاید یه خورده افراطی باشه .

که البته فکر میکنم افراط تو حس ناسیونالیستی نمیتونه بد تلقی بشه. :smilingsmiley:

سهیل جان سلام

من و تو که با هم صمیمی هستیم و شاید همه هم بدونن . ولی من که دیگه هرگز مادیانهای ایرانیم رو با وارداتی نمیکشم ! :rolleyessmileyanim:تو ایرانی خالص داری ؟ میکشی ؟

تا حالا هم فقط یک بار از یه مادیون ایرانی تولید غیر ایرانی داشتم و اون هم در اثر حمله ! وتجاوز سیلمی ولدالسیف عبدالله خان از بین 15 تا مادیون به مادیون من بیچاره بود !! :laughingsmiley:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

لادن

Member
خداييش تركيب خون ايراني و خارجي عالي جواب داده.بياين ماديانهاي ايرانيتون رو با خارجيها بكشين

نظرتون با تركيب دره‌شوري و تركمن چيه؟ تركيب قره‌باغ و كرد چطور؟ ممكنه كره‌ي خوب بشه ولي ديگه نه تركمن داريم،‌ نه دره‌شوري؛ نه قره‌باغ داريم،‌ نه كرد

مي‌شه حتي كاسپين رو با اصيل ايراني تركيب كنيم تا يه كم قد كاسپينها اصلاح بشه، نظرتون چيه؟

سهيل خان اينجور كه شما مي‌فرماييد كه هم خون عرب مصري رو از بين برديد هم خون ايراني رو

چه اشكال داره ماديان مصري رو با سيلمي مصري و ماديان ايراني رو با سيلمي ايراني بكشيم؛ اجازه بديم مزاياي هر خوني رو براي خودش حفظ كنيم.

مشخصه كه هر نژادي ممكنه ايراداتي داشت باشه،‌ حتي خون ايراني،‌ ولي دليل نمي‌شه با تركيب كردن به بهانه‌ي اصلاح، خونها رو از بين ببريم؛ مثلاً هيچوقت كسي دوست داره براي اصلاح قد كاسپين اونو با يه نژاد بلندتر تركيب كنه؟ مسلماً نه، مگر براي اهداف شخصي

Soheil Sanati

Active member
نظرتون با تركيب دره‌شوري و تركمن چيه؟ تركيب قره‌باغ و كرد چطور؟ ممكنه كره‌ي خوب بشه ولي ديگه نه تركمن داريم،‌ نه دره‌شوري؛ نه قره‌باغ داريم،‌ نه كرد

مي‌شه حتي كاسپين رو با اصيل ايراني تركيب كنيم تا يه كم قد كاسپينها اصلاح بشه، نظرتون چيه؟

سهيل خان اينجور كه شما مي‌فرماييد كه هم خون عرب مصري رو از بين برديد هم خون ايراني رو

چه اشكال داره ماديان مصري رو با سيلمي مصري و ماديان ايراني رو با سيلمي ايراني بكشيم؛ اجازه بديم مزاياي هر خوني رو براي خودش حفظ كنيم.

مشخصه كه هر نژادي ممكنه ايراداتي داشت باشه،‌ حتي خون ايراني،‌ ولي دليل نمي‌شه با تركيب كردن به بهانه‌ي اصلاح، خونها رو از بين ببريم؛ مثلاً هيچوقت كسي دوست داره براي اصلاح قد كاسپين اونو با يه نژاد بلندتر تركيب كنه؟ مسلماً نه، مگر براي اهداف شخصي

اسب عرب اسب عربه نه ايروني داره نه مصري.به نظر من براي پيشرفت دست از اين تعصبات باز دارنده بر داريد

ایمان

Active member
اسب عرب اسب عربه نه ايروني داره نه مصري.به نظر من براي پيشرفت دست از اين تعصبات باز دارنده بر داريد
نظر شخصی جالبی دارین
بنظرت با اسبهای واردشده مثل -پرلان ال جاویر-لردبی شاه-تولاموره وغیره میشه به جایی رسید ؟؟؟
نظرشخصیم اینه که اگه اینها خوب بودن واسه خودشون نگه میداشتن

عجبا!

کسانی که بطور جدی درگیر سواری ازاد و استقامت هستند،نمیتونن منکر قدرت فوق العاده اسبهای خالص ایرونی بشن.
ایا این اسبهای وارداتی(مینیاتوری)،که بیشتر بدرد عکس روی دیوار میخورن،میتونن با اسبهای ایرونی برابری کنن؟؟
در مورد اصلاح سر و بدن اسبهامون بهتره اول بریم از اصلاح نژاد سر در بیاریم.نه این بریم از یابوهای وارداتیه درجه 3-4 بکشیم تا به اصطلاح،اصلاحشون کنیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.