حوادث اسبی

• شروع کننده موضوع torobred
  • تاریخ شروع

reihaneh

Member
ارغنون جان اینقدر به افتادن فکر نکن و اینکه اگه در اولین افتادن اتفاقی افتاد و .... این رو بدون با تمرکزی که الان رو این جریان کردی مغزت کم کم همه چیز رو فراهم می کنه که تصاویر ذهنی تو رو خدایی نکرده به حقیقت برسونه :( پس خیلی راحت با این جریان برخورد کن (فقط بی خیال ). بعید میدونم تا حالا تو زندگیت زمین نخورده باشی یا زخمی نشده باشی اینم مثل همه زمین خوردن ها با این تفاوت که یه آمار سر انگشتی هم نشون میده که همه به خصوص آماتورا معمولا آسیب خاصی نمی بینن.

فقط به سواری فکر کن و لذت فوق العادش به اسبت هم اعتماد کن (خودش می دونه چه جوری بزنتت زمین که چیزیت نشه ;) :))

ناشناس

Active member
دیدی میگن یه توب دارم قلقلیه سرخو سفیدو آبیه میزنم زمین هوا میره . پس تا زمین نخوری به درجات بالا تر نمیرسی(البته در تمام کار ها همین طور هست وفقط نحوه زمین خوردن فرق میکنه.داخل مانژ سوارکاری باید زمین خورد .این میشه یک مسابقه بین تو وزمین پس سعی کن همیشه بعد از سواری تو برنده بشی نه زمین :)

پیوست ها

• 04.jpg
    04.jpg
    35.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11

ارغنون

New member
مرسی از راهنمایی همه ی دوستان. اینجا واقعا همه به آدم روحیه میدن خوشحالم از آشنایی با همتون ;) ;)

kahar

Member
تصادف اسبی ??? ???

پیوست ها

• 42-18782050.jpg
    42-18782050.jpg
    85.5 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 42-19776758.jpg
    42-19776758.jpg
    120.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28

OJANG

Member
در تمام این سوانح خداون این لطف و کرم را عنایت کنه که ختم به خیر بشه

M

mrezap

Guest
عکس دومی خیلی بد جوری سوار افتاده زمین
دست و پایش حتما شکسته
خدا ختم به خیر کنه

hhh

New member
تو عکس دومی سوارکاری که رو زمینه خیلی خنده داره.... ;D
بیچاره چقدر ترسیده...

kahar

Member
این اسب وسط جمعیت چیکار داره ؟جای سواله .

پیوست ها

• part-003.jpg
    part-003.jpg
    53.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14

OJANG

Member
بهتره بگیم این سوارکار داره چی کار میکنه چون هرجا که سوار بخواد اسب میره نه هر جا اسب میخواد سوار بره!

فربود

Active member
اینجا نه تنها به آدم روحیه میدن بلکه خیلی ها هم تجربیات خودشون رو به ما منتقل میکنن که از همه دوستان تشکر میکنم .
یادتون باشه تجربه مادر علم هست

عاطفه

Member
خیلی بد رفته بین مردم.
بیچاره اونایی که زیر دست و پاش رفتن :(
فکر کنم از یه چیزی ترسیده که سوار نتونسته اسب رو کنترل کنه.

M

mrezap

Guest
OJANG گفت:
بهتره بگیم این سوارکار داره چی کار میکنه چون هرجا که سوار بخواد اسب میره نه هر جا اسب میخواد سوار بره!

وقتی یک حادثه پیش بیاد.
یا یک اسب بخوره زمین بقیه اسبهایی که به اونمیرسن قابل کنترل نیستند و شاید این هم علتی داره که از عهده سوار خارجه. خصوصا" توی کورس

وزير

New member
من تازه كار هستم ولي اين تجربه شخصي خودمه
اسب سوار خود را كاملآ ميشناسه در حالت معمولي سواري كه به اسب محبت كرده باشد زمين نميزنه
در خارج كشور افراد مبتدي معمولا شش ماه به كارهاي داخل اسطبل و تيمار كردن اسب به منظور ايجاد ارتباط مي پردازند.
بعد از اين سوار اسب شده و با كارهاي ساده شروع ميكنند
در حاليكه در ايران جلسه سوم و يا چهارم كلاس اسب وسوار مبتدي را روي تير مي برند كه احتمال زمين خوردن زياد است و معمولا سوار كار زد ميشود واين ورزش دوست داشتني و مفرح را راه ميكند.

OJANG

Member
سلام
من هم کم حرفم و زیاد حرف نمیزنم.درسته زمین خوردن جزیی از سواریه.من بیشتر از اینکه رو اسب بوده باشم رو زمین بودم و اصلا هم نمیترسم از اینکه دوباره زمین بخورم .

بالا