راه اندازی مسابقات در شیراز

ناشناس

Active member
مسابقات در شیراز باز به راه افتاد 2هفته پیش مسابقه در رده بزرگسالان بر گذار شد.18/11/87 مسابقه بعدی در باشگاه محسن برگذار میشود/25/11 مسابقه در باشگاه بهارستان
احتمالا هر 21 روز یک بار مسابقه بردر باشگاه محسن بر گذار میشود/

ناشناس

Active member
فردا 25/11 در باشگاه سوارکاری بهارستان متعلق به رئیس هیئت فارس آ؛قای پیش بین مسابقه برگار میشود ومسابقه به مناسبت افتتاح سالن سرپوشیده باشگاه میباشد

مسجدی

New member
سلام من عبدالرضا مسجدی دبیر هیئت سوارکاری استان فارس هستم و به پیشنهاد چند تن از دوستان عزیز اینجا حضور پیدا کردم برای پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان درخصوص هیئت و سوارکاری

ناشناس

Active member
در جمعه ای که در پیش داریم به تاریخ 2/12/87 مسابقه ای در باشگاه محسن برگذار میشود

مسجدی

New member
بحث و نظرهای خوبی تا به حال شده اما ظاهرا نیاز به کمی راهنمایی هست. راجع به چند مسابقه پرشی که لغو شد وما نتونستیم طبق تقویم پیش بریم علتش این بود که باشگاهی مناسب برای برگزاری مسابقات نداشتیم و اون باشگاههایی که موجود بودند از نظر دولتی مشکل داشتند. در ماه آینده یعنی اسفند ماه در تاریخ 20-25 مسابقات قهرمان کشوری استقامت در بوشهر رو در پیش داریم که اگر با مسابقه پرش داخلی ما تداخل داشته باشد مجبور به لغو مسابقه هستیم اما به طور کلی مسابقات پرش از این به بعد طبق روند قبل برگزار خواهند شد. در مورد اجرا نشدن مسابقات استقامت هم لازم به ذکر است که هیئت با سرگروه استقامت مشکل داشت و خوشبختانه در حال حاضر این مسئولیت را سرگروه فعالی در دست دارد که به امید خدا از این پس مسابقات استقامت هم شکل فعالی خواهند گرفت

ناشناس

Active member
با سلام خدمت اقای مسجدی
میتونید در رابطه با تقویم برگذاری مسابقات بیشتر توضیح بدید واینکه مسابقات به چه صورت ودر چه تاریخ درکدام باشگاه برگذار میشود؟با تشکر :)

بالا