فیروز قره تپه (طاغان * نسیم قره تپه) ن

ماشاالله
بسیار زیبا
یک بار تاپیک مربوط به فیروز رو از ابتدا دوره کردم.
بسیار لذت بردم.

جناب آقاي اشرف گنجويي درست ميفرماييد من هم زمان دوره كردن تاپيك مادر فيروز نسيم قره تپه اين احساس را كردم
لطفا به تاپيك مذكور سري بزنيد البته كه شما اهل هنر هم كه هستيد حتما لذت بيشتر مي بريد

جناب آقاي اشرف گنجويي درست ميفرماييد من هم زمان دوره كردن تاپيك مادر فيروز نسيم قره تپه اين احساس را كردم
لطفا به تاپيك مذكور سري بزنيد البته كه شما اهل هنر هم كه هستيد حتما لذت بيشتر مي بريد

بله اتفافا مشغول همین کار بودم
کره های دیگه نسیم و خود نسیم رو پیگیری کردم
فقط تاپیک دریا رو نتونستم پیدا کنم
اما تو عکسا بسیار زیبا و با ابهت دیدمش

ضمنا از لطف شما سپاسگزارم

بله اتفافا مشغول همین کار بودم
کره های دیگه نسیم و خود نسیم رو پیگیری کردم
فقط تاپیک دریا رو نتونستم پیدا کنم
اما تو عکسا بسیار زیبا و با ابهت دیدمش

ضمنا از لطف شما سپاسگزارم

دريا (شيخ هيوه چي ، بندر ) ماديان.
تاپيك داره

شیراز

New member
ماشاالله..............
تبریک به شما بابت تولید و پرورش چنین سیلمی زیبا و قدرتمندی
به شما خسته نباشید می گویم برای زحمات زیادی که برای اسب ترکمن میکشید
و باعث افتخار ترکمن صحرا هستید.
شما راه و یاد خانم لوییز فیروز را زنده کردید .
برای شما ارزوی موفقیت روز افزون را دارم

hooshmand

Member
جناب اقايان مهندس مهرپور سپاس و امتنان از اظهار لطفتان فيروز قره تپه متعلق به خانواده اصيل .. محترم و اسبدوست و اسبدار مهرپور ميباشد خانواده محترمي كه شيهه پر بركت اسبان اصيل دره شور ي سالهاست از اصطبل هاي اجدادشان شنيده مي شود وهم اكنون نيز استمرار دارد............. سربلند و سر افراز باشيد

جناب مهندس هوشمند،توليد فيروز نه تنها اثبات زيبايي و كاملي اسب تركمن است بلكه عاملي براي تامل بنده و ساير دوستان توليد كننده در راستاي انتخاب سيلمي مي باشد،نمي خواهم بگويم طاقان احتياج به تبليغ دارد ولي واقعيت اين است كه انسانها فراموش كارند و گاهي تلنگري لازم است براي ياداوري انچه براي استفاده مهياست،به شما تبريك مى گم كه بار ديگر با توليد همچين نريان ارزشمندي به ما ياداوري كرديد كه راه را گم نكنيم،انشالا ساليان سال در كنار شما بتونيم رو سفيد باشيم،خداوند به شما توفيق دهد

hooshmand

Member
جناب اقاي مهندس يوسف پور جنابعالي شكسته نفس مي فرماييد اينجانب فقط براي دوستان خوبم كه عاشق اسب تركمن هستند نكاتي را ياد اوري مي نمايم وگرنه جنابعالي خو ا هر فيروز يعني ماديان مايا را در گله تان داريد و از طلاقوش هم الحمدولله رها را با ماديان باران كه يكي از بهترين ماديانهاي اخال يموت هست توليد نموده ايد ......و بهترين سيلمي هاي تركمن هم كه در نزديكي شما هستند اين يعني پتانسيلي كه خيلي ها دستيابي به ان برايشان ممكن نيست و جنابعالي نبايد از شكار اين فرصتهاي طلائي و تكرار قهرماني هاي رها غافل بمانيد....... شما با توليد رها نشان داديد كه يك توليدكننده موفق هستيد وكارخانه توليد را هم در اختيار داريد و اين افتخاري بزرگ هست و قدر ان را بدانيد .............

سربلندي و سرافرازي جنابعالي را مسئلت مي نمايم

جناب هوشمند من را وادار میکنید یک بار شبانه با یک کامیون بیام فیروز و باران و پوران و نسیم و عکسهای قدیمی شمارو دزدیده واز ایران متواری بشوم:winksmiley02: چون این گنجینه رو دیگه جایی نمیتوان یافت وشما هم خوب قدرشان رو میدانید و از دستشان نمیدهید:biggrin:

hooshmand

Member
جناب اقاي امير يحيي پور بهزاد ..سپاس و امتنان از اظهار لطف جنابعالي
باعث افتخار است كه قدم رنجه بفرماييد و همين ايام تعطيلات عيد قربان تشريف بياوريد گنبد
در خدمتتان باشيم و چند روز را با ما و دوستان تركمن ودر كنار اسبهاي اصيل تركمن گذران بفرماييد
مطمئن هستم به شما بد نخواهد گذشت و فرصت خوبي خواهد بود براي بازديد مزرعه قره تپه
و ذكر فاتحه ائي بر مزار زنده ياد سركار خانم لوييز فيروز و بازديد از باشگاه امين و سيلمي هاي گله قره تپه و نتاج ان و نشستي با دوستان اسبي در روستاي صوفيان و بازديد از مزرعه و اسبان تركمن جناب اقاي مهندس يوسف پور و شايد ملاقات ايشان و همچنين ديدار از پيشكسوتان خانواده حبيب ايشان واسبان انها و بازديد از چندين اثر تاريخي و ديدني استان گلستان ............

بسیار لطف دارید خیلی دلم میخواهدبیام ولی ...گرفتاریها نمیگذارد...حتما سر فرصت میام.....واقعادوستدارم از تجربه شما استفاده ببرم...ولی فعلاکمردردناجور دارم براثریک کاپرییل اسب که دکترگفته5روزاستراحت مطلق داشته باشم...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تقدیم به جناب هوشمند

پیوست ها

• IMG_4045.jpg
    IMG_4045.jpg
    75.3 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • IMG_4316.jpg
    IMG_4316.jpg
    66.8 کیلوبایت · بازدیدها: 30
ماشاالله ماشاالله
بسیار زیباست سیلمی آینده ایران
تبریک میگم جناب اقای مهندس هوشمند وافعا دستتون درد نکند بخاطر تولید این سیلمی آینده ایران زمین
ماشاالله

جناب قاسمی اگه عکس بیشتر دارید لطفا بگذاید ولی خواهشا من هنر عکاسی زیاد وارد نیستم ولی کل اسب در کادر دوست داریم ببینیم تمام تنه ودست وپا چون از فیروز خیلی خوشم میاد...ممنون

بالا