علاقه به حیوانات

فربود

Active member
سهراب گفت:
اینها را توی خونه داشته ام:!

اسب
گوسفند-بز
گراز
سگ-گربه-موش-جوجه تیغی
مرغ و خروس-غاز-اردک-عقاب-بحری-کبک-هوبره-برهان-طوطی-عروس پاریس-مرغ عشق-بلبل-قناری-فنچ-گنجشگ-کبوتر
ماهی-لاکپشت-قورباغه-مار

البته نه در یک زمان. اگه اون جور بود که راز بقا میشد :D ;) ;D ;)
فکر کنم اگه خانم آینده ات بفهمه که تو اینقدر حیوان و پرنده تو خونه داشتی اصلا حاضر نمیشه که با تو ازدواج کنه ;) ;)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سهراب گفت:

اسب
گوسفند-بز
گراز
سگ-گربه-موش-جوجه تیغی
مرغ و خروس-غاز-اردک-عقاب-بحری-کبک-هوبره-برهان-طوطی-عروس پاریس-مرغ عشق-بلبل-قناری-فنچ-گنجشگ-کبوتر
ماهی-لاکپشت-قورباغه-مار

البته نه در یک زمان. اگه اون جور بود که راز بقا میشد :D
سهراب؟ الان چی داری؟
هوبره؟
گراز؟

sohrab

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
سهراب؟ الان چی داری؟
هوبره؟
گراز؟

متاسفانه در جریان بحران اقتصادی و آپارتمان نشینی ، الان هیچی ندارم.
هوبره!
گراز هم اسمش "گاسپار" بود . شیر خواره که بود خیلی بامزه بود ولی بزرگتر که شد .... (عکسش میگذارم حال کنید)

سنا

Active member
سهراب گفت:

اسب
گوسفند-بز
گراز
سگ-گربه-موش-جوجه تیغی
ماهی-لاکپشت-قورباغه-مار

ماشاالله
این همه حیوون رو تجربه کردی؟؟!!
بابا من یه سگ میارم مامانم اینقدر قر میزنه مجبور میشم ببرمش!

سهراب گفت:

اسب
گوسفند-بز
گراز
سگ-گربه-موش-جوجه تیغی
ماهی-لاکپشت-قورباغه-مار

احیانا شما تو خونتون باغ وحش داشتین؟؟!!!!

مهر

Member
من يه بچه گنجشك داشتم كه با خون دل بزرگش كردم ولي وقتي پرواز ياد گرفت در رفت :-\البته يه شاهينم داشتم كه اونم رفت پي زندگيش :pازاون به بعد ديگه علاقه اي به حيوانات ديگه بجز اسب ندارم ;D

mahsima

Member
منم حیون زیاد داشتم ولی اینا که شما نوشتید...اوف خیلی زاده شما باغ داشتید درسته؟
وگرنه اینا رو که نمیشه تو خونه نگه داشت...
من سگ و گربه و لاک پشت و بز و مرغ عشق و مرغ و خروس و اردک و غاز و طوطی و فنچ و جوجه تیغی داشتم یه بچه کلاغم یه مدت پیدا کرده بودم که مامانم نزاشت نگه دارم همین الانم که اسب دارم و ماهی و لاک پشت

mahsa

Member

اسب
گوسفند-بز
گراز
سگ-گربه-موش-جوجه تیغی
ماهی-لاکپشت-قورباغه-مار

البته نه در یک زمان. اگه اون جور بود که راز بقا میشد :d
ولی خیلی علاقه تون به حیوان جالبه من همیشه فکر میکردم فقط خودم این شکلیم اخه یکبار کلید کرده بودم بچه شیر یا گرگ میخوام ولی گراز...

من یک سگ داشتم که خیلی دوسش میداشتم ولی دزدیدنش بعد از اون هم سه تا سگ دوبرمن داشتم بعد سنجاب_همستر_شاه طوطی_کوچک که بودم یک بره هم داشتم الان یک کاسکو دارم
الان هم دنبال خرید یک سگ شی هواهوا هستم

sima

New member
من روباه خیلی دوست دارم همینطور اسب و سگ.
لاکپشت و خرگوش داشتم که فرار کردن, یه جوجه هم داشتم که خروس شد!

منم اینها رو داشتم:
سگ- اسب- بره- بز- شاهین-جوجه تیغی- مرغ و خروس و جوجه- لاک پشت- اردک- سار- مرغ عشق- آهو- خرگوش- الاغ- گاو- مار- عقرب- گنجشک- کبوتر که البته سگ و اسب و گاو و الاغ رو تو خونمون نگه نمی داشتم!
به مدت یکشب هم وقتی پزشک خانواده روستا بودم توله خرس داشتم که از ترس مادرش آزادش کردم.

من هم خرگوش و اردك و لاك پشت و سگ و گوساله و بزغاله و جوجه داشتم اسب هم چندين نژاد
البته الان خرگوش و لاك پشت و اردك رو ندارم...
البته يه سري مسائل جور بشه سعي ميكنم همه چيز داشته باشم...
يه مدتي هم گير داده بودم به پنگوئن كه متقاعدم كردن امكان نداره!!:happysmiley:

hakim

New member
من هم خرگوش و اردك و لاك پشت و سگ و گوساله و بزغاله و جوجه داشتم اسب هم چندين نژاد
البته الان خرگوش و لاك پشت و اردك رو ندارم...
البته يه سري مسائل جور بشه سعي ميكنم همه چيز داشته باشم...
يه مدتي هم گير داده بودم به پنگوئن كه متقاعدم كردن امكان نداره!!:happysmiley:
sunnyعزیز اینهمه را کجا نگه میداری امیدوارم توی خونه نباشه :wacsmiley:

roham

Member
منم اینها رو داشتم وبهشون علاقه مندم.البته منهم مثل بعضی از دوستان
نظرم اینکه همه حیوانات دوست داشتنیند.
خرگوش.شاهین.کلاغ
طوطی.عروس هلندی.
فنج.مرغ عشق.کبک.عقرب.
مار.روباه.سگ.توله گرگ.
تیهو.
الان هم اینها رو دارم
ماهی.بلدرچین.
کبوتر از نوع زینتی
مرغ وخروس.گوسفند.
سگ.قناری.لاکپشت انشاالاه
اسب رو هم به این
مجموعه اضافه خواهم کرد

به به!
پس انگار اینجا همه سابقه دارن در امر نگهداری حیوانات.این خیلی خوبه.
ولی من از اکثر حیوانات میترسم(نخندید،جدی میگم!)،به جز اسب!
گاهی بهم میگن تو که از مرغ میترسی چطور میری اسب سوار میشی؟؟؟!!!

البته اردک،خرگوش،ماهی،مرغ،بره،طوطی،فنچ،موش(اینو من با مخالفت همه اعضای خانواده 1 ماه نگه داشتم!!!)،رو قبلا داشتیم تو خونه.ولی من فقط از خرگوش و ماهی خوشم میومد،بقیه رو مسولیتشون رو قبول نمیکردم!

mahsa

Member
به به!
پس انگار اینجا همه سابقه دارن در امر نگهداری حیوانات.این خیلی خوبه.
ولی من از اکثر حیوانات میترسم(نخندید،جدی میگم!)،به جز اسب!
گاهی بهم میگن تو که از مرغ میترسی چطور میری اسب سوار میشی؟؟؟!!!

نفس جان حیوانها ترس ندارن که خیلیهاشون از ادمها بهترن خود من ترجیح میدم با حیوانها زندگی کنم تا بعضی از ادمها
شما هم با یک سگ یا گربه کوچولو شروع کن کم کم ترست میریزه دیگه تو باشگاه هم اذیت نمیشی
چند وقت پیش یک خانم خبر نگار امده بود باشگاه ما برای تهیه عکس امد پیش من گفت من اسب سواری خیلی دوست دارم ولی از اسب میترسم ولی امروز اینجا یک قدم مثبت تو این راه بر داشتم گفتم چه کار کردی گفت اون پونی که انجاست ناز کردم من اولش به زور نخندیدم ولی وقتی خوب فکر کردم دیدم خدای از همین جا هم که شروع کرده باید بهش جایزه بدیم بالاخره ادم باید از یک جای ترس کنار بذاره
البته من فقط منظورم به شما نیست کلی گفتم

نفس جان حیوانها ترس ندارن که خیلیهاشون از ادمها بهترن خود من ترجیح میدم با حیوانها زندگی کنم تا بعضی از ادمها
شما هم با یک سگ یا گربه کوچولو شروع کن کم کم ترست میریزه دیگه تو باشگاه هم اذیت نمیشی

سگ یا گربه؟!!!
از این 2 تا اتفاقا بیشتر از همه میترسم!
البته بچه که بودم،بچه گربه های زیرزمین خونه مادربزرگم رو برمیداشتم میبردمشون حمام و میشستمشون و لباسای عروسکام رو به زور تنشون میکردم:dodgy:

فکر نکنم ترسم از سگ بریزه...

به هر حال ممنون از راهنماییت عزیزم

حیوونا دنیای اسرار آمیزی دارن، خیلی‌ از آدما هم دنیاشون رو بیشتر از خود حیوون دوست دارن،
اسب، سگ،کنجشک، فاخته،خرگوش،کفتر،گربه، مرغ عشق،جوجه تیغی.لاکپشت،ماهی‌،بره.

من هم به علت محدودیت جا این حیوونها رو به صورت دوره ای داشتم و گاها 2تا 2تا
جوجه . مرغ و خروس از نوع لاری . سگ اسب خرگوش شاهین مرغ عشق کبوتر طوطی مار از نوع آبی رتیل فنچ قناری کاسکو اردک گربه کبک گنجشک باقرقره تیهو آهو یه بار هم که رفته بودیم شکار یه بچه یوز پلنگ پیدا کردیم که همسایه ها لطف کردن و گزارش دادن و از حفاظت از محیط زیست اومدن بردنش خودمون رو هم آسفالت کردن الان هم 1 اتاق پراز آکواریوم و ماهی های رنگارنگ دارم

asad.danesh

New member
من هم به علت محدودیت جا این حیوونها رو به صورت دوره ای داشتم و گاها 2تا 2تا
جوجه . مرغ و خروس از نوع لاری . سگ اسب خرگوش شاهین مرغ عشق کبوتر طوطی مار از نوع آبی رتیل فنچ قناری کاسکو اردک گربه کبک گنجشک باقرقره تیهو آهو یه بار هم که رفته بودیم شکار یه بچه یوز پلنگ پیدا کردیم که همسایه ها لطف کردن و گزارش دادن و از حفاظت از محیط زیست اومدن بردنش خودمون رو هم آسفالت کردن الان هم 1 اتاق پراز آکواریوم و ماهی های رنگارنگ دارم

خوب همه دوست داشتنی هستن به غیرازاین (رتیل)دیگه چرا؟