حمیلا

امید جان این هم عکس حمیلا وچتچته که قول داده بودم

پیوست ها

• chelcheleh.jpg
    chelcheleh.jpg
    53.1 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • chelcheleh1.jpg
    chelcheleh1.jpg
    35.2 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • homeila.jpg
    homeila.jpg
    69.1 کیلوبایت · بازدیدها: 74
  • homeila1.jpg
    homeila1.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 78

امید زمانی

Active member
واقعا ممنون ! چلچله .... :'(اگه باز هم عکس دارین بذارین ! :'(چرا دیگه نمیاد از این مادیونها!سواریشم معرکه بود !

سامان حسینی

Active member
من یه مادیون میشناسم به نام بدخشان که احتمالا کره ی حمیلاوغفارهستش مالکش اقای رییسیه هتلکوهرنگ .خیلی شبیه حمیلاهست ولی حامله نمیشه اگه کسی بیشترمیدونه لطفامارو باخبر کنه

ایمان

Active member
این مادیان تولید نداشته . احتمال با یه اسب دیگه اشتیاه گرقتی بدخشان نریانه نه مادیان

سامان حسینی

Active member
اقای محترم وقتی میگم مادیونه حتمااونواز نزدیک دیدم حتی چندوقت پیش از خدنگ کشیدند نگرفت. داغ khشم دیدم .رنگشم رنگ مادرش کهره. غفار هم قطعا پدرشه چون عموم مالک غفار1سال قبل ازبه دنیاامدن بدخشان غفارو نزدسرهنگ برده بود جهت کشش مادیان ها. ومثال نقض برای این که فرمودید حمیلا کره نداره:تکاور کره ی حمیلاوشاهرخ درشوری درضمن عکسش باکرشو دارم که داره شیرمیخره .همین الانم از پدرم پرسیدم مطمعن شدم که بدخشان کره ی حمیلا هستش.بامن درنیفت اطلاعاتم کامله:dodgy:

ایمان

Active member
چاکریم داداش دررکابتم نه روبروت :laughingsmiley::winksmiley02:
از بدخشان عکس و تولیداتش را معرفی کن

سامان حسینی

Active member
متاسفانه کره ای نداره زمستوناهم میبندنش به سورتمه برای توریستاوباش پول درمیارن.رحمش کیست داره وdrفاضل گفت 1تومن میگرم عملش میکنم میخاستم بخرمش درستش کنم نداد.عکسش روندارم ولی ذاتا از مادرش قشنگتره چون خون ایجنروزان داره اما حالا خیلی قشنگ به نظرنمیرسه. گردنم ازموباریکتر شوخی کردم:blushsmiley:

ایمان

Active member
shd عزیز از پدرتون بپرسین از قلندر ( کهکشان * میترا ) که تولید سرهنگ رضویه اطلاعای دارن ؟
قلندر اولین کره تولیدی کهکشانه رنگش کهره

سامان حسینی

Active member
اون موقع که بحث خالص ایرانی به این داغی نبود کهکشان و غفار با هم شهرکرد بودند و غفار بسیار محبوب تر! خوب غفار هم خیلی زیبا بود! چند تا کره هم ازش مونده ! اما کهکشان هیچ کره ای در اونجا تولید نکرد چشمش هم اونجا کور شد جالبه که اونطور که من میدونم کهکشان یه قیمت 20 هزار تومان و غفار 60 هزار تومان خریداری شدند ! غفار را دایی من و کهکشان هم نزد آقای حسینی بود!
کاش من اون موقع به دنیا اومده بودم هرگز نمیذاشتم غفار را عموم بده به دایی امید خیلی به غفار ظلم شد درناز ونعمت بود رفت واونجا قربانی درگیریه دایی امید با یک ادم پست وفرومایهشد. به علت خوردن سم جان سپرد.کهکشان هم تا پیش ما بود چشمش کور نشده بود مرض قند داشت کم بینا بودبه خاطر همین دلدردهای شدید میگرفت البته اقای رضایی نژاد هم هیچوقت مشتری که کهکشان نبودند تا ماله ما بود

بالا