رکسانا (سمرقند * جهرمی)

Katayoun G

Member
نام : رکسانا (مادیان)
پدر : سمرقند
مادر : جهرمی
تیره : خرسان میر
تولد :1982
تولید: مرحوم خانم قراگوزلو
مالک : خانم قلاوند

پیوست ها

• DSC01957.JPG
    DSC01957.JPG
    373 کیلوبایت · بازدیدها: 115

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خانم قلاوند میبینم که آرشیو رو میکنی

ممنون
از قسمت جستجو هم میتونیاد پدر و مارد را پیدا کنید و لینک بدهید

Katayoun G

Member
خواهش..
ُّاِاِاِمممممم.. google search من هنوز مثل اینکه مشکل داره، چون هرچی می گردم پیداش نمی کنم!!

خانم قلاوند خیلی خوشحالم شما هم فعال شدید.شما کلاس داوری اصفهان میایید؟این مادیان را در سن بالا دوسال پیش پهلوی سید موسوی دیدم در بین کره های سمرقند تک وبی عیب است.

Katayoun G

Member
خانم قلاوند خیلی خوشحالم شما هم فعال شدید.شما کلاس داوری اصفهان میایید؟این مادیان را در سن بالا دوسال پیش پهلوی سید موسوی دیدم در بین کره های سمرقند تک وبی عیب است.

من که فعال بودم، سایت یه چند وقتی فعال نبود:d
واسه اصفهان که متأسفانه نیستم که بیام. وگرنه حتماَ می اومدم. کی هست اصلاَ؟

امکان نداره اون مادیونه که دیدین رکسانا بوده باشه. چون رکسانا الان 15 ساله که خرم آباده و از اون جا هم به جز واسه کشش که اومده تهران، جایی نرفته!

Katayoun G

Member
نه، مشکل اینه که برای من تو کادر آبی بالای صفحه بعد از تقویم لینک های سریع رو نشون میده. و هیچ آیکونی به اسم "جستجو" وجود نداره. جای دیگه هم پیداش نکردم!

ایمان

Active member
رکسانا با اسد کره داده؟؟
کتی خانم اون کره ی اسد که میگن خرم اباده خیلی خوشگله رو میشه معرفی کنی ؟؟

علی اصفهانی

Active member
رکسانا یک کره مادیان با یل تکین داره به اسم پارسیا2 و پارسیا2 یک کره نر با مبارک داده به اسم رخام.
کره رخام الان تو شکم مادیان منه که باید آخرای فروردین 89 بدنیا بیاد.
رکسانا رو ندیده بودم. عکسش برام جالب بود.

علی اصفهانی

Active member

بله . اون که پیش سید ابوالفضل بود ربه کا بود که کتی خانم به ما دادنش .
اون وقتی که شما دیدینش حدود 21 سال داشت . همونجا سید از ما خریدش و دیگه خبری ازش ندارم .
شنیدم بدون اینکه کره دیگه ای بیاره تلف شده .:sadsmiley:

بالا