غفار ( سلجوق * جادو ) ن

سامان حسینی

Active member
صرف داغ دلیل بر تائید بود نیست

اسبی که داغ شده وشناسنامه گرفته حتما بایدجایی ثبت شده باشه حالا اگر ردشداون بحثش جداست.
اگر بدخشان تعییدنشه وزرافه تعییدبشه باید در فدراسیون روگل گرفت
من کامل درجریان بدخشان هستم ازکشش تا... اگه بدخشان تعیید نشه یا حمیلا مشکل داره یا غفار یافدراسیون ویاواهو

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسبی که داغ شده وشناسنامه گرفته حتما بایدجایی ثبت شده باشه حالا اگر ردشداون بحثش جداست.
من کامل درجریان بدخشان هستم ازکشش تا... اگه بدخشان تعیید نشه یا حمیلا مشکل داره یا غفار یافدراسیون ویاواهو

جریان رو بگذار کنار
به سنتم نمیخوره
چیزی رو هم که ندیدی با چشم باور نکن

ایمان

Active member
بدخشان به احتمال زیاد از کتاب جا افتاده
مثل خیلی از اسبهای که از جلد 1 و 2 جاموندن !!
چیز تازه ای نیست ....

سامان حسینی

Active member
جریان رو بگذار کنار
به سنتم نمیخوره
چیزی رو هم که ندیدی با چشم باور نکن

مدیرماکوچیکتیم بی خیال اصلا من اشتباه میکنم:smilingsmiley:
اگه این مادیون ردهست پس اونایی که ازکرج وتهران اومدن بخرنش دیونه بودن مادیون ردی که حاملگیش هم مشکل داره بخرن
حتماشما باچشم دیدید وباور کردید که ردهست(چیزی روکه ندیدی باچشم باور نکن) ضمنا بحث دراین موضوع تمام شد. اصلا ردی خون تروبرد داره
اصلا اون موقع اسبی به جزغفار توشهرکرد نبود که حمیلا رو ازاون بکشن یه درشوری بود که پدرم وا3 اقای بخردی خریدش وایشون بردند اصفهان وفقط غفار درشهرکرد ماند.

سامان حسینی

Active member
مدیر من میخوام بدونم تیهو تعییدشده یا نه ازکی باید بپرسم که جواب قطعی بشنوم. اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

امید زمانی

Active member
تو کتاب دوم شماره شناسنامش رو با داغ چک کن ببین ثبت شده؟اگه ثبت شده که تایید شده حتی اگر پدرش اسب دیگری باشه یه کره دیگه هم همین وضعیت رو داشت به اسم تپنده کره هیگر با غفار خورده در صورتی که کره آتش یه اسب بی داغ با هیگر که یه مادیون دره شوری بوده ...اینم از کرامات پشت پرده و ...

بالا