دختر انزو

Soheil Sanati

Active member
امیر حسین جان ویدئوش رو ببین و لطفا نظرت رو راجع به این مادیون بده؟
آقای صنعتی شما اطلاعی از هزینه ی ترنسفر دارین؟

از اروپا 10 هزار یورو .از استرالیا 15 هزار یورو.دوست عزیز از نیمرخ بدنی اسب عکس نداری.من چشمهای این اسب رو خوب نمیبینم

Farib

Member
باسلام دوست عزیز به نظر بنده این مادیان زیباست اما ایراداتی هم دارد 1 این مادیان در سن پایین ابستن سده است که باعث میشود راندمان و طول کارکرد را پایین بیاورد
2 کمر بلندی دارد
3 با اینکه دم را خوب میگیرد ولی جای ان پایین در امده
4صورت خشک وزیبای خهرجیها را نشان نمیدهد
5من اگر باید وقت وسر مایه ام را هزینه کنم دقت بیشتری می کردم
دوست عزیزم اسب اگر اسب باشد قیمت خودش را دارد اینور اب وانور ندارد سه سال پیش طی مسابقات زیباعی یزد دکتر نایگل رئیس سازمان اسب عرب به همراه هیئت همراه در ایران بودند و مایل به خرید سمنگان باقیمت 200000یورو بودند که اقای کشاورز ندادند بعد طی سفری که داشتند به ایتالیا برای خرید مادیانی قیمت پیشنهادی انها 800000 بوده هست خودت قضاوت بکن
کی به شما گفته این ماجرارو . میدونی با 800000 میشه چه کارا کرد؟ چرا فکر میکنین این جا هر حرفی رو میشه زد ؟
بابا زشه به خدا .یه کم حرفارو سبک سنگین کنین.

سایه

Member
ببخشید در هر صورت نظر خودتونه...اما چرا از بین این همه مادیان زیبایی که برای فروش داشتن (مثلVersace VF
وALA MODINA AHR) این یکی رو انتخاب کردین؟ قیمت های بقیه رو هم می دونین؟

راستش منم بدم نمیاد یکی از کره های انزو رو داشته باشم و شنیدم هزینه ترانسفر در صورت بالا رفتن تعداد اسب ها کمتر می شود...

Soheil Sanati

Active member
ببخشید در هر صورت نظر خودتونه...اما چرا از بین این همه مادیان زیبایی که برای فروش داشتن (مثلversace vf
وala modina ahr) این یکی رو انتخاب کردین؟ قیمت های بقیه رو هم می دونین؟

راستش منم بدم نمیاد یکی از کره های انزو رو داشته باشم و شنیدم هزینه ترانسفر در صورت بالا رفتن تعداد اسب ها کمتر می شود...

این طور نیست.شما اگه یه مادیان با کره بیارین 2 تا اسب حساب میشه.

hassan3034

Member
ببخشید در هر صورت نظر خودتونه...اما چرا از بین این همه مادیان زیبایی که برای فروش داشتن (مثلversace vf
وala modina ahr) این یکی رو انتخاب کردین؟ قیمت های بقیه رو هم می دونین؟

بعضی رو فروخته بودن ولی وب سایتشون اپ دیت نشده بود . قیمت تولیداتشون رو اگر مکاتبه کنید میدن و توی وب سایت نمیزنن. بله هزینه کمتر میشه اگه تعداد بالا بره. من با صاحب انزو ال تی دی تماس گرفتم و گفتم این هزینه ی انتقال بالاست. اون هم یک کمپانی که باهاش فعالت میکنه به من معرفی کرد و گفت که هزینهی ترانسفر این کمپانی خیلی ارزونتره. من دوست دارم دوستان علاقه مند بیان غرب و چند تا سیلمی و مادیان خوب و به قیمت وارد کنند و قیمت حقیقی رو بگند که هم اسب های خوب وارد کرده باشیم و هم این بازار سوداگران واردات چی را برچینیم که نرخ اسب متعادل بشه. البته کار من تشخیص اسب نیست . ای کاش دوستانی که به همه ی جوانب اسب واقف هستند میتونستند بیان.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ظاهرا ای تاپیک داره تبدیل میشه یه چیز دیگری غیر از یک معرفی ساده !
بوهایی میاد ازش

hassan3034

Member
ظاهرا ای تاپیک داره تبدیل میشه یه چیز دیگری غیر از یک معرفی ساده !
بوهایی میاد ازش
چه بویی؟ چه چیزی؟!!!!
هیچ چیزی غیر از یه معرفی ساده و تبادل نظر نبوده و نیست؟ حالا اگه بویی به مشام شما میرسه مطمئن باش که از این تاپیک نیست:smilingsmiley:

بالا