جانشين خانم قره گوزلو كيست؟

Soheil Sanati

Active member
دوست خوبم اینجا در ایران همه مدعی اند! بنظ من این وضع اصلاً خوب نیست! با توجه به حضور دوستان دلسوز و با عذر خواهی از همه با این سیستم موجود هیچ کس و هیچ تیمی خوب نیستند و اگر هم باشند یا خراب می شن و یا نمی تونن کار کنن!
در ضمن اینجا همه جانشین و وارث اسب هستند! وقتی با دو جلسه سوارکاری می شن مربی وپو عاشق اسب و ... وای به حال کسایی که عمری رو در این راه گذروندن! وقتی کسی که 3 سال پانسیون نداده و اسب هاشو ول کرده رفته یکدفعه مدعی می شه که من دوستدار اسب هستم و عاشق و زندگیم اسبام هستن و میاد در مورد صنعت سوارکاری در اذعان عمومی اظهار فضل می کنه! باید بگم با این همه مدعی واقعاً سخته بردم نام یک نفر بعنوان جانشین و یا فرد مورد نظر! منکه تو انتخابش موندم!

مگه همه اينجوري هستن.بزرگترها رو انتخاب كنين.

علی اصفهانی

Active member
حدود 2 سال قبل از فوت خانم با ایشان نشسته بودم که نمیدونم چرا صحبت از همین مسئله شده بود . شاید خانم خودشون بحث را شروع کردن ولی از اینجاش را کاملا یادمه :

خانم گفتند :

کامبیز (کامبیز آتابای مسئول اسبهای سلطنتی یا همان اسبهای مجید خان دررژیم شاه بود یعنی 01 ها)
به من میگفت تو باید یه دنباله (یعنی جانشین) داشته باشی و جانشینت را معرفی کن .
من هم با خیلیا ودر خیلی استانها کار کردم.
(من الان اسم فامیلها و خانواده هایی را که گفتن نمیگم چون سو تفاهم میشه و خوب نیست)
ادامه نقل قول:
وهیچکس را کاملا مناسب ندیدم تا وقتی که "رضاقلی" را برای اینکار انتخاب کردم .(ولی اعلام نکرده بودن)
ادامه نقل قول:
ولی رضاقلی متاسفانه ازبین ما رفت !
(فوت دکتررضاقلی نظام مافی با اینکه مسن نبودند چند سالی قبل ازخانم بود.)
ادامه نقل قول :
والان می بینم تنها راه حل اینکار تشکیل کانونه .
(کانون میبایست وظیفه خانم را انجام دهد یعنی جمع آوری و کنترل و ثبت و چاپ تبارنامه وارتباط با واهو و سایر کشورها و ...)

منظورم اینه که هیچکدام از کسانی که در زمان حیات خانم بودندبغیر از دکترنظام مافی ازنظر ایشان بتنهایی شایستگی نداشتند ! والبته در صورتی که همه با هم همبسته و تشکیل کانون را میدادند نتیجه می توانست قابل قبول باشد .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب اصفهانی از کانون و برنامه هاش برای ما بگوئید و اینکه تا چه مراحلی پیش رفت؟

جلسات کانون بعد فوت خانم چند بار انجام شد ولی مثل همیشه همه فقط خودشان را قبول داشتند و دم از جانشینی و ....... می زدند و به هیچ جا نرسید.

علی اصفهانی

Active member
عملا همینطور شد که دوستان گفتند ولی در عمل می بینیم که اداره سوارکاری که میخواد بیاد برای میکروچیپ و دی. ان. ا. تو هر شهری با یک یا چند نفر کار میکنه .
مجموعه این تشکیلات داره همون هدف کانون را دنبال میکنه انگار .

Soheil Sanati

Active member
نظرتون بابت اين افراد چيه
1-از يزد اقاي وكيل الساداتي
2-از كرمان عبدا.. خان ابراهيمي و بهزاد خان بهزاد پور..
3-از تهران خانم امير اصلاني و خانم قلاوند
4-از خوزستان خانواده شهابي و خانم غمخوار

Soheil Sanati

Active member
چرا موقع انتخاب كه رسيد همه فرار ميكنين.كجان ايراني بازها.مگه كانون نميخواستين

نظرتون بابت اين افراد چيه
1-از يزد اقاي وكيل الساداتي
2-از كرمان عبدا.. خان ابراهيمي و بهزاد خان بهزاد پور..
3-از تهران خانم امير اصلاني و خانم قلاوند
4-از خوزستان خانواده شهابي و خانم غمخوار

سلام اقاي صنعتي من شما رو سال پيش در شوشتر ديدم.ملاك شما در انتخاب اين افراد چيست.توضيح لطفا

بالا