جامایکا(ملک النسمان *فاخته)

m0hamad

Member
من یه نریون از کره های این اسب دارم(که سلیمان توماج دستاشو داغون کرد) این اسب تلف شده کسی از تولیدات دیگش خبر داره

m0hamad

Member
من از زبان سمیر پوریان پور گفتم نسبان چون شجره شو اون به من داد من بیشتر مطالب سایتو خوندم ولی مدت زیادی نیست که عضوم

m0hamad

Member
کره ای که من ازش دارم اسمش زال شوشتره 1200مترو تو 128 می اومدولی سلیمان با داغ تر کمن داغونش کرد تولید دیگه ای داره

جاماییکا مرده وآن به اسم آن شرکت کرد که مد اصفهان به دلیل نداشتن تطابق با داغ جاماییکا رد شد.

ما که نفهمیدیم فدراسیون چه می گوید ولی می گفت برادر تنیش است که شبیه این جنجال شما بوددر سایت .الانم کرمانشاهه.ولی کار درست را آقای حسنی کرد زود فروختش.

امید زمانی

Active member
ما که نفهمیدیم فدراسیون چه می گوید ولی می گفت برادر تنیش است که شبیه این جنجال شما بوددر سایت .الانم کرمانشاهه.ولی کار درست را آقای حسنی کرد زود فروختش.
اون اسب که 87 آوردند زیبایی همین جنجال بود الان هم کاشانه و آقای رستگار قراره واسش پاسپورت صادر کنه!

m0hamad

Member
زال شوشتر کره ی جامایکاس(ملکالنسمان*فاخته) با چهره ناز (فارس*خلیجه ی سید ...) جاماایکا به دلیل برخورد به دیواره ی مانژکتفش شکست وتودوران اول سواری تلف شد

m0hamad

Member
زالو که بردم زیر تمرین قره قوش زد به پیشنهاد یکی از بچه ها گذاشتم سلیمان توماج داغ ترکمنش کنه که مچای دستشو نابود کرد اولین رکورد1200مترش در دوران اول سواریش در پیست دزفول یک دقیقه و 28ثانیه شد

behzad

Member
سلام دوستان
یه زال بیشتر توی شوشتر نیست که اونم کره نیران *سعیده هست .(عرب خالصه به رنگ نیله)
آقا محمد شما اهل کجا هستید؟

بالا