فروزان

alirezainejad گفت:
فروزان با فاخته فرق دارد.مهدی همچین مادیانی ندارد.این مادیان متولد 1365 است.
این مادیان بعد از آقای کوچکی مدتی نزد آقای مرتضی حسنی بود و آخرین اطلاعی که من ازش دارم اردکان نزد آقای حسین پایدار است و حالا این داستان آقای آتشی را نشنیدم

AMINABBAS

Member
اقای کوچکی به ینفر دیگه فروخته بودن سال 85 من خریدمش اوردم اصطبل خودم .رحمش مشکل زیاد داشت چندین بار هم کشیدمش ولی ابستن نشد فروختمش به اقای بختیاری ایشون هم به اقای حسنی فروختن .اقای کوچکی به اسم فاخته فروختن به گفته ایشون یکبار پیش خودشون سقط کرده.امیدوارم ابستن بشه

ایمان

Active member
پارسال دست آتشی بود نمیگرفت یبار تماس تلفنی باهاش داشتم گفتش میخوام بفرستم تهران برا مداوا با سزار یا مبارک بکشم ( اون موقع سزار باشگاه شبدیز بود ) بعدی اون خبری ازش ندارم ولی مطمئنم هیچ کره سالمی تولید نکرده

پرسیدم شنیدم این مادیان را داری- الان سالهاست من می شناسمش مادیان خالص تیسان و مارال بود.

میرزا

Member
فروزان را اقای پایدار به اردکان اورد چندین بار هم با طغرل کشید ولی ابستن نشد . داد به اقای اتشی وتیمور ملک را از ایشان گرفت . فروزان پیش اتشی هم ابستن نشد با تمام مداوی که در یزد وکردان انجام شد .
العان میبد وپیش اقای حسینی مالک ساغر توکلی است و از سرافراز کشیدن. انشاالله که ابستن بشه
واقعا یکی از بهترین مادیونهای خالص ایرانیه

بالا