تمايل بانوان به نريون

مرضیه

Member
من یاد عکس ها و داستان های عجیب و غریبی که در دوران کودکی از هم مدرسه ای ها مون میشنیدیم و میدیدیم اون هم بطور قاچاقی و مخفیانه افتادم!!!!
بااین توصیف یادموجودات نیمه انسان ونیمه حیوان هزارویک شب افتادم.:eek:

خوب شايد تو اينجوري نباشي دليل نميشه كه همه ي پسرا مثل توفكر كنن
من اين تاپيك رو زدم تا بيان نظر بدن ببينيم چند درصد از بچه ها همچين حسي دارن

یعنی‌ پسرا به مادیون به دلیل میل به جنس مخالف گرایش بیشتری دارن؟ به نظر من همچین نظری مردوده ، اینو اکثر پسرا تائید می‌کنن.
هیچ احتمالی‌ در این مورد به نظر من وجود نداره،هرکسی میتونه نظر خودشو بگه

احسان

Active member
البته هر گلی يک بويی داره
بستگی داره که بخواهی چه استفاده اي بکنی
يکی دوست داره اسب داشته باشه برای توليد
يکی دوست داره برای سواری
يک شخص ديگه اسب ميخواد اسب رو باش کلاس بزاره
يک شخص ديگه دوست داره از اسب استفاده ورزشی کنه و يک شخص ديگه دوست داره استفاده تجارتی کنه
يکی هم مثل من دوست داره اسب رو ولش کنه تو پادوک اسب براش يورتمه بره سر و دم بگيره

کلاً نريان ها همشون با حال هستند ;d و بازيگوش اهل بازی حالا ميخواد طرف مقابلش هرکسی باشه

ولی ماديان ها بيشترشون خطرناک هستند

از دور خيلی ظريف و خوش فرم خوش هيکل هستند ولی از نزديک که نگاه ميکنی ميبينی نه اصلاً تعريفی ندارند اصلاً به هيچ وجه برای سواری خوب نيستند فقط برای يک چيز خوبند توليد

با اين حال من ماديان ها رو بيشتر دوست دارم چون نميشه فکر و حرکت بعدی آنها را تشخيص داد و همين هست که ماديان ها را جذاب تر ميکنه

ولی دکترازشوخی گذشته مادیونهابدلیلHot cycle واخلاقهای سستی این دوره ها وتاثیرات هورمونی روی عضلات,بررسی بیشتری روطلب میکنند.
حالا شماهرجور,هرجورراحتی راحتی روش حساب کن.

نظرات خیلی جالبی مطرح شد ولی جالبتر اینه که خود من به شخصه هیچگاه حتی لحظه ای به این مورد فکرم نکرده بودم،من با نظرequei موافقم،تمایل به جنس مخالف فقط در مورد انسانها مطرح هستش که با فهم و شعور خودشون و غرایض درونی می تونن به تجزیه وتحلیل احساسات بپردازن.اما درمورد حیوانات چنین چیزی کاملا منتفی هستش.ما با دیدن هرحیوانی به زیبایی،هوش و ذکاوت،جلال و هیبت و......هرکدام از اونها می رسیم اما هیچ وقت شده اول به جنسیت اونها توجه کنیم؟به نظر من عشق به این موجودزنده که احساس مشترک همه ما دوستان به اون هستش کافیه برای زنده نگه داشتن قلب ما و مادیون یا نریون بودنش هیچ دخلی به این عشق واحساس نخواهد داشت.

احسان

Active member
باز خوبه که ماديان ها توليد مثل فصلی دارند و فقط بهار و تابستان اخلاقشان بد ميشه

با اين وجود من ماديان ها رو بيشتر دوست دارم

بخصوص ماديان های شيطون و آپارتی و چموش که اين چندتا خصوصيت را ما در ماديان ها تا سن 4 سالگی ميبينيم بعدش که ديگه مادر ميشند و حس مادر بودن همه چيز را ازشون ميگره
مگه من چه طوری فکر ميکنم بهنام :rolleyes:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

حيوانات از طريق هورمون ها به جنس مخالف جذب ميشند
من نريان های رو ديدم که هنگامی که خانمی کنارش ميرفت قاطی ميکرد
و سوارکار های عزيز هم بهتر ميدانيد که ترس روی اسب اثر ميگذاره و اسب اين ترس انسان رو از روی هورمون آدرنالين ترشح شده و سپس بوی عرق شخص متوجه ميشه
پس
اين رابطه عجيب هم ممکن هست از لحاظ هورمونی باشه :rolleyes:

دکترجان
هنوزسنتی فکرمیکنی.
حالاواقعا"به غیرازفرم صورت واندام ,میشه وجود وحضور یک مادیون رواز روی بو(توسط انسان)تشخیص داد.
این مدل دکتر لکتریه ها.;)

ولی دکترازشوخی گذشته مادیونهابدلیلhot cycle واخلاقهای سستی این دوره ها وتاثیرات هورمونی روی عضلات,بررسی بیشتری روطلب میکنند.
حالا شماهرجور,هرجورراحتی راحتی روش حساب کن.

باز خوبه که ماديان ها توليد مثل فصلی دارند و فقط بهار و تابستان اخلاقشان بد ميشه

با اين وجود من ماديان ها رو بيشتر دوست دارم

بخصوص ماديان های شيطون و آپارتی و چموش که اين چندتا خصوصيت را ما در ماديان ها تا سن 4 سالگی ميبينيم بعدش که ديگه مادر ميشند و حس مادر بودن همه چيز را ازشون ميگره
مگه من چه طوری فکر ميکنم بهنام :rolleyes:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

حيوانات از طريق هورمون ها به جنس مخالف جذب ميشند
من نريان های رو ديدم که هنگامی که خانمی کنارش ميرفت قاطی ميکرد
و سوارکار های عزيز هم بهتر ميدانيد که ترس روی اسب اثر ميگذاره و اسب اين ترس انسان رو از روی هورمون آدرنالين ترشح شده و سپس بوی عرق شخص متوجه ميشه
پس

اين رابطه عجيب هم ممکن هست از لحاظ هورمونی باشه :rolleyes:

دکترجان
هنوزسنتی فکرمیکنی.
حالاواقعا"به غیرازفرم صورت واندام ,میشه وجود وحضور یک مادیون رواز روی بو(توسط انسان)تشخیص داد.
این مدل دکتر لکتریه ها.;)

این بحث ها تاپیک جدید میطلبه،بحثه تولید مثل ،مراحل سیکل فهلیو اینا با موضوع تقریبا مغایرت داره ،اگه ادامه داره تاپیک جدید بسازیم;)

سوارکار های عزيز هم بهتر ميدانيد که ترس روی اسب اثر ميگذاره و اسب اين ترس انسان رو از روی هورمون آدرنالين ترشح شده و سپس بوی عرق شخص متوجه ميشه

قابل توجه یکی از اعضای محترم انجمن که وقتی برادرم به ایشون گفتند:نفس میگه از بوی عرق،اسب میتونه تشخیص بده ترس آدم رو(که من هم همونجا گفتم :من فقط نقل قول کردم،همین).گفتند :خیر ،همچین چیزی نیست.

امیدوارم دفعه بعد در حضور برادرم تصحیح کنند حرفشان را.چون برادرم هنوز به حرفای اسبی من(هر مطلبی که از انجمن بازگو میکنم) کمی شک داره:mad:

و ممنون دکتر احسان.

علی واحدی

Active member
قابل توجه یکی از اعضای محترم انجمن که وقتی برادرم به ایشون گفتند:نفس میگه از بوی عرق،اسب میتونه تشخیص بده ترس آدم رو(که من هم همونجا گفتم :من فقط نقل قول کردم،همین).گفتند :خیر ،همچین چیزی نیست.

امیدوارم دفعه بعد در حضور برادرم تصحیح کنند حرفشان را.چون برادرم هنوز به حرفای اسبی من(هر مطلبی که از انجمن بازگو میکنم) کمی شک داره:mad:

و ممنون دکتر احسان.

نفس جان شما کاملا درست فرمودید ولی ایندفه بگید که بخاطر ترشح هورمون آدرنالین که هنگام ترس در خون انسان ترشح میشه و اسبم اون بو رو تشخیص میده باعث میشه اسب بفهمه که ازش ترسیدی.

علی واحدی

Active member
منظور اين نيست كه خانوما از نريون خيلي خوششون مياد و از ماديوم متنفرن كه دكتر جان
يه تفاوت ك.چ.ل.يي تو برقراري رابطه ي خانوما با نريون هست كه خياي ظريفه و من بارها ديدم اينو

دقیقا درسته سنا جان فایر از سواری دادن به خانمها خیلی لذت میبره و برعکس مادیونم از سواری دادن به خانها متنفره. دقیقا یه چیزی هست که باعث این رفتار میشه.

احسان

Active member
در هنگام ترس اعصاب سمپاتيک تحريک شده و هورمون آدرنالين ترشح شده که خوده اين اعصاب و هورمون باعث تحريک غدد عرق شده و اسب اين را متوجه ميشه حالا يک سوال هست که اسب بوی عرق ناشی از ترس را متوجه ميشه يا بوی آدرنالين ؟
البته اين را هم که ميدانيد که اسب از روی ضربان و لمس اسب هم ميتواند حس شما را متوجه بشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقای واحدی به نظر اين بنده حقير اين ديگه يک حرف بدون علت و دليلی هست که اسب شما يا يک نريان از سواری دادن به خانم ها لذت ميبره
آخه يک اسب هرکاری هم که بکنی نميتواند تشخيص بدهد که سوارش نر هست يا ماده اگر دليل علمی به غير از اين که اسب شما اين کار را ميکند من مشتاقانه قبول ميکنم

علی واحدی

Active member
در هنگام ترس اعصاب سمپاتيک تحريک شده و هورمون آدرنالين ترشح شده که خوده اين اعصاب و هورمون باعث تحريک غدد عرق شده و اسب اين را متوجه ميشه حالا يک سوال هست که اسب بوی عرق ناشی از ترس را متوجه ميشه يا بوی آدرنالين ؟
البته اين را هم که ميدانيد که اسب از روی ضربان و لمس اسب هم ميتواند حس شما را متوجه بشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقای واحدی به نظر اين بنده حقير اين ديگه يک حرف بدون علت و دليلی هست که اسب شما يا يک نريان از سواری دادن به خانم ها لذت ميبره
آخه يک اسب هرکاری هم که بکنی نميتواند تشخيص بدهد که سوارش نر هست يا ماده اگر دليل علمی به غير از اين که اسب شما اين کار را ميکند من مشتاقانه قبول ميکنم

بله دکتر جان این را هم میدانستم که از لمس بدن اسب، اسب متوجه حس ما میشود.
من با قاطعیت میگویم که اسبها جنس نر و ماده را از هم تفکیک میکنند و هیچ دلیل علمی هم نداره. دکتر جان نمیدانم که شما چند سال سن دارید و اصلا چند ساله که با اسب آشنایی دارید و اصولا سوارکار هستید یا صرفا دامپزشک. من تقریبا 33 ساله که بطور مداوم با اسب سر و کار دارم. بعضی شبها(که تعدادشان هم کم نبوده که اگر سر جمع بزنی شاید در 33 سال 3 ماه بوده باشد) به علتهای گوناگون در اصطبل اسبها و در آخورشان خوابیده و حرکاتشان را زیر نظر گرفته ام و شاگردان بسیاری هم دختر و هم پسر داشته که با روحیات همه بخوبی آشنا بوده ام. بخوبی میدانم و مطمئنم که اسب از نظر نر یا مادگی سوار خود را میشناسد و نریانها خانمها(حد اقل نریان خودم) را رعایت کرده و زیر پای آنها آرامترندو یک چیز دیگر اسب به راحتی لطافت دستان یک خانم را چه پیاده و چه سواره از دستان زمخت و خشن یک سوار مرد مجزا میسازد. این عقیده بنده و غیر قابل تغییر است چون به گفته خودم بر اثر تجربیاتم اعتقاد و ایمان کامل دارم. ارادتمند شما واحدی.

sohrab

Active member
بله دکتر جان این را هم میدانستم که از لمس بدن اسب، اسب متوجه حس ما میشود.
من با قاطعیت میگویم که اسبها جنس نر و ماده را از هم تفکیک میکنند و هیچ دلیل علمی هم نداره. Quote]

اصولا به علم عقیده ندارید؟! حداقل بفرمایید "دلیل علمیش را نمیدانم!"

احسان

Active member
والا خوب شما حتماً از ما بهتر می دانيد آقای واحدی
من متولد 1363 هستم سواری کلاسيک و اينها هم بلد نيستم از اسب هم بدم مياد سر رشته اي هم ندارم
ولی همينطور که خودتان فرموديد

من تقریبا 33 ساله که بطور مداوم با اسب سر و کار دارم. بعضی شبها(که تعدادشان هم کم نبوده که اگر سر جمع بزنی شاید در 33 سال 3 ماه بوده باشد) به علتهای گوناگون در اصطبل اسبها و در آخورشان خوابیده و حرکاتشان را زیر نظر گرفته ام و شاگردان بسیاری هم دختر و هم پسر داشته که با روحیات همه بخوبی آشنا بوده ام. بخوبی میدانم و مطمئنم که اسب از نظر نر یا مادگی سوار خود را میشناسد و نریانها خانمها(حد اقل نریان خودم) را رعایت کرده و زیر پای آنها آرامترندو یک چیز دیگر اسب به راحتی لطافت دستان یک خانم را چه پیاده و چه سواره از دستان زمخت و خشن یک سوار مرد مجزا میسازد. این عقیده بنده و غیر قابل تغییر است چون به گفته خودم بر اثر تجربیاتم اعتقاد و ایمان کامل دارم. ارادتمند شما واحدی.

لبها و دهان اسب بسيار حساس است و در برابر کوچکترين فشار عکس العمل نشان ميدهد ( به همين خاطر هم برای مقيد کردن اسب لواشه استفاده می کنند)
و چون خانم ها دستان ظريف و حرکات ملايمتری نسبت به مرد ها که خشن تر و ضمخت تر هستند دارند اسب در سواری با يک خانم راحت تر هست
و اين دليل نميشود که اسب جنس سوار را تشخيص ميدهد
من که بدون دليل هيچ چيزی را قبول نميکنم حتی شما که ساليان سال تجربه با اسب را داريد و اطلاعات سواری زيادی داريد

سنا

Active member
از چند تا خانوم با تجربه تو سواري پرسيدم
مثل اينكه واسه اونا نريون ماديون فرق نداره فقط اسب باشه!!! :dodgy:

علی واحدی

Active member
والا خوب شما حتماً از ما بهتر می دانيد آقای واحدی
من متولد 1363 هستم سواری کلاسيک و اينها هم بلد نيستم از اسب هم بدم مياد سر رشته اي هم ندارم
ولی همينطور که خودتان فرموديد

لبها و دهان اسب بسيار حساس است و در برابر کوچکترين فشار عکس العمل نشان ميدهد ( به همين خاطر هم برای مقيد کردن اسب لواشه استفاده می کنند)
و چون خانم ها دستان ظريف و حرکات ملايمتری نسبت به مرد ها که خشن تر و ضمخت تر هستند دارند اسب در سواری با يک خانم راحت تر هست
و اين دليل نميشود که اسب جنس سوار را تشخيص ميدهد
من که بدون دليل هيچ چيزی را قبول نميکنم حتی شما که ساليان سال تجربه با اسب را داريد و اطلاعات سواری زيادی داريد

من هم مثل خودتان بدون دلیل چیزی را قبول نمیکنم و اصراری هم ندارم که شما و یا کسان دیگری حرف و نوشته های من را قبول نمایند. ارادتمند واحدی.