زرد الو کره سالار1

sonia

Member
سونیا جان 1 سوال سالار 2 رو میگن 120 میلیون بعد این اسب 25 ارزش نداره البته دوباره نگید شما با سالار چه مشکلی دارید:dodgy:بنده مثال زدم.

بنده هیچ صحبتی راجع به ارزش این اسب نکردم

اول نگاه به اسب کردم بعد 1 نگاه به قیمتای معاملات این چند ماه اخیر بعدم 1 نگاه به جیب خودم ( مخصوصا هم عرض کردم من به شخصه )

شما اول به من بفرمایید اسب خوب رو چه اسبی می بینید معیارتون چی هست تا من عرض کنم فرق زردآلو و سالار2 چیه

اینم بگم من بیخود هر اسبی رو نمیخرم دور خودمو شلوغ کنم قیمت زرد آلو رو پرسیدم چون به دلم نشست و اسب زیبایی هست قصد خرید داشتم برای پرورش نژاد دره شوری ازش استفاده کنم چون پدر مادر خوبی داره حیف هست با مادیان محلی یا کرد ازش کشش کنن

اگه بعدا تفاوتش رو با سالار2 گفتم نگید یعنی ارزش زردآلو کمه

احسان

Active member
in asb pedaresh salar 1 nist madaresh az madion hay ardesir khan hast ama pedaresh malom nist be gofte haj ghasem kazemi madar in asb vaghti gale ardeshir khan to aso pas chara mikardan on moghe abestan shode va pedaresh salar 1 nist man naghle ghol kardam

sonia

Member
in asb pedaresh salar 1 nist madaresh az madion hay ardesir khan hast ama pedaresh malom nist be gofte haj ghasem kazemi madar in asb vaghti gale ardeshir khan to aso pas chara mikardan on moghe abestan shode va pedaresh salar 1 nist man naghle ghol kardam

آقای کاظمی رو میشناسم واسه همین اینو میگم

بهتره مالک اسب یا اونی که میخواد بخره واسه دقیق تر شناختن پدرش (چون خیلی مهمه واسه میکروچیپ کره هاش) شخصا از خود آقای مسکوب قضیه آبستن شدن مادرش رو جویا بشه

srafil

Member
4.jpg5.jpg3.jpg2.jpgاینم چنتا عکس از زردالو بای دوستان خوبم نظر یادتون نره:winksmiley02:

emad

Member
توی مسابقه چه نتیجه ای گرفت ؟؟
مطمن هستید پدرش سالار1 نیست؟؟

srafil

Member
والا من تا اونجا که میدونم و همه میگن پدر این اسب سالار 1 و برادر تنی سپه سالار و شکاره حلادیگه بقیه میگن................................................

بالا