ديوان

hashemlo

Member
دكتر جان سرو سامان دادن به اسب كرد خيلي خيلي سخته هم كساني كه پست دولتي دارن در اين زمينه بي خيال و نا كارمد هستند هم كساني كه اسب كرد دارند بسيار تعصبي.

[h=1]دیوان(اسب کرد)[/h] برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

زمان :0.23
حجم : 929.25 KB
پسوند فایل : FLV

این کلیپ رو آقا hesam.m زحمتشو کشیدند و ازمن خواستند که برا دوستان تو این قسمت و تاپیک خود دیوان بزارم.

اين اسب سواري خوبي داره اما كره سلطان بودنش را نميدانم برگ كشش دارن ؟

خير
اسب 10 12 سال سنشه فكر نكنم داشته باشه
خيلی جالبه پس اسبايی که هستن وتادونسل قبلشون مشخصه فکرکنم آشنا داشتن برگ کشش وشناسنامه بهشون دادن:tonguesmiley:بیچاره ديوان بی کس :tonguesmiley:اينجا توی کردستان اعضای هيئت استان اسبای خودشون روباهرترفندی هست به اوج میبرن واسبای شهرستانی ها روازعرش به فرش ميندازن.

البته دوستان قصدبازکردن يه زخم کهنه رونداشتم فقط خواستم چون توصفحه اول چندتاتايپيک ازسلطان هست دوستان يه نظری بدن.تاعزيزانی که اسباشونو که هرچندلايق هم باشه به اسبای ديگه نسبت ندن که اين به نظرمن نوعی سودجويي وتفکردلالی ومنحرف کردن ماهای مبتدی هستش.تازه اگراسبی هم که کره بزرگان هم باشه بايد يه چيزی ازاونابه ارث برده باشه وبه قول معروف ((گيرم پدرتوبوده فاضل ازفضل پدرتوراچه حاصل)).

اين اسب فكر كنم تو كارشناسي كه كار گروه شناسنامه دار شدن اسبهاي كرد استان كردستان انجام دادن 80 درصد كرد ثبت شده
البته جناب هاشملو ماديونهای منم که يکیشونو 75%ويکيشون رو65%(البته اين درصدا از80%درصدبودنه صددرصد)ولی من هيچ وقت به اون درصدااکتفا نکردم فقط منتظرجواب آزمايش خونگيری هستم که متأسفانه چون جهادکشاورزی استان کردستان به تعهدات مالی خوددرقبال دانشگاه کردستان عمل نکرده اين جوابهابه دست مالکان اسبهانرسيده.درضمن فکرکنم اين درصدای فنوتيپی روبه اين خاطردادن که از65%به بالا از80%بيان خونگيری کنن وگرنه ملاک خلوص اسبای مانيست چون ماديونای خودم که يکيشون ازلحاظ فنوتيپی بالاتربودمطمئنم که ازلحاظ خلوص وخونی پايينترازديگریه بنابراين بايدمنتظرجواب آزمايشات باشيم. اگه انشااله مثل مابقی کارای استان دخل وتصرفی توش صورت نگيره البته جای خوشحاليه که متولی اين کارسازمان جهاد کشاورزی نه هيئت استان.

جناب رستگار فكر ميكنيد جهاد از هيئت سواركاري استان فعال تره؟
مهندس جان مگه هيئت استان تاحالا واسه ماچکارکرده بجزخالی کردن حساب هيئت شهرستان،درضمن اگه فعالترهم نباشه حداقل هرکسی نميتونه توکارشون دخل وتصرفی داشته باشه که اين خودش واسه بچه های شهرستانها يه پون مثبت اگه کارخونگيری مثل بقيه کارای استان دست هيئت بود الانه البته باعرض معذرت (بلا نسبت ،همه يابوهای عراقی وسوری سنندجيها) خون صدرصدکرد،داشتن ولی اسبهای ما هيچی.ولی خوشبختانه همونطوری که مطلع هستيدتعداد اسبهای خونگيری شده توشهرستان کوچکی مثل بيجارتقريبابه انداره کل شهرستان سنندج بوده که اين خودش نشانگراونه که ديدجهادکشاورزی با هيئت استان زمين تاآسمون فرق ميکنه وما اميدواربه آينده.

hashemlo

Member
هادي جان اين درست كه هيئت استان حساب ما روخالي كرد اينم باز از لطف همشهري ها بود خودتان ميدانيد ولي ميترسم جهاد هم فقط خونگيررا براي تحقيق چند تا دانشجو انجام داده باشه چون اين دومين باره كه اين كار را ميكنه ولي نتيجه !!!!!!!!!!

هادي جان اين درست كه هيئت استان حساب ما روخالي كرد اينم باز از لطف همشهري ها بود خودتان ميدانيد ولي ميترسم جهاد هم فقط خونگيررا براي تحقيق چند تا دانشجو انجام داده باشه چون اين دومين باره كه اين كار را ميكنه ولي نتيجه !!!!!!!!!!
البته تااونجايی که من مطلع هستم آقای حيدرنيا ازواريزاين پول به حساب سنندج خودداری کردن ولی هيئت استان که مزه پولای ماروچشيده بوداينقدردندون گردبودن که بايه کارغيرقانونی وبرعکس مسيروجريان پول روازحساب هيئت بيجارخارج کردن ولی مابقی مسائل رومن نميدونم چون شما مسؤل خزانه داری هستيد وازمابه کارها مشرفتر.ولی نتايج خونگيری اينبارمشخصه ولی جوابهاروتاتسويه حساب مالی نشه تحويل نميدن،ولی دفعه پيش چون يه کارغيرکارشناسی شده بودوفقط خواستن اون پول روجذب کنن اينقدرنمونه خونهاتواستان موندوفاسدشدونتونستن روش کاری کنن که اينم يکی ازکارای بسيارجالبه هيئت استان بود،درحال حاضرم تواستان چون خودشون ديددلالی دارن ونه توليد واسبهای کردشون تلفنی به اينورواونورميفروشن زيادپيگيرماجرانيستن وگرنه جوابهاالان تودستمون بود فکرنکنم الان توسنندج بجزآقای حسينی وچندنفرکه توخونه هاشون اسب کرددارن، کسی روکارتوليدکارکنه وگرنه مابقی دلال وواسطه هستن.

hashemlo

Member
هادي جان من مسئول خزانه بودم اما الان نيستم ولي محض اطلاع شما وتمامي دوستان كه 3 ميليون پولي كه به حساب هيئت شهرستان واريز شده بود. مجددا خود كسي كه واريز كرده بود كه نميدانم شورا شهر يا شهرداري بوده پول را از حساب هيئت خارج و به حساب هيئت استان ريخته كه اگر حداقل كوچكترين اطلاعي به ما ميدادن ميتونستيم حساب را خالي كنيم در اون صورت صاحب آن پول ميشديم كه متاسفانه هيچ اطلاعي به ما ندادن از طرف شورا و پول دست آقاي حيدنيا نبوده كه از واريز آن به حساب سنندج خود داري كنه ايشان شماره حساب هيئت شهرستان را داده بود براي واريز 3 ميليون

هادي جان من مسئول خزانه بودم اما الان نيستم ولي محض اطلاع شما وتمامي دوستان كه 3 ميليون پولي كه به حساب هيئت شهرستان واريز شده بود. مجددا خود كسي كه واريز كرده بود كه نميدانم شورا شهر يا شهرداري بوده پول را از حساب هيئت خارج و به حساب هيئت استان ريخته كه اگر حداقل كوچكترين اطلاعي به ما ميدادن ميتونستيم حساب را خالي كنيم در اون صورت صاحب آن پول ميشديم كه متاسفانه هيچ اطلاعي به ما ندادن از طرف شورا و پول دست آقاي حيدنيا نبوده كه از واريز آن به حساب سنندج خود داري كنه ايشان شماره حساب هيئت شهرستان را داده بود براي واريز 3 ميليون
پولی که واريزشده به حساب هيئت بايد توسط شما چکش کشيده ميشد وامضاءرئيس هيئت ميشدتاپول خارج بشه، پس بنابراين ازجانب شما که نبودوميمونه يه کارغيرقانونی که آقای مسعود ميهمی ورياست شعبه بانک ملت انجام دادن وسر،ما اين وسط بی کلاه موندالبته اين کارباعث شد که چهره بعضی آقايان هيئت استان هم برای بعضی مثل ماهای ساده لوح مشخص بشه.

hashemlo

Member
من خدمت شما عرض كردم استعفاء از هيئت درهمان مسابقه استقامت سنندج به آقاي اكرادلو دادم وايشان دادن به آقاي مهندس عفيفي و اما من از يكي از دوستانم آقاي (همت زاده) كه از دوستان نزديك من هستند وكارمند همان بانك ايشان اظهار نمودند اگر كسي كه پولي به حساب شخصي يا هيئتي واريز نمايند اما بعد از چند روز خود همان شخص مراجعه كنه و اظهار نمايد كه شماره حساب را اشتباه داده امكان برداشت توسط بانك امكان پذير است و اين خود بانك اينكار را انجام داده با مراجعه نماينده شهرداري يا شورا

من خدمت شما عرض كردم استعفاء از هيئت درهمان مسابقه استقامت سنندج به آقاي اكرادلو دادم وايشان دادن به آقاي مهندس عفيفي و اما من از يكي از دوستانم آقاي (همت زاده) كه از دوستان نزديك من هستند وكارمند همان بانك ايشان اظهار نمودند اگر كسي كه پولي به حساب شخصي يا هيئتي واريز نمايند اما بعد از چند روز خود همان شخص مراجعه كنه و اظهار نمايد كه شماره حساب را اشتباه داده امكان برداشت توسط بانك امكان پذير است و اين خود بانك اينكار را انجام داده با مراجعه نماينده شهرداري يا شورا
بله من هم متوجه هستم ولی آيا ماازشورای شهرچنين درخواستی کرده بوديم يا اعضای مذکوردرهيئت استان؟درضمن جناب هاشملواولاباکنارکشيدن شمایااستعفاءچيزی درست نميشه درضمن مشکل مادرشهرستان اينه که بقالهای سرکوچه هم دررأی گيريهای هيئت شرکت ميکنند وعملا رأی مالکان واسب سواران بيجارهم ضايع ميشود.نميخوام اسم ببرم ولی افرادی که ذينفع هستن نميتونن واسه ماتصميم بگيرن آيا اونها تاحالايکبارواسه خريداسب وياعلوفه هزينه کردن ويا باعشق وعلاقه توی اصطبل اسب روتميزکردن بنابراين بايدفقط بايد ازدورنظاره گرباشند نه برای ماتعيين وتکليف کنند.

بالا