فروردین بیک

سامان حسینی

Active member
شما که باز کره ذولفقارو داری میتونی از گیبور یافیصل بکشی به دست بیاری من چیکار کنم که باید تا 5سال پول جمع کنم تا یه مادیون خالص خوب بخرم بعداز یه اسب خوب پرش کنم حالا کو تا یه کره ماده بده بشه 3 4 ساله!!!:wacsmiley:پیرشدیم رفت:tonguesmiley:

سامان حسینی

Active member
انشالا امسال ماده بشن من خودم تو 6 7تا کره ای که تولید کردم فقط یکیش نربوده میترسم یه مادیون خالص خوب بخرم شروع کنه به نرزاییدن!!!

مگه نر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه چرا تب مادیون بازی اینهمه رفته بالا هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط بخاطر صرفه اقتصادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه نریون خوب تولید نکنیم که هر چقدر هم مادیون خوب داشته باشیم بدرد نمیخوره و کره خوب نمیده درسته.................

سامان حسینی

Active member
ماده یه چیز دیگس ادم مادیون خوب داشته باشه براش نریون میزاد ولی بهترین نریون دنیاهم مادیون نمیزاد:smilingsmiley:

سینا گورانی

Active member
نر بد نیست ولی با این خرج ها از لحاظ اقتصادی نگهداری نر به صرفه نیست بعدشم که همه نریون ها که سیلمی نمیشن. ولی من خودم مادیان خیلی بیشتر دوست دارم حتی زمانی که خبر دادن کژال زایمان کرده ناراحت شدم ولی الان نیوان رو با مادیون هم عوض نمیکنم

سینا گورانی

Active member
ولی همیشه از خدا میخوام مادیون سالم زایمان کنه بعدش مادیون باشه چون واقعا اگر واژن مادیون تو زایمان پاره شد خیلی درد سر داره تازه مثل اولش هم نمیشه

درسته نمیزاد اما اگه نریون نباشه مادیون که از هوا پر نمیشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظر من اونقده مادیون مادیون همه کردیم که دیگه اگه کسی بخواد مادیون خوب بخره باید سر کیسه رو خیلی خیلی شل کنه....................

یه زمانی تا همین دو سال پیش طرفای ما اسب بازها مخصوصا قدیمیها داشتن مادیون رو موجب سر افکندگی میدونستن بخدا........................اما حدودا یکسالی میشه که همه مادیون باز شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فقط چون صرفه داره

سینا گورانی

Active member
درسته مادیون تو هوا پر نمیشه ولی هر نریونی که سیلمی نمیشه . ولی معمولا هر مادیونی میتونه تولید کنه

سینا خان هر مادیونی هم تولید کننده خوب نمیشه این که دلیل نیست................من کلی دارم میگم قبول کنید تب مادیون این یکسال خیلی رفته بالا....................

سینا گورانی

Active member
حرف شما کاملا درسته تازه اگر کسی بخواد نریون بخره اسبدارای عزیز بهش پیشنهاد میکنن یکم دیگه پول بزاره یک مادیون بخره ولی خدایی مادیون داشتن یه حال دیگه داره

بالا