فلک الافلاک(حداد*همگینه)ن ک 1

نام: فلک الافلاک
جنسيت: نریان
رنگ:کرنگ
سال تولد: 1986
شماره داغ :86-165-03
نام مادر: همگینه
نام پدر: حداد
تيره: حمدانی سمری(آل صباح)
توليد كننده: مری خانم​

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تکرار شدن این اسب هنری نیست. بعد از 20 سال باید بهترش تولید بشه.
تلاقی حداد+انسیاتور خوب جواب میده

سامان حسینی

Active member
انشالا که یه روز ما مثله این اسب یابهترشو ببینیم ولی تاحالا که محقق نشده برای همین خون روز توایران معنی نداره همه دنبال خط خونیه قدیمن برعکس امریکا واروپا.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
lمحقق که شده ولی جلوی چشم نیست. اندازه همه اینایی که تا بحال معرفی شدن هنوز بیرون اسب معرفی نشده هست
و دلیل برگشت به عقب عدم تولید با کیفیت تو 20 سال گذشته بوده. و گرنه 20 سال دیگه بریم جلوتر دیگه کره حداد و سمرقند معنی خاصی نخواهد داشت

amirhosin

Member
lمحقق که شده ولی جلوی چشم نیست. اندازه همه اینایی که تا بحال معرفی شدن هنوز بیرون اسب معرفی نشده هست
و دلیل برگشت به عقب عدم تولید با کیفیت تو 20 سال گذشته بوده. و گرنه 20 سال دیگه بریم جلوتر دیگه کره حداد و سمرقند معنی خاصی نخواهد داشت

شما كه ميشناسي به ماهم نشون بده.بذار جلوي چشم ماسطح اسبي مارم ببر بالا.

من قبول دارم از این بهتر هم تولید شده وجلوی چشم نیستند.توی استان خودمان خوزستان مادیانهایی در بعضی از شهرستانها در تملک افرادی هست که علاقه به مسابقات ونشان دادن اسبهایشان ندارند که به جرات میگم کم نظیر هستند.حتما در بقیه استانها همچین شرایطی وجود داره.

mohammadd

Member
من قبول دارم از این بهتر هم تولید شده وجلوی چشم نیستند.توی استان خودمان خوزستان مادیانهایی در بعضی از شهرستانها در تملک افرادی هست که علاقه به مسابقات ونشان دادن اسبهایشان ندارند که به جرات میگم کم نظیر هستند.حتما در بقیه استانها همچین شرایطی وجود داره.

(دقیقا! یکی از آشنایان 50 ساله اسب داره این 5 ساله هیچکدوم از اسباشو نمیاره مسابقه بهش گفتم این اسبایی که من میبینم اینجا محال مقام نیارن !میگه مسابقه مثل قدیم نیست الان هشتاد درصد کسایی که اسبشون رو میارن مسابقه یا میخان اسبشون رو بفروشن یا واسه نشون دادن اسبشون میان ) حق هم داره!!!

سامان حسینی

Active member
والا چی بگم تا دید هرکسی از اسب خوب چی باشه انشالا که همینطوره بهتر ازرستم وفلک الافلاک وخبیثه و...تولید شده وما ندیدیم.همینایی که اسبای خوب دارن وجایی نشون نمیدن یه روز اسباشون زیاد میشه مجبورن بدن بیرون ومیتونیم ببینیم چین این اسبا.

بالا