قندیل (کره قیماق)

afshar

Member
از فدراسیون میکروچیب گذاری کردن و کره اژدر هست نه قیماق به من اشتباهی گفته بودن و یک عکس از نزدیک میگیرم میذارم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از همه چیش معلومه قیماق نیست
قیماق با مادیون دوخون, کرد کله قوچی داده !
چه برسه به کرد

afshar

Member
یک اسبدار از اسبش چی میخواد سواری خوب - سرو دم گیر -استیل خوب که همه رو قندیل داره حالا میخواد کره قیماق باشه یا نباشه

afshar

Member
درسته ولی خیلی از اون شجره دارا هستن که شاید به من بدن به قاری هم نبندم البته تو محل ما

s.parizimanesh

Active member
اره اونهايي كه ميكروچيپ گذاري شدن و تاييديشون تو همين سايت هم هست تا چند روز ديگه پاسپورت و شناسنامه هاشون صادر ميشن و كرهاشون هم تاييدن كه اسبهاس اقاي بابايي و عربي هم جز همين ليستن اما از اين به بعد بايد ببينيم فدراسيون با جهاد كشاورزي چكار ميكنند

afshar

Member
دیروز من از مالک قبلی این اسب در مورد پدر و مادر این اسب پرسش کردم و درجواب گفت پدر این اسب اژدر و مادرش هم مادر اژدها است و در مورد اینکه کره ی قیماق است با یک اسب دیگه اشتباهی گفته بودن

hashemlo

Member
اره اونهايي كه ميكروچيپ گذاري شدن و تاييديشون تو همين سايت هم هست تا چند روز ديگه پاسپورت و شناسنامه هاشون صادر ميشن و كرهاشون هم تاييدن كه اسبهاس اقاي بابايي و عربي هم جز همين ليستن اما از اين به بعد بايد ببينيم فدراسيون با جهاد كشاورزي چكار ميكنند
تشكر ليست در كدام قسمت سايت هست و ضمنا چند ماه پيش من از خانم حيدري سوال كردم كار نهايي نشده بود ضمنا اونهاي كه ميكروچيپ شدن مربوط به كرمانشاه هست يا تمام استانها .چون هر استاني خودش ميكروچيپ زده با همكاري جهاد و جديدا تو استان ما خون گير هم كردن .

s.parizimanesh

Active member
اونهایی که خونگیری شدن مرحله اول در کرمانشاه بودن مرحله بعدی قرار بود در اصفهان و شهرهای مختلف انجام بشه که متاسفانه با هییت سوارکاری استان کرمانشاه مشکل پیداکردن و با پیگیری خانم حیدری همینا را فرستادن بعد جوابشون امد و الانم که اینطور شد شانس هرکی که خونگیری کرده اینم لینکش http://www.horse.ir/forum/thread2641.html

s.parizimanesh

Active member
تاییدیه خیلی مهمه که بازهم با روی کار امدن جهاد کشاورزی معلوم نیست چی میشه و چکار میکنن

♘امیرحسین♞

خونگیری توسط فدارسیون نیست
الکی پول پای این داستانا ندید

هیچ مویی از کرد جایی فرستاده نشده
اون نمونه های قدیمی هم پس از شکایت برگشت خورد.

afshar

Member
راست میگی برادرم گفت که از جهاد کشاورزی سنندج اومده بودن هم میکروچیب زدن هم خون گیری کردن

♘امیرحسین♞

اون موگیری ها توسط دکتر .... و یکی از دانشجوهاش انجام میشه
یه پولی گرفتن برا تحقیقات یه نفر زرنگم از کانادا پیدا شده مشاورشون !

رو ترکمن نتونستن چادر بزنن
آمدن روی کرد

بالا