دل و جرأت خانم ها!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shabdeez

Member
پاسخ : دل و جرؤت خانم ها!

بنظر من شماها اول بیاید ترس و دل و جرات رو معنی کنید بعدش تو سرو کله ی هم دیگه بزنید.

سوسک یه موجود چندش اوره و اصلا ربطی به ترس نداره البته بگذریم که در عرف بعنوان ترس ازش یاد میشه.
البته در ارتباط با اسب زیاد ترس و دل و جرات مطرح نیست بیشتر یه حس عاطفی مطرحه که اگه از اون نظر بسنجیم خانومها موفق تر بنظر میرسند.(باز هم این مسئله 100درصد نیست و بیشتر به روحیات طرف برمیگرده حالا چه مرد چه زن)

parisa

Member

زن ها اسما ترسو و رسما شجاع هستن باور کنید شاید ما زن ها از سوسک مترسیم اما تاریخ نشان داده که زن ها کار های بزرگ زیاد کردن که این آقایون به ظاهر شجاع نکردن زنها خودشون را از هیچ رسوندن به اینجا که دیکه به جای ظرفشویی توی مسابقات بزرگ شرکت می کنن

kamyab

Member

parisa گفت:
زن ها اسما ترسو و رسما شجاع هستن باور کنید شاید ما زن ها از سوسک مترسیم اما تاریخ نشان داده که زن ها کار های بزرگ زیاد کردن که این آقایون به ظاهر شجاع نکردن زنها خودشون را از هیچ رسوندن به اینجا که دیکه به جای ظرفشویی توی مسابقات بزرگ شرکت می کنن
رسیدن به حق مسلمشون شجاعت معنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بعضی کارهارو انجام میدن که آقایون انجام نمیدن دلیل بر ترس آقایون نیست،علت یه چیزه دیگه هست

parisa

Member

شجاعت یعنی روبه رو شدن با سختی ها توی مثال من هم منظورم روبه رو شدن باسختی ها بود

سنا

Active member

اين دختراي ناز نازي كه تا دستشون ميزني جيغشون ميره هوا ;D و اون دسته ي به اصطلاح لوس ;D رو اصلا مد نظر نداريمااا :D
منظور اون دسته از دخترايي هستن كه عين مردا همه كار سختي ميكنن!
پريسا جون ميدوني كه كيو ميگم!!! ;D :D :D :D

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

سنا گفت:
اين دختراي ناز نازي كه تا دستشون ميزني جيغشون ميره هوا ;D و اون دسته ي به اصطلاح لوس ;D رو اصلا مد نظر نداريمااا :D
منظور اون دسته از دخترايي هستن كه عين مردا همه كار سختي ميكنن!
پريسا جون ميدوني كه كيو ميگم!!! ;D :D :D :D
لطفا خیلی با هم راحت نباشید!

reihaneh

Member

moien گفت:
این معنی از شجاعت رو اقایون کردن تو کله خانوما که قانع شن و خیال کنن شجاعن ;D ;D
پس ما خانوما یه تشکر درست و حسابی به آقایون بدهکار بودیم خودمون خبر نداشتیم،ممنونیم از این همه لطف و دلسوزی و البته از خود گذشتگی

ولی خارج از شوخی معنی شجاعت خیلی فراتر از ایناس و شخصا فکر میکنم هیچ ارتباطی به جنسیت آدما نداره حتی میتونم بگم آدمایی که بزرگترین بدلکاری ها رو با ریسک بالا انجام میدن ممکنه واقعا ترسو باشن
حتی اگر قسمتی از شجاعت رو در انجام کارهای خطرناک هم بدونیم،وقتی یه مرد و یه زن کار مشابهی رو انجام میدن در حقیقت زن به واسطه قدرت بدنی کمترش احتمال آسیب و عدم موفقیت بیشتری داشته پس میشه گفت بیشتر ریسک کرده و به اصطلاح شجاعت بیشتری به خرج داده

moien گفت:
این معنی از شجاعت رو اقایون کردن تو کله خانوما که قانع شن و خیال کنن شجاعن ;D ;D
reihaneh گفت:
پس ما خانوما یه تشکر درست و حسابی به آقایون بدهکار بودیم خودمون خبر نداشتیم،ممنونیم از این همه لطف و دلسوزی و البته از خود گذشتگی

ولی خارج از شوخی معنی شجاعت خیلی فراتر از ایناس و شخصا فکر میکنم هیچ ارتباطی به جنسیت آدما نداره حتی میتونم بگم آدمایی که بزرگترین بدلکاری ها رو با ریسک بالا انجام میدن ممکنه واقعا ترسو باشن
حتی اگر قسمتی از شجاعت رو در انجام کارهای خطرناک هم بدونیم،وقتی یه مرد و یه زن کار مشابهی رو انجام میدن در حقیقت زن به واسطه قدرت بدنی کمترش احتمال آسیب و عدم موفقیت بیشتری داشته پس میشه گفت بیشتر ریسک کرده و به اصطلاح شجاعت بیشتری به خرج داده

همه حرفات قبوله، من که نمره 20 میدم

sezar1972

Member

reihaneh گفت:

سلام
من تا حالا نمیخواستم در این مبحث شرکت کنم ولی..................
شجاعت چند شاخه داره که متاسفانه اینجا درهم درباره اش صحبت شد.
قابل توجه دوستان عزیز به این 2سوال من پاسخ دهید تا من ادامه بدهم.
1- چند درصد تصادفات شهری عاملش رانندگی خانومهاست؟
2-چند درصد ترافیک شهری عاملش رانندگی خانومهاست؟

reihaneh

Member

سزار گفت:
1- چند درصد تصادفات شهری عاملش رانندگی خانومهاست؟
2-چند درصد ترافیک شهری عاملش رانندگی خانومهاست؟
اگه دقیق بخوایم بگیم که، بعید میدونم آماری گرفته شده باشه، ولی همینجوری تا جایی که من دیدم طرفین اکثر تصادفا آقایون بودن (البته شاید به این دلیل که درصد رانندگان مرد بیشتره) در مورد ترافیک هم باز به نظرم تو یه مایه هستن و راستش اصل دلیل ترافیک چیزای دیگه ای هست که کند و تند رفتن توش گمه ،از طرفی آروم رفتن خانوما هم روز به روز داره کمتر میشه و مثلا بین هم سن و سالای خودم اکثرا با سرعت عادی و یا حتی زیاد رانندگی میکنن
ولی واقعا یه بار موقع رانندگی بشمارین ببینین از بین ماشینایی که رو اعصابتونن راننده چند تاشون زنه
آقایون بیست بار میپیچن جلو هم ،راه نمیدن،اگه دلشون بکشه یواش میرن،راهنما و ... که کلا بیخیال ولی انگار نه انگار حالا خدا نکنه طرف زن باشه خودشونو میکشن بس که می گن حااااااااج خانوم اییییییییین چه وضعشه و .... به خاطر همینم خیلی تو چشتون میاد وگرنه انقدرا هم زیادتر نیستن واقعا

kamyab

Member

آقایون و خانومها
بحث داره منحرف میشه ها
آیا واقعا" دل و جرات خانمها بیشتر از آقایون هست؟؟؟؟؟
کدوم یکی از دوستان اطلاعات علمی و روانشناسی داره کمی توضیح بده

sezar1972

Member

kamyab گفت:
آقایون و خانومها
بحث داره منحرف میشه ها
آیا واقعا" دل و جرات خانمها بیشتر از آقایون هست؟؟؟؟؟
کدوم یکی از دوستان اطلاعات علمی و روانشناسی داره کمی توضیح بده
منظور شما از دل و جرات چیه؟
افرینش اقایان با خانمها کاملا متفاوت است
و به هیچ عنوان نمیشه با هم مقایسه شن
و اصلا مقایسه کردن این دو منصفانه نیست
هر یک به نوبه خود شاهکار افرینش هستن ;) ;) ;) ;)

fatima

Member

دل و جرأت رو ول کنید.حرفای اسبی بزنید مگه این ضرب المثل رو نشنیدید که میگه: سخن از اسب از هر سخنی خوش تر است ;D ;D ;D ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D

sezar1972

Member

fatima گفت:
دل و جرأت رو ول کنید.حرفای اسبی بزنید مگه این ضرب المثل رو نشنیدید که میگه: سخن از اسب از هر سخنی خوش تر است ;D ;D ;D ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D
اینو هستم بهتره که این بحث همینجا
پرونده اش بسته شود ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

سنا

Active member

♘ امیرحسین ♞ گفت:
پريسا جون ميدوني كه كيو ميگم!!!
خوب ميخوام يادش بيارم ديگه
آخه يه يارو دختره تو باشگاه ما هست همچين دل و جروتي داره كه نگو
هر چي هم بلا سرش مياد ول كن نيست!

نوشو

New member

همه فكر ميكنن دل و جرؤت آقايون بيشتره اماخانم ها هم دست كمي ازاقايون ندارند! شايد از بعضي آقايونم بهتر باشند!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا