شقران ( یافته * جدهه ) ن

Farib

Member
بعید میدونم تو فنوتیپ اسبی به خوبی شقران در خالص ها باشه. به عقیده من شقران اگر صورت خوبی داشت خیلی از وارداتی هارو هم میزد.

s.parizimanesh

Active member
عربهای خارجی بهترین صورت را دارنداما ایا دست و پا و بدن خالص ایرانی را دارن همه چیز که صورت نیست یه مقایسه بکن

وقتی میگم صورتش عالیه بدون که بدنش هم به خوبی صورتشه..... یه چیزی از اسد بهتر .از دست وپای اسد بگذریم شقران کجا اسد کجا................................. البته اینهایی که من میگم ایراد دست و پای اسد رو هم ندارن.....

اسد هیچ کسی منکرش نمیشه و نخواهند شد. شقران این همه مقام داره با وارداتی ها مسابقه داده همه قبولش دارن( اینم من نمیگم از اون داور های که بهش نمره دادن میگم و از روی نمراتش میگم). کدوم یکی از اون اسب های که اسمشونو نمی برید این همه مقام دارن؟ بعد مگه همین شقران با این صورتش بهترین خالص های ایرانو نزد؟ مثلا ذلفقار بهزادی(2 بار) شهداد میر یزد(1 بار) رستم میر یزد (2بار) قیامت(1بار) قانا(1بار) قاهره و.............. همه چیز تو صورت نیست

اسد هیچ کسی منکرش نمیشه و نخواهند شد. شقران این همه مقام داره با وارداتی ها مسابقه داده همه قبولش دارن( اینم من نمیگم از اون داور های که بهش نمره دادن میگم و از روی نمراتش میگم). کدوم یکی از اون اسب های که اسمشونو نمی برید این همه مقام دارن؟ بعد مگه همین شقران با این صورتش بهترین خالص های ایرانو نزد؟ مثلا ذلفقار بهزادی(2 بار) شهداد میر یزد(1 بار) رستم میر یزد (2بار) قیامت(1بار) قانا(1بار) قاهره و.............. همه چیز تو صورت نیست
به یه پله بالاتر از اینهایی که اسم بردی فکر کن ......خداییش اینها همه خوبن (و البته همه سمرقندی) ولی اگه نظرت اینهاست که آره شقران بهتره ....اگه نظرت رو خالص ایرانیه که بازم میگم بهتر از اینها هست..... صاحب اون اسبها هیچ احتیاجی به نشون دادن ندارن .تولید خودشونو میکنن ...مقام زیبایی هم باشه واسه اونهایی که بهش ذوق میکنند.شما هم جوش شقرانو نزن جوش پدر و مادرشو بزن که شقرانو اونم واسه 1 بار تولید کردن..... گول 4 تا مقام هم نخور ....تا قدرت انتقال نداشته باشه اینا همه کشکه...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

دلیل تعداد مقام شرکت تو همه مسابقاته.

reza eslahi

Member
به یه پله بالاتر از اینهایی که اسم بردی فکر کن ......خداییش اینها همه خوبن (و البته همه سمرقندی) ولی اگه نظرت اینهاست که آره شقران بهتره ....اگه نظرت رو خالص ایرانیه که بازم میگم بهتر از اینها هست..... صاحب اون اسبها هیچ احتیاجی به نشون دادن ندارن .تولید خودشونو میکنن ...مقام زیبایی هم باشه واسه اونهایی که بهش ذوق میکنند.شما هم جوش شقرانو نزن جوش پدر و مادرشو بزن که شقرانو اونم واسه 1 بار تولید کردن..... گول 4 تا مقام هم نخور ....تا قدرت انتقال نداشته باشه اینا همه کشکه...

تو خارجیام دست و پا و بدت قوی هم زیاده
مادیونهای لهساتی و روسی رو ببینید
من فكر ميكنم منظور توليدات آقاي اشرفي (همدان) باشه.
كه من خيلي قبولشون دارم

اسبي رو كه جرات ميدون اومدن و محك خوردن نداشته با اسبي كه محك خورده چندين بار اصلا مقايسه نكنين كه هيچ درست نيست بارها و بارها شده اسبهايي بودن كه از ديد اطرافيانشون خيلي تك بودن ولي همونا وقتي كه تو مسابقه اومدن حتي نتو نستن تو مقام هم بيان كي گفته هر كس اسب آورده زيبايي برا فروشه؟!تا حالا اسب نبردين برا زيبايي ؟برا فروش بوده؟ آقاي يوسفي (مالك )شقران رو مثل بچه اش دوست داره شقران 7 بار زيبايي رفته تا حالا كه هر 7 بار تو مقام بوده هر بار هم نسبت به بار قبلي امتياز و مقامش سير صعودي داشته! زحمت ميكشه ارزش برا اسبش قائل ميشه اسبشم ارزش داره تو مسابقه هم هميشه سرفراز بوده ؟اگه كسي هم حرفي برا گفتن داره بياد تو ميدون با حلوا حلوا گفتن دهن كسي شيرين نميشه ! اگه عشق اسب خاصي هم هستيد بريد تو تايپيكش ازش تعريف كنيد ايراد بني اسرائيلي نگيريد!

بالا