دلیر شوشتر (پازن لرستان * تندره) ن ک 3

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
SR:2320DELIR SHOUSHTAR 2003 ,M , BAY , KOHEILAN KHALLAF ZAER
Reg. No. 00/1544/2003 KH Breeder: Khedri Ali Akbar
Sire: PAZAN LORESTAN SR: 1360
Dam: TONDAREH SR: 1590

SR:2320DELIR SHOUSHTAR 2003 ,M , BAY , KOHEILAN KHALLAF ZAER
Reg. No. 00/1544/2003 KH Breeder: Khedri Ali Akbar
Sire: PAZAN LORESTAN SR: 1360
Dam: TONDAREH SR: 1590

برادر اسمش دليرخرمشهر است نه دلير شوشتر
شوشتر دليرش كجا بود؟؟؟؟
تو مايه يل و منار و اينجور حرفها هستند،كسي واسه دليري تره خورد نميكنه تو شوشتر عزيز من:winksmiley02:

تندره از توليدات ملاعزيز بوده:(فرص*سميره هلاكو)......سميرههلاكو:(خيام*كهيله كهر خلف زاير)......خيام:(انسياتور*آسمان)
يعني اين دليرشوشتر(خرمشهر)،از طرف مادري خون انسياتور داره و از طرف پدري هم كه پازن لرستان كه سمرقند و غرور و ارس و سمور و نهنگ و... داره به عبارتي ميشه گفت يك خط خوني مناسب براي كورس
درضمن چون خيلي خوش رقص و اداست(از تيره كهيله شيخ نور) من باهاش درساژ هم كار ميكنم
دلير 18امتياز كورس كشوري هم داره و همينك در كمال صحت و سلامت زير نظر اين بنده حقير درحال آموزش به چابكسواران و مبتديان درساژ هم هست البته علاوه بركشش،،،،،،،
امسال هم براي عرض اندام واثبات اين موضوع كه دود ازكنده بلند ميشه توي كورس دزفول شركتش ميدم به اميدخدا:coolsmiley02:

پیوست ها

• دلير(كره   پازن)خالص ايراني.jpg
    دلير(كره پازن)خالص ايراني.jpg
    149.5 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • IMG0491A.jpg
    IMG0491A.jpg
    166.5 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • dalir9.JPG
    dalir9.JPG
    83.3 کیلوبایت · بازدیدها: 60

behzad

Member
شوشتر دليرش كجا بود؟؟؟؟
تو مايه يل و منار و اينجور حرفها هستند،كسي واسه دليري تره خورد نميكنه تو شوشتر عزيز من

سلام دوستان
مهندس شهروئی عزیز از شما بعیده
از همین یل و منار چه کره های زیبا و دلیری که تولید نشدند.
اینو هم همیشه مد نظر داشته باش چه توی شوشتر چه خرمشهر چه رامهرمز چه دزفول تمامش متعلق به خوزستانه و به اسم خوزستان میشناسن برادر.

شوشتر دليرش كجا بود؟؟؟؟
تو مايه يل و منار و اينجور حرفها هستند،كسي واسه دليري تره خورد نميكنه تو شوشتر عزيز من

سلام دوستان
مهندس شهروئی عزیز از شما بعیده
از همین یل و منار چه کره های زیبا و دلیری که تولید نشدند.
اینو هم همیشه مد نظر داشته باش چه توی شوشتر چه خرمشهر چه رامهرمز چه دزفول تمامش متعلق به خوزستانه و به اسم خوزستان میشناسن برادر.

برادر سوء تفاهم شده ، مگه من ماله كجام؟
اگه به خودم اجازه دادم كه با شوشتري ها شوخي كنم؟ چون خودم متولد گتوند(ازتوابع شوشتر)هستم و افتخار هم مي كنم به اين قضيه
درضمن اين اسب چون الان مالكيتش ماله اين بنده كوچك شماست، برام جالب بود كه تو كتاب به اسم دليرشوشتر درج شده چون تاحالا به اسم دليرخرمشهر شنيده بودم و اينجا اينجوري معروف بوده حتي زماني كه خواستم بخرمش با اينكه از سرپرست تبارنامه وقت شوش خريدمش ،از خانم رضايي فدراسيون كه روزدوشنبه مختص اسبهاي عربه زنگ زدم و استعلام گرفتم و گفتم دلير كره پازن و تندره تاييده؟ و ايشون گفت بله دليرخرمشهر كره پازن لرستان و تندره با مشخصات فلان و فلان تاييده
اگر به نوشته دقت كني ميبيني كه من قصدم شوخي بوده و كلاً ما شوشتري ها به دليري معروف نيستيم اين به اين معني نيست كه ترسو و ... فلانيم،، شوشتري جماعت به قناعت و ديانت معروفه و به اينكه حتي اگه سرش بره و يا جونش به خطر بيوفته امكان نداره زير قولش بزنه(دروغ ميگم؟)،،،،،،،،،، وچون گفتي منار و يل بزار براي دوستان ديگه كه مثل من و تو خوزستاني نيستن بگم كه شرورعقيلي،توحيد،دلدل حسني، فارس كره سزار،شينارعقيلي(ازتيره نسماني)، از سيلمي هاي ديگه ناب و توليد شوشتر هستند كه بيشترشون هم هنوز تو شوشترن و كره هايي مثل همين دليرخودم يكي از كره هاي توليدي شوشتره چون همونطور كه گفتم تندره كره فرص و سميره هلاكو ست و فرص هم كه از كره هاي همين سيلمي هاست و بازهم ميشه به كهيله عجوز كره ماديان عالي و قيمتي توليد شوشتر كه در سن 14 ماهگي 40 ميليون تومان توسط بچه هاي دزفول خريداري شده اشاره كرد كه كره سورن كتي خانم و تندره است اشاره كرد كه توليد جايي نيست بجزشوشتر،
نه عزيز من اينقدر تند نرين لطفاً
اول در مورد كسي خوب اطلاعات جمع كنيد و بعد بهش بتوپيد

اينقدر زود رنج نباشيد، به خدا اسب عرب خالص ايراني ماله هيچ جاي بخصوصي نيست و ماله همه ايرانه شما گفتي دلير خوزستان من ميگم نه برادر من دلير ايرانه چه شوشتر چه خرمشهر چه آبادان و چه خرم آباد چه بوشهر و تهران و ..... همش ماله ايرانه و بنده هم بازم تاكيد ميكنم از اينكه زاده خاك پاك خوزستان و مربوط به طوايف گتوند و عقيلي شوشتر ايران هستم افتخار ميكنم ......اميدوارم كه اگر يك كوچولو هم دلگير شدي از من ؟ به بزرگواري خودت ببخش و مطمئن باش كه اين وصله ها به من نميچسبه

فربود

Active member
1390/12/21
محل نگهداری در تفت استان یزد
مالک در حال حاضر : آقای محسن دهقان پور

2222.jpg1111.jpg

كسي از اين اسب عكس جديد نداره؟ ممنون ميشم اگر بگذاره..
من اين اسب رو توي كورس پارسال دزفول ديدم... اونقدر چاق و گردن كلفت بود كه همه بعيد ميدونستيم كه بياد تو مقام.. يادم نيست چندم شد..
اما اين عكس آخري!!!!

اسب مدتی باشگاه ما بود . 2 چیز در مورد این اسب دلمو میزد. یکیش به اصطلاح شتری بودن گردن این نریون بود و یکی دیگه هم بلندی طول کمرش نسبت به کپلش بود. اما در عوض کله زیبایی داشت.

مهرزاد جان من اين اسب رو يكي دو بار ديدم دونده خوبي بنظر ميومد اما اون مقام هايي رو كه انتظار ميرفت ازش نداشت.. هرچند كه خيلي دست بدست شد و درست و درمون روش كار نشد.. دركل نظرت در مورد كورسي بودنش چيه؟
اين سوال رو ميپرسم چون يك كره ازش دارم
و البته خيلي هم دوستش دارم

amin abdian

Member
اینم دلیر شوشتر که الان چند ماهی میشه اومده تبریز و دست جناب گل محمدی هست از مقایسه بین این عکس ها و عکس های بالایی میشه فهمید که ایشون چقدر به این اسب رسیدگی میکنند

DSC02346.jpgDSC02347.jpgDSC02351.jpgDSC02362.jpg
DSC02374.jpg

سامان حسینی

Active member
به نظره من طول کمرش عادیه ومتناسب.درمجموع اسبه خوبیه تیپش چیزیه که تو عربای خارجی دیده نمیشه یا کم دیده میشه.من مجذوبش شدم

بالا