قبایل پرورش دهنده اسب اصیل در خوزستان

sohrab

Active member
به همت دوستان در حال گردآوری اطلاعات جامعی از قبایل پرورش دهنده ی اسب اصیل خوزستان هستیم.

زحمت تهیه قسمت اول را برادر عزیزم "قاسم منصور آل کثیر" کشیدند که بزودی خدمتتان تقدیم میشود.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسب اصیل گفت:
به همت دوستان در حال گردآوری اطلاعات جامعی از قبایل پرورش دهنده ی اسب اصیل خوزستان هستیم.
زحمت تهیه قسمت اول را برادر عزیزم "قاسم منصور آل کثیر" کشیدند که بزودی خدمتتان تقدیم میشود.
ایشان عضو هستند؟
این مطلب برای بار اول تدوین میشود؟

مرضیه

Member
چه خوب.
سهراب جان ممکنه در مورد این حرکت بیشتر توضیح بدید؟!
کار تحقیقاتی با ارزشی هست.

sohrab

Active member
ایشان عضو هستند؟
این مطلب برای بار اول تدوین میشود؟

اگر عضو نباشند مهمانند!
تا آنجا که میدانم بله.
عالیه ! ایشون فرزند شیخ حاجاتند ؟
نخیر. از خاندان آل کثیرند و با وجود سن و سال کم بسیار مطلع و فعال در زمینه تاریخ قومشان هستند.

چه خوب.
سهراب جان ممکنه در مورد این حرکت بیشتر توضیح بدید؟!
کار تحقیقاتی با ارزشی هست

چشم! مرحله جمع آوری اطلاعات در مورد قوم آل کثیر تمام شده.
آل کثیر به این جهت بعنوان اولین قبیله انتخاب شد که تاثیر گذارترین تولیدات را در نسل امروز عرب خالص ایرانی داشته.

alkasir

New member
با سلام و عرض ادب فراوان به تمامی دوستان عضو شده
من قاسم منصور آل کثیر مدیر وبلاگ آل کثیر هستم و در مورد جمع آوری و تهیه اطلاعات و مطالب در مورد شخصیت های آل کثیری از کوچکترین کمکی برای این سایت و بخصوص دروست گرامی من سهراب دریغ نخواهم کرد.
با تشکر

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
alkasir گفت:
با سلام و عرض ادب فراوان به تمامی دوستان عضو شده
من قاسم منصور آل کثیر مدیر وبلاگ آل کثیر هستم و در مورد جمع آوری و تهیه اطلاعات و مطالب در مورد شخصیت های آل کثیری از کوچکترین کمکی برای این سایت و بخصوص دروست گرامی من سهراب دریغ نخواهم کرد.
با تشکر
سهراب قول اطلاعات ارزشمندی را داده بود
منتظریم

sohrab

Active member
اطلاعاتی که از قاسم خواستم مقداریش را تهیه کرد و روی وبلاگش گذاشت. مدونة (قبیله آل کثیر) فی خوزستان - خیول آل کثیر

خودم هم یک کارهایی کردم. (این تاپیک را هم زدم که اطلاعات بیشتری جمع بشه)
http://www.horse.ir/thread5801.html

ولی قسمت اصلی کار وقتی انجام میشه که خودم یه سفر برم اونجا و هنوز امکانش پیش نیومده!

بالا