قیامت ( یاسا * فوزیه ) ن....

ذاكري

New member
تنها خالصي درسيلميها ديدم كه منخرينش استخواني بود نه گوشتي . ماشااله به اين كره وپدرش

سینا گورانی

Active member
:dodgy:سامان جان من این عکس رو از کجا گیر اوردی اره این خودشه اینجا باشگاه اقای مجدم مالک اون زمان طغرل و سمینرخ اون موقع برای بیمه بابا هم ازش عکس گرفته بود الان دیدمشون خودشه فکر کنم مال 6 یا 7 سال پیشه
اینم قیامته کره یاسا.دوتا قیامت داریم کره یاسا؟مشاهده پیوست 53093

سامان حسینی

Active member
:dodgy:سامان جان من این عکس رو از کجا گیر اوردی اره این خودشه اینجا باشگاه اقای مجدم مالک اون زمان طغرل و سمینرخ اون موقع برای بیمه بابا هم ازش عکس گرفته بود الان دیدمشون خودشه فکر کنم مال 6 یا 7 سال پیشه
دیگه دیگه:tonguesmiley:ولی خیلیم سخت نبود:laughingsmiley:.اگه ازمادیونای خودتون عکس نذاری مجبورمیشم ازاوناهم عکس بذارم:coolsmiley02:پس لطفا زودترعکسشونو بذار.این بعدا نیله شده؟:blinksmiley:

سینا گورانی

Active member
اره بعدش نیله شد . من که از خدامه یکی از مادیونام عکس بزاره تا خودم هم ببینمشون خیلی دلم براشون تنگ شده :sadsmiley:
دیگه دیگه:tonguesmiley:ولی خیلیم سخت نبود:laughingsmiley:.اگه ازمادیونای خودتون عکس نذاری مجبورمیشم ازاوناهم عکس بذارم:coolsmiley02:پس لطفا زودترعکسشونو بذار.این بعدا نیله شده؟:blinksmiley:

shool

Member
سينا جان سلام . جدي جدي يه فكري به حال عكس گذاشتن از اسبات بكن . اينجوري بوش مياد ، دوستان شاكي هستن . بله سامان جان اين همون قيامته كه الانم سيرجانه .

سینا گورانی

Active member
به خدا خیلی دوست دارم ازشون عکس بزارم ولی خودم دیر به دیر میرم دوربینم پارسال خراب شد . گوشیم هم توسط مشاور عزیزم گرفته شده.یکی دوبار هم اومدم عکس بگیرم اینقدر بد شدن که حالم ازشون بهم خورد پاکشون کردم همیشه قبل رفتن میگم عکس بگیرم ولی وقتی میرسم اینقدر کار هست که بکنم که یادم میره باورتون میشه من نیوان رو از تولدش تا حالا 10 بار ندیدمش تازه چند دفعه هم که دیدمش یا شب بوده یا تو باکس دیدمش دلم خوشه اسب دارم:dodgy:
سينا جان سلام . جدي جدي يه فكري به حال عكس گذاشتن از اسبات بكن . اينجوري بوش مياد ، دوستان شاكي هستن . بله سامان جان اين همون قيامته كه الانم سيرجانه .

مقام اول گروه خودش و قهرمان قهرمانان
تنها اسبی که در تمام مسابقه تونست حرکت از یک داور نمره کامل 20 بیاره
خارجی ها هم نتونستن

بالا