دوازدهمین جشنواره زیبایی یزد

بله ممنونم و امیدوارم مسابقه خوبی بشه . راستی این مسابقه ایکاهو هست؟ چون توی مسابقات رسمی و ایکاهو باید تعداد داور ها فرد باشه[/quote
با کدوم استناد این حرف را می زنید؟؟؟؟؟مسابقه امتیازی هستش نه انتخابی و فکر می کنم در بسیاری از استانها با 2 داور برگزار شده.....ممنونم خوشحال میشیم ببینیم شما را.....شاد باشید....سلام خدمت پدر برسانید....

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان محل مسابقه یزد بعد از دروازه قران جنب پل الغدیر ورزشگاه کارگران

Soheil Sanati

Active member
چهارشنبه بعد از ظهر ساعت ۱۶ گروه خون ایرانی تمام گروه ها
پنجشنبه صبح ساعت ۸:۳۰ ایندگان+مادیانهای خون خارجی ۱ تا ۳ سال+فینال
پنجشنبه ساعت۱۶ مادیانهای ۴ سال به بالا و فینال
جمعه صبح ساعت ۸:۳۰ ایندگان و گروه ۱ تا ۳ سال نریانهای خارجی +فینال
جمعه ساعت ۱۶ نریانهای بزرگسال و فینال

Soheil Sanati

Active member
دوازدهمین جشنواره زیبایی اسب اصیل ایران و پنجمین جشنواره اکاهو جام ترابادور نام گرفت

این پل الغدیر یا ورزشگاه کارگران، دقیقا چقدر فاصله داره از دروازه قرآن؟
از شاهدیه باید رد شد؟

من نمیدونم آخه با چه فکری برای اونهمه تماشاچی یه سایبان ساده تهیه نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لذت دیدن اسب ها رو خراب کردید با این میزبانی.
هر کس که میامد،بخاطر اون جهنم سوزان، طولی نمی کشید که فرار رو بر قرار ترجیح می داد.
سال به سال باید پیشرفت کنید،نه پسرفت.
دیگه انقدر بریون شدم و پوستم ور اومد و داغون شد زیر اون حرارت،که نتونستم چیزی ننویسم اینجا.
واقعا متاسفم.

تاخیر در شروع مسابقه هم که دیگه...
ساعت رو همون 10:10 صبح می زدید بهتر بود،تا 8:30.
اصلا فکر کسانی رو که از وسط شهر پا میشن میان نکردید.
انگار فقط واستون مهم بود مسابقه برگزار کنید و تماشاچی ها هم که ...
پارسال حداقل اگه خاک مانژ خوردیم،به اندازه امسال نسوختیم زیر آفتاب.به یمن همون چند تا شاخه درخت خرما.

مسابقات اصلا خوب نبود .. نسبت به سالهای پیش خیلی افتضاحتر بود ... با تمام احترامی که نسبت به آقای صنعتی و دوستانشون قائلم اما اصلا مسابقه خوبی برگزار نشد از نظر میزبانی ، تعداد تماشاگران، مکان مسابقه، برگزاری با دو داور و .... اختلاف زیاد بین شرکت کنندگان نسبت به پارسال که خیلی کم شده بود .... آقای صنعتی اینجوری میخواین مسابقات یزد رو هم بین المللی کنین دیگه ؟؟؟؟؟
تنها مسابقه ای که از رفتن بهش پشیمون شدم این مسابقه بود ... :hmmsmiley02:

من هم شرکت کرده بودم و انشاا... آخرین باری بود که اومدم با شما موافقم و سر فرصت توضیح میدم که چرا امسال هیچ کس نیومده بود و بهتره بگیم مسابقه استانی نه کشوری و خواهید دید که سال آینده از این هم کمتر میان.