سحرگاه (مبارک * حوری) م

نــــــام : سحرگاهان (مادیان)
پــــــدر : مبارک
مـــــادر: حوری
مــتولد: 1377
رنــــگ: نیله
تـــیــره: عبیان شراک
تــولیـد: مرحوم مری لیلی قراگوزلو
مـالـک: آقای نعمت الله جفریزدی
محل نگه داری:مرکز تولید وپرورش صدر(کرمان )

پیوست ها

• s1.jpg
    s1.jpg
    29.3 کیلوبایت · بازدیدها: 182
  • s2.jpg
    s2.jpg
    61.2 کیلوبایت · بازدیدها: 109
  • s3.jpg
    s3.jpg
    58.7 کیلوبایت · بازدیدها: 134

سنا

Active member
پاسخ : سحرگاهان

زيبا
متشكر آقاي پوربهزاد به خاطر معرفي اسب هاي زيباتون :)
از كي آبستنه؟

سحرگاه خواهر تنی آشوربانیپال.خانم حوری را خیلی دوست داشت و بسیار زیبا بود.حوری مادر نیشابور صادر شده به انگلیس است.

ایمان

Active member

alirezainejad گفت:
سحرگاه خواهر تنی آشوربانیپال.خانم حوری را خیلی دوست داشت و بسیار زیبا بود.حوری مادر نیشابور صادر شده به انگلیس است.

پدر نیشابور کی بود؟

پاسخ : سحرگاه

-ایمان گفت:
پدر نیشابور کی بود؟
نیشابور کره سمرقند و حوری بود ، نیله ، تیره عـبـیـان شـراک

ببخشید تیره را اشتباه نوشته بودم تصحیح کردم

پیوست ها

• Neyshaboor.jpg
    Neyshaboor.jpg
    39.9 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • Neyshaboor.jpg
    Neyshaboor.jpg
    39.9 کیلوبایت · بازدیدها: 24
آقای پور بهزاد آن موقع که خانم فوت کردند من و پدرم دنبال این مادیان بودیم چون زیر حوری دیده بودیمش وپدرم پسندیده بودن و لی به ما گفتند که در آن دوران که حال خانم بد بود و اسبهایشان آواره بودند ابن مادیان مشکلی برایش پیش آمده واز یک طرف بدن حالت لمس دارد و سالم نیست مثل اینکه از ماشین در دوران کره بودن خورده بود زمین.ما می خواستیم با گشتاسب یک خط خونی عبیان شراک خالص کنار حمدانی سمری الصباه (حداد) داشته باشیم و بعد هم گفتند مرده ولی خیی خوشحال شدم زنده و سرحال است.

bakhshi

Member
آقای پور بهزاد آن موقع که خانم فوت کردند من و پدرم دنبال این مادیان بودیم چون زیر حوری دیده بودیمش وپدرم پسندیده بودن و لی به ما گفتند که در آن دوران که حال خانم بد بود و اسبهایشان آواره بودند ابن مادیان مشکلی برایش پیش آمده واز یک طرف بدن حالت لمس دارد و سالم نیست مثل اینکه از ماشین در دوران کره بودن خورده بود زمین.ما می خواستیم با گشتاسب یک خط خونی عبیان شراک خالص کنار حمدانی سمری الصباه (حداد) داشته باشیم و بعد هم گفتند مرده ولی خیی خوشحال شدم زنده و سرحال است.

من کاملا با علی خان موافقم این مادیون باید فقط با عبیان های درجه یک کشش شود تا عبیان 100 درصد داشته باشیم . مجید خان بختیار چون به اسب های پر خون و قوی نیاز داشت علاقه عجیبی به این تیره و تیره خرسان داشت .

s.parizimanesh

Active member
قابل ذکره این مادیان زیبا در زیبایی کرمان توانست مقام قهرمانی را کسب کنه.
امیر یحیی لطف کن عکسهای مسابقه را بزار.

s.parizimanesh

Active member
امیر یحیی جان لطف کن همه عکسها را از مسابقه کرمان بزار .
این همه عکس داری رو نمیکنی؟؟؟

بالا