شبنم بانو ( جنبش * بازبهي )

شما از هزینه پانسیون در شیراز اطلاعی دارید ممنون می شم اگه کمک کنید
باشگاه ما توی شیراز توی 12 کیلومتری شیراز توی جاده شیراز به بوشهر هستش
فضای کاملا آرام با طراحی سنتی داریم اینجا
خودم تقریبا هر روز به خاطر زیبایی محیط اطراف باشگاه و امنیت بالا هر روز گشت صحرا میرم حتی شبها به تنهایی هم میرم
با یابر بختیاری یا خدایار و کی ملوس و جاوید ........
در ضمن محیط اطراف زمین ایده آل برای سواری هستش.
تینا خانم شما و همه دوستان انجمن رو دعوت میکنم به باشگاه ما تشریف بیارید و دیدن کنید

نطر یادتون نره دوستان

پیوست ها

• shabnam banoo2.jpg
    shabnam banoo2.jpg
    348.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • shabnam banoo1.jpg
    shabnam banoo1.jpg
    176.2 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • shabnam banoo , mahan khan.jpg
    shabnam banoo , mahan khan.jpg
    416 کیلوبایت · بازدیدها: 21
پویا جان شبنم بانو وقتی توی باشگاه الماس کویر امد برای کشش قجری توی کدوم اصطبل بود؟ ...چون یک مادیان به همین رنگ تو باکس اولی سمت راست اخرین اصطبل غیر از اصطبلهای اصلی بود عجب نظر منو به خودش جلب کرد آقایان انتظاری ه نمیذانستند چیه........

پویا جان شبنم بانو وقتی توی باشگاه الماس کویر امد برای کشش قجری توی کدوم اصطبل بود؟ ...چون یک مادیان به همین رنگ تو باکس اولی سمت راست اخرین اصطبل غیر از اصطبلهای اصلی بود عجب نظر منو به خودش جلب کرد آقایان انتظاری ه نمیذانستند چیه........
امیر یحیی خان عزیز ابتدای ورود توی باکس علیشار بود چند روزی بعد به همون باکس آخری منتقل شد و مگنولیا(کره علیشار) سرجای شبنم بانو رفت.
ایشالله که همون باشه که شما پسندیدید
در هر صورت پیشکش آقای پوربهزاد

tinaa

Member
ممنون جناب یزدان پور. خدمت آقا سینا عرض کردم چون ایران نبودم از هزینه ها بی خبرم.ممنون که جواب دادید.

ممنون جناب یزدان پور. خدمت آقا سینا عرض کردم چون ایران نبودم از هزینه ها بی خبرم.ممنون که جواب دادید.
انشالله تشریف بیارید شیراز از مزرعه ما دیدن کنید و بتونید یه کره مادیان خوب با خط خونی خوب تهیه کنید و ما هم توی قسمت نگه داری و آموزش اسب بتونیم به شما کمک کنیم.
اصلا به پول پانسیون فکر نکنید ما کنار میایم با اسب دوستان و دنیال درآمد از راه پانسیون نیستیم.

tinaa

Member
انشالله تشریف بیارید شیراز از مزرعه ما دیدن کنید و بتونید یه کره مادیان خوب با خط خونی خوب تهیه کنید و ما هم توی قسمت نگه داری و آموزش اسب بتونیم به شما کمک کنیم.
اصلا به پول پانسیون فکر نکنید ما کنار میایم با اسب دوستان و دنیال درآمد از راه پانسیون نیستیم.
ممنون از لطف شما :smilingsmiley:

tinaa

Member
آقا پویا با یاهو آن نیستید؟

من و شبنم بانو وقت حمام

پیوست ها

• shabnam banoo & mee (1).jpg
    shabnam banoo & mee (1).jpg
    100.6 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • shabnam banoo & mee (2).jpg
    shabnam banoo & mee (2).jpg
    44.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • shabnam banoo & mee (3).jpg
    shabnam banoo & mee (3).jpg
    106.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17