فرزین خان

فرزین خان حاج فرزین (رنگ:نیله)
پدر : تکتاز عرب (رنگ : سیاه)
مادر : درساویس(رنگ:نیله)
تولید کننده : فرزین عیسی بیگلو
مالک : فرزین عیسی بیگلو
تولد : 25/2/87
نواده : حداد
نوه : مبارک
تیره:جلفه

پیوست ها

• 106.jpg
    106.jpg
    106.4 کیلوبایت · بازدیدها: 24
  • 107.jpg
    107.jpg
    122.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 108.jpg
    108.jpg
    131.2 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 109.jpg
    109.jpg
    108.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 110.jpg
    110.jpg
    98.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • 111.jpg
    111.jpg
    142 کیلوبایت · بازدیدها: 26
اقبال1
سلیم
سلیمه
حداد اقبال
آرزو
نامدار لیلا
تکتازعرب
مملوکا(وارداتی از اسپانیا) فدراسیون سوارکاری کشور
فرزین خان
مبارک یاتیم
اژدر
درساویس اردشیر کبوتر
آرام
پارماخزل
آرف
نازنین خزل
قری جلفهsh.Assi

اقبال 1

سلیم

سلیمه

حداد
اقبال

آرزو
نامدار
لیلا
تکتازعرب

مملوکا(وارداتی از اسپانیا)«فدراسیون سوارکاری کشور»

فرزین خان صلاح الدین

مبارک

میرنا

درساویس

اژدر
اردشیر
آرام
پارماخزل

آرف

نازنین خزل

قری جلفهsh.assi

ایمان

Active member
آقای عیسی بیگلو وقتش نشده چندتایی از -تکتازعرب-عاصفه آبادان وسزار عکس بذارید؟

باتوجه به اینکه فصل سرما بود و اسبها پورمو،امکان عکاسی باکیفیت خوب را نداشتم،علیهذا کمکم موقعیت،مناسب خواهد شد و بنده... :)

دکترجان فکر نکنم تبلیغ فرزین خان با زحماتی که امیر حسین جان عزیز طراحی شده برا کسی « شر » ایجاد کنه ،آقا احسان با این مطلب نهایت لطف و احساسشونو مرحمت فرمودن و منم از دور بوسه بر دست و قلب این عضو جدید خانواده بزرگ اسب ایران میزنم و برای شما دوست عزیز و صاحب نظر آرزوی موفقیت روزافزون درتمامی مراحل زندگی را خواستارم، با ادب و احترام کوچک همه شما عزیزان (فرزین) ;)

nateg

New member
اقای عیسی بیگلو از خبر فوت فرزین خان متاسفم :-[ نصیحتی که به شما به عنوان برادرکوچک میکنم اینکه مشتری اول فرشته است سوالی که از شما دارم اینکه آیا چک من مشکلی داشت ???

sohrab

Active member
nateg گفت:
اقای عیسی بیگلو از خبر فوت فرزین خان متاسفم :-[ نصیحتی که به شما به عنوان برادرکوچک میکنم اینکه مشتری اول فرشته است سوالی که از شما دارم اینکه آیا چک من مشکلی داشت ???

واقعا کره از بین رفت؟ :eek: چرا آخه؟

از اظهار همدردی یکایک شما عزیزان ودوستان و سرورانم در خانواده انجمن اسب نهایت تشکر وقدردانی را دارم،بله متاسفانه فرزین خان از میان گله اسبان عرب رفت و مرا باخاطرات شیرین خودش تنها گذاشت و ... ،خودم کردم که لعنت برخودم باد.

امید زمانی

Active member
فرزین عیسی بیگلو گفت:
از اظهار همدردی یکایک شما عزیزان ودوستان و سرورانم در خانواده انجمن اسب نهایت تشکر وقدردانی را دارم،بله متاسفانه فرزین خان از میان گله اسبان عرب رفت و مرا باخاطرات شیرین خودش تنها گذاشت و ... ،خودم کردم که لعنت برخودم باد.
اسب مثله انسانه اینقدر رابطه قوی با آدم برقرار میکنه که از دست دادنشم آدمو خیلی داغون میکنه ! کاملا میفهمم چون تجربش کردم ! ان شاالله که بهتر از فرزین خان تولید میکنید ...

بالا