شاهین ( هتلی 2 * وحیده kh ) ن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این اسب در زیبایی اصفهان 86 عکس گرفتم
یادم نیست اسمش چی بود؟!!

این تیپ خالص دیگه نیست :sadsmiley:

پیوست ها

• Picture-753.jpg
    Picture-753.jpg
    19.4 کیلوبایت · بازدیدها: 90

ایمان

Active member
شاهین ( هتلی 2 / وحیده kh )
تولید سادات حسینی خوزستان است و بعد افتاد دست اقای اصغر ترابی اصفهان شنیدم چندسالیه دیگه مادیان پر نمیکنه و آخرین کرش قیصر است تاجایی که من میدونم !

کره زیاد داره تو خوزستان و تقریبا همیشون همین تیپ خودش رو دارن

وحيده مادر شاهين از اون ماديونهاي درجه 1 قديمي بود متعلق به شيخ صدوق 8سالش شده بود و نكشيده بودش ميگفت اسبي لاييقش نميبينم كه بكشمش تا بعد از كلي شيخ نشيني راضيش ميكنن كه ماديون رو ببرن بكشن و كره ي اون كشش همين شاهينه كره هاش همه تو همين تيپن اكثرا 4قلم سفيد پيشوني سفيد مشكل اصليش سرشه كه خونه غالبش به تمام كره هاش انتقال داده

سینا گورانی

Active member
در حال حاضر چندین کشش موفق داشته ، ضمنا" چهار کره از این نریان در منطقه حایط(سید جابر) نگهداری میشوند

شاهين ظاهرا 2 هفته پيش در شوشتر مرد ضمنا شاهين خودش ماله حائطه و تقريبا پدر و پدر بزرگ تمام اسباي اون منطقه

دوستان مسئله اي پيش اومد كه لازمه حتما اينجا مطرح بشه دوستاني با من تماس گرفتن ناراحت و دلخور كه تو اينترنت بيان كردي پايدار عالي نسب ديگه نميتونه ماديان پر بكنه (سادات حسيني حائط كه مالك اوليه پايدار عالي نسب هستن و در حال حاضر هم براي كشش اونو به خوزستان آوردن) در حاليكه من تو اين پست همچين حرفي در مورد پايدارعالي نسب نزدم و حرف از شاهين بود فارسي هم نوشتم زبان ديگه اي نبود كه براي كسي قابل فهم نباشه اونايي كه ميخوان نقله قولي بكنن درست بخونن !درست بفهمن! ودرست نقل قول كنن تا ايجاد كدورت بين كسي نكنن .

srafil

Member
اقای نیکزاد شما مطمعنی شاهین مرده اخه من شنیدم هنوز اصفهانه دست مهندس فولادی

ایمان

Active member
شاهين زنده و الان اصفهانه پايدار هم پيش خانم كوثريه
اطلاعات درست نداريد چيزي نگيد

بالا