جانشين خانم قره گوزلو كيست؟

ایمان

Active member
اينها همه از بهترين شاگردان مري خانم بودند و حالا از بزرگان اسب عرب هستند
بجز خانواده شهابی کدومشون قدمی درمورداسب اصیل خالص ایرانی برداشتن؟؟
وکیل سادات ؟ که چندمادیان خالص وخوب داره ازبرفین میکشه ؟
خانواده غمخوارها که زدن توی کار خارجی ؟ میخوان جانشین بشن ؟
امیراصلانی وکوثری؟؟ که فقط به منفعت جیب خودشون نگاه میکننوشدن واردکننده اسبهای اشغال ؟؟
عبدالله خان ابراهیمی که دربستر جا هستن ازدستشون کاری ساخته نیست
بهزادخان بهزادپور هم که چندتا خالص درجه 1دارن میبرن بامبارک -وکرهاش میکشن تازگی ها چندتاکره خوب وخالص ازسیلمیشون تولیدکردن وخالص هاروباخالص میشن (خداروشکر)
خانم قلاوند؟ تاحدودی جای مری خانم روگرفتن ولی چه قدمی تاحالاواسه اسب خالص برداشتن باوجودچند مادیان خالص وسیلمی خالص میبردن با مبارکو سورن میکشیدن
اگر قراره که ازشاگرداشون جای ایشون روبگیره مهندس سهیل یوسف نیا از همه بهتره هم ازشاگردان خوب خانم بودن هم که اسبها وخط خونیهارو حسابی میشناسن وانسان روشن فکری هستن

Soheil Sanati

Active member
بجز خانواده شهابی کدومشون قدمی درمورداسب اصیل خالص ایرانی برداشتن؟؟
وکیل سادات ؟ که چندمادیان خالص وخوب داره ازبرفین میکشه ؟
خانواده غمخوارها که زدن توی کار خارجی ؟ میخوان جانشین بشن ؟
امیراصلانی وکوثری؟؟ که فقط به منفعت جیب خودشون نگاه میکننوشدن واردکننده اسبهای اشغال ؟؟
عبدالله خان ابراهیمی که دربستر جا هستن ازدستشون کاری ساخته نیست
بهزادخان بهزادپور هم که چندتا خالص درجه 1دارن میبرن بامبارک -وکرهاش میکشن تازگی ها چندتاکره خوب وخالص ازسیلمیشون تولیدکردن وخالص هاروباخالص میشن (خداروشکر)
خانم قلاوند؟ تاحدودی جای مری خانم روگرفتن ولی چه قدمی تاحالاواسه اسب خالص برداشتن باوجودچند مادیان خالص وسیلمی خالص میبردن با مبارکو سورن میکشیدن
اگر قراره که ازشاگرداشون جای ایشون روبگیره مهندس سهیل یوسف نیا از همه بهتره هم ازشاگردان خوب خانم بودن هم که اسبها وخط خونیهارو حسابی میشناسن وانسان روشن فکری هستن

ايمان جان چند نكته براي تذكر
1-برفين رو خود مري خانم توليد كرد و خودش و خواهرش رو به اقاي وكيل داد و تاكيد كرد كه از برفين بكش.در ضمناقاي وكيل هم توليد ايراني دارد هم خارجي و توليد هر كس به خودش ربط داره.در ضمن شهداد مير يزد و رستم مير يزد رو من كه توليد نكردم ايشون توليد كرده و خانم 6 راس از بهترين ماديانهاي ايروني خودشو به ايشون داد.
2-حانم امير اصلاني بجز لجند كه بهترين خط خوني زيبايي رو داره كدوم اشغال رو وارد كرده.در ضمن ايشون نماينده ايران در واهو هستند.
3-اگه عبدا.. خان بيمارن خوب افاي اصفهاني كه هستند
4-در مورد خانم قلاوند هم كه حجت بر همه تمام شده چون مري خانم تمام رندگيشو به ايشون سپرد در صورتي كه وارث هم داشت
5-همه اين افراد بزرگان اسب عرب در استانهاشون هستند
6-در مورد فرد پيشنهادي شما ايا ايشون پرورش دهنده هست.ايا اصلا اسب عرب داره.سرن كپير رو من وارد كردم يا ايشون.مجله من شده بيلبورد تبليغاتي اسبهاي وارداتي يا ايشون.در ضمن ايشون مري خانم رو به عنوان خائن به خون ايراني و ذخيره ژنتيكي معري كرد

ایمان

Active member
دلیلش چی بود که مریذ خانم به آقای وکیل سادات گفت از برفین بکش ؟؟

درسته خانم تعدادی مادیان به آقای وکیل سادات دادن ولی ایشون درست ازشون استفاده کرد ؟
درمورد خیانت مری خانم تقریبا بدنگفتن منم خودم همیشه این حرف رومیزنم (سوتفاهم واسه کسی نشه)
منم نمیدونستم که مهندس خودش شده واردکننده واسب واردمیکنه (معلومه منفعتش خوبه ماهم بزنیم توکارش درامدش خوبه )
اسب داشتن یا نداشتن برای جانشین شدن ملاک نیست عملکرد مهمه

آها آیا آقای صنعتی می توانید این خانم امیر اصلانی را یک لحظه کنار خانم قلاوند بگذارید اگر دلش می سوخت آن تروبرد را وارد تبارنامه ایران نمی کرد یا یه سری ردیها را اقلا اینر ا می دانم خانم قلاوند کمی ایستاد با اینکه ایرانی نیست .کی اعتراض کرد کدام از این خانم و آقایان .شما هیچ کدام از اینها را البته جز خانم قلاوند آن هم ایرانی نیست و اخلاق خاص ما ایرانیها را ندارد که فقط خودم به درک همه خودم برم بالا ایران و ایرانی کشک.عرب کشک کی وارد کنم بشه لجند یا سرن یا........به درک اصول و از بین رفتن تمام اسبها.ایمان ایراد مردم ما اینکه از هر چیزی بدترین استفاده را می کنند همان طور که از مبارک کردند.ایراد به خانم نیسن این اخلاقها تو ذات ماست و از بین نمی رود .مثل حالا که آقای صنعتی می گن فقط اسب خروش و لجند و آیه فقط خانم امیر اصلانی. اول ببینید بدون تعصب و سودجویی شخصی با هم می توانید حرف بزنید و فقط برای این خاک از همه چیز بگذرید .بعد فکر جانشین برای یک شیرزن و وطن پرست باشید وگرنه حق ندارید به خود اجازه دهید.آقای صنعتی آن بلاهایی که سر خانم آمد و ایستاد یک صدمش سر شما آمده بود تمام اسبهایت را به گوله می زدی از ایران فرار می کردی .کدام اینها این را می فهمند که بتوانند جانشین ایشان شوند .هر چی حرف نمی زنی نمی شود .برید خودتان را درست کنید بعد فکر جانشین باشید جناب.

مشکل اینکه عشق و وطن پرستی حکم فرما نیست فقط سودجویی و تعصب و........آن آقام ایمان نه همه به فکر جیبشان هستند مثل تمام ایرانیها.تازه خوب بود اسبهای عالی می آوردند می روند دست چندم را می آورند و یکسریم که یالا دنبال اینها.

ایمان

Active member
خوب بود علی
جناب صنعتی کی گفته که اصلا مری خانم باید جانشین داشته باشه ؟؟
دومن جانشین داشته باشه که چی بشه ؟؟

بنشینید ببینید می توانید با هم حرف بزنید و تازه بعدم ببینید به نتیجه می رسید و تازه آیا به آن عمل می کنید .بعد به این چیزا فکر کنید ..

به همین آقایان وخانمها بگویید بعد فوت خانم چند بار دور هم جمع شدند در خانه خانم که درباره کانون تصمیم بگیرند و آخر هیچ و سر ریاست و جانشینی به هم می افتادند و آخر تمام و می رفتند یا تصمیمی گرفته می شد کو عمل همه یادشان می رفت و دنبال سود خودشان.تازه باعث این جکمع شدنم خانم قلاوند بودند.خانم جانشین نمی خواهد دست از سرشان بردارید زحمتشان را که با این کارها و تفرقه ها خراب می کنید این یکی را ول کنید.آقای غمخوار کهکشان که در اصفهان قهرمان شد گفت با طلام هم عوضش نمی کنم چی شد .خانم حتی پدر من را که از سالهای سال پیش می شناخت اسم خرید که پدرم می زد ازشون ناراحت می شد .کدام از این افراد اینطوری هستند .

Soheil Sanati

Active member
شماها فقط تخريب كنيد.قط نيمه خالي ليوان رو ببينيد.فقط انتقاد بيجا كنيد.چرا خودتون 4 نفر رو معرفي نميكنيد.شايد هم جرات .........

اگر اشتباه می کنم بگویید وجواب دهید .اول مشکل ما ایرانیها را برطرف کنید بعد انتخاب کنید . من انتخاب نمی کنم و پیشنهاد نمی دهم چون دلم نمی خواهد خودم را خراب کنم واز اینکه هست اسب عرب بدتر شود.

Soheil Sanati

Active member
آها آیا آقای صنعتی می توانید این خانم امیر اصلانی را یک لحظه کنار خانم قلاوند بگذارید اگر دلش می سوخت آن تروبرد را وارد تبارنامه ایران نمی کرد یا یه سری ردیها را اقلا اینر ا می دانم خانم قلاوند کمی ایستاد با اینکه ایرانی نیست .کی اعتراض کرد کدام از این خانم و آقایان .شما هیچ کدام از اینها را البته جز خانم قلاوند آن هم ایرانی نیست و اخلاق خاص ما ایرانیها را ندارد که فقط خودم به درک همه خودم برم بالا ایران و ایرانی کشک.عرب کشک کی وارد کنم بشه لجند یا سرن یا........به درک اصول و از بین رفتن تمام اسبها.ایمان ایراد مردم ما اینکه از هر چیزی بدترین استفاده را می کنند همان طور که از مبارک کردند.ایراد به خانم نیسن این اخلاقها تو ذات ماست و از بین نمی رود .مثل حالا که آقای صنعتی می گن فقط اسب خروش و لجند و آیه فقط خانم امیر اصلانی. اول ببینید بدون تعصب و سودجویی شخصی با هم می توانید حرف بزنید و فقط برای این خاک از همه چیز بگذرید .بعد فکر جانشین برای یک شیرزن و وطن پرست باشید وگرنه حق ندارید به خود اجازه دهید.آقای صنعتی آن بلاهایی که سر خانم آمد و ایستاد یک صدمش سر شما آمده بود تمام اسبهایت را به گوله می زدی از ایران فرار می کردی .کدام اینها این را می فهمند که بتوانند جانشین ایشان شوند .هر چی حرف نمی زنی نمی شود .برید خودتان را درست کنید بعد فکر جانشین باشید جناب.

تو هم زيادي جو گير شديا.واستون متاسفم كه نميتونيد جلوي يك خانم بايستيد.

ایمان

Active member
جناب سهیل خان میشه بگید مری خانم جانشین داشته باشه که چی بشه ؟؟
اصلا کی گفته مری خانم باید جانشین داشته باشه ؟؟
به فرض یه جانشین هم براش انتخاب شد اون وقت میاد با حرف های قشنگش این ته مانده خالص ایرانی رو نابود میکنه ومیگه باید سروگردن اصلاح بشه

اون خدابیامرز تا اخرین لحظات عمرش برای اسب اصیل زحمت کشید.
به همه چیز فکر میکرد جز کاسبی کردنو دلالیه اسب !
خداوکیلی کسیو الان سراغ دارین که به پول فکر نکنه؟برای احیای اسب اصیل کار کنه بدون هیچ دستمزد و حمایت دولتی؟
معلومه که کسی نیست.
در ضمن اون همه ادمای اسبیه بعد از خودشو خوب میشناخت.خوبه خوب!

جناب سهیل خان میشه بگید مری خانم جانشین داشته باشه که چی بشه ؟؟
اصلا کی گفته مری خانم باید جانشین داشته باشه ؟؟
به فرض یه جانشین هم براش انتخاب شد اون وقت میاد با حرف های قشنگش این ته مانده خالص ایرانی رو نابود میکنه ومیگه باید سروگردن اصلاح بشه

اقا ايمان تو داري به خانم توهين.تو حق نداري به بزرگ بانوي اسب اصيل ايران بي احترامي كني.ايا در حد و اندازه خانم هستي كه اين نظر و ميدي:smile:

Soheil Sanati

Active member
اقا ايمان تو داري به خانم توهين.تو حق نداري به بزرگ بانوي اسب اصيل ايران بي احترامي كني.ايا در حد و اندازه خانم هستي كه اين نظر و ميدي:smile:

ناملايمي جزو خصوصيات اين سايت هست مخصوصا مديراااااااااااااااااااااااااان

ایمان

Active member
توهین نیست حقیقته چرا ازحقیقت فرار میکنید
از چه لحاظ باید درحد واندازه خانم باشم که نظر بدم. وزن - قد یا اسبدار بودن و تولیدکننده

بالا