لباس مناسب سواری بانوان

بهترین سوارکاران معمولا در کدام شهر ها هستند؟

• مجموع رای دهندگان
    37

مرضیه

Member
دوستای خوبم،
این رو همه ی ما میدونیم که خانم ها برای پیشرفت در هر کاری بخاطر شرایط خاصی که وجود داره نیاز به تلاش و پشتکار بیشتری دارند.خب اولین گام برای کسب موفقیت پذیرفتن همین شرایط و سختی ها هست.
میدونم که کار ساده ای نیست ولی هیچ موفقیتی بدون پشت سر گذاشتن مشکلات و تحمل دشواری های راه بدست نمیاد.
سعی کنید از الفاظی که جز بیشتر کردن مشکلات کاری نمیکنه استفاده نکنید.
ممنونم.

OJANG

Member
مرضیه گفت:
دوستای خوبم،
این رو همه ی ما میدونیم که خانم ها برای پیشرفت در هر کاری بخاطر شرایط خاصی که وجود داره نیاز به تلاش و پشتکار بیشتری دارند.خب اولین گام برای کسب موفقیت پذیرفتن همین شرایط و سختی ها هست.
میدونم که کار ساده ای نیست ولی هیچ موفقیتی بدون پشت سر گذاشتن مشکلات و تحمل دشواری های راه بدست نمیاد.
سعی کنید از الفاظی که جز بیشتر کردن مشکلات کاری نمیکنه استفاده نکنید.
ممنونم.
احسنت! من آدم خشکه مذهبی نیستم ولی سعیم بر اینه که شریعت رو تا اونجایی که ازم بر میاد رعایت کنم حالا چقدر موفق میشم بماند(همش با تک ماده) ولی حجاب برای بانوان امریست پیشگیری کننده البته تا حدی!!!
حالا برای هر کاری حجابی که کمترین محدودیت و بیشترین کارامدی رو داشته باشه تصور میکنم مناسب باشه.
سخته ولی شدنی . من بعنوان یک برادر تمام این محدودیت هارو درک میکنم چون خودم هم خواهر دارم و به تحمل این سختی ها که اگر دیدی متفاوت داشته باشیم تحملش بسیار راحت تر خواهد بود احترام میگذارم.یکی ازعلل حجاب زنان در اسلام به خاطر خلقت مرده که حض بصری میبره و خطر از این بابت زنان پاک رو که از نظر پوشش دیدی راحت خواه دارند تهدید میکنه و چند مورد دیگه که در حوصله عزیزان خاصه خانومهای ارجمند نخواهد بود.

سنا

Active member
کنستانتین گفت:
احسنت! من آدم خشکه مذهبی نیستم ولی سعیم بر اینه که شریعت رو تا اونجایی که ازم بر میاد رعایت کنم حالا چقدر موفق میشم بماند(همش با تک ماده) ولی حجاب برای بانوان امریست پیشگیری کننده البته تا حدی!!!
حالا برای هر کاری حجابی که کمترین محدودیت و بیشترین کارامدی رو داشته باشه تصور میکنم مناسب باشه.
سخته ولی شدنی . من بعنوان یک برادر تمام این محدودیت هارو درک میکنم چون خودم هم خواهر دارم و به تحمل این سختی ها که اگر دیدی متفاوت داشته باشیم تحملش بسیار راحت تر خواهد بود احترام میگذارم.یکی ازعلل حجاب زنان در اسلام به خاطر خلقت مرده که حض بصری میبره و خطر از این بابت زنان پاک رو که از نظر پوشش دیدی راحت خواه دارند تهدید میکنه و چند مورد دیگه که در حوصله عزیزان خاصه خانومهای ارجمند نخواهد بود.
من کاملا با نظر شما موافقم دوست عزیزم
یه انسان عفیف قطعا حجابشو رعایت میکنه
چون از نشونه ی نجابت هست اما با توجه به شرایط جوی ایران واقعا کاریش نمیشه کرد
درسته که زن ها باید واسه پیشگیری از خیلی فساد ها حجاب رو رعایت کنن اما مرد ها هم وظایفی دارن که متاسفانه در ایران توسط خیلی از آقایون رعایت نمیشه که جو رو اینطوری کرده
وگرنه شما ببینید الان واسه اروپایی ها نداشتن حجاب عادی شده برا آقایون
من خشک مذهبی نیستم اما اعتقادات بسیار قوی دارم
تا اونجا که بشه رعایت میکنم
اما در مورد ورزش اون سخت گیری های مسخره مد نظر صحبت ماست
ما که خدایی نکرده نمیخوایم بی حجاب باشیم!!

OJANG

Member
سنا گفت:
من کاملا با نظر شما موافقم دوست عزیزم
یه انسان عفیف قطعا حجابشو رعایت میکنه
چون از نشونه ی نجابت هست اما با توجه به شرایط جوی ایران واقعا کاریش نمیشه کرد
درسته که زن ها باید واسه پیشگیری از خیلی فساد ها حجاب رو رعایت کنن اما مرد ها هم وظایفی دارن که متاسفانه در ایران توسط خیلی از آقایون رعایت نمیشه که جو رو اینطوری کرده
وگرنه شما ببینید الان واسه اروپایی ها نداشتن حجاب عادی شده برا آقایون
من خشک مذهبی نیستم اما اعتقادات بسیار قوی دارم
تا اونجا که بشه رعایت میکنم
اما در مورد ورزش اون سخت گیری های مسخره مد نظر صحبت ماست
ما که خدایی نکرده نمیخوایم بی حجاب باشیم!!
دقیقا هم منظور همینه، اعتدال!
بسیاری از مشکلات انسانهای شریعتی همینه که هنوز خودشونو در گیر مسایل ریز و بدرد نخور میکنن.
اصل اینه که یک زن باید در حد عقلانی پوشیده باشه و شرع هم غیر از این نمیخواد.مرد وظیفش کمتر نیست و باید حرمت چشم و زبان را بیشتر از زن رعایت کنه.

سنا

Active member
کنستانتین گفت:
دقیقا هم منظور همینه، اعتدال!
بسیاری از مشکلات انسانهای شریعتی همینه که هنوز خودشونو در گیر مسایل ریز و بدرد نخور میکنن.
اصل اینه که یک زن باید در حد عقلانی پوشیده باشه و شرع هم غیر از این نمیخواد.مرد وظیفش کمتر نیست و باید حرمت چشم و زبان را بیشتر از زن رعایت کنه.
کاملا درسته

reihaneh

Member
reihaneh گفت:
اگر روسری مانع هست، باید ورزشو حذف کرد یا روسری؟

اول از هر چیز جمیعا ببخشید، نمی خاستم حرفی بزنم که فقط مشکلات رو زیاد کنه :-[، می خواستم واقعا به یه چیزایی فکر کنیم ، آخه به خصوص تو ورزشایی که حجاب کاملا مانعه جوابی که هرکس به این سوال می ده تعیین کنندست، اگر کسی واقعا و قلبا به حجابش اعتقاد داشته باشه دیگه مشکلی نیست چون اعتقادی می شه که عمل بهش لذت بخشه، لذتی که مشکلات فیزیکی رو کمرنگ میکنه و حتی باعث میشه فرد در بسیاری از رشته ها از ورزش حرفه ای صرف نظر کنه ولی اگر این اعتقاد وجود نداشته باشه و حجاب صرفا قبول قوانین مملکتی باشه اون موقع دیگه همه چیز عذاب آور میشه و در چنین حالتی حتی یه ورزشکار حرفه ای ممکنه از ایران بره و در یکی از کشور های خارجی هدفشو دنبال کنه.
البته خدا رو شکر در مورد سوارکاری کلا تفاوت چشمگیری وجود نداره و حجاب هم مانع خاصی برای موفقیت در اون نیست :)

vatan

Member
کم کم باید چندتا تایپیک مسائل شرعی در ورزش سوارکاری یا اسب در سیاست!!! یا اقتصاد در اسب را هم به سایت اضافه کنیم بچه ها واقعا تو این مسائل خیلی فعال ترند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kahar

Member
vatan گفت:
کم کم باید چندتا تایپیک مسائل شرعی در ورزش سوارکاری یا اسب در سیاست!!! یا اقتصاد در اسب را هم به سایت اضافه کنیم بچه ها واقعا تو این مسائل خیلی فعال ترند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موافقم .

نکته به جایی رو عنوان کردی.

در این خصوص جای بحث و حرف نیست .

همه ما خانومها می دونیم .

که چطور باید در جامعه رو به ترقی پیش بریم و در همه زمینه هابه موفقیت برسیم .همین طور که تا حالا ثابت کردیم .

sohrab

Active member
کنستانتین گفت:

حجاب مصونیت است!

پیوست ها

• Hejab.jpg
    Hejab.jpg
    28.2 کیلوبایت · بازدیدها: 96

reihaneh

Member
کنستانتین گفت:
ولی به نظر من باید ورزش خانوما به کلی حذف بشه و فقط در آشپز خونه فعالیت کنن!!! ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::)

یه پیشنهاد دوستانه جناب کنستانتین، فکر کنم بهتر باشه از همین الان مواظب صحبتاتون باشین، آخه می ترسم آخر این موضوعم مجبور شین بگین:

کنستانتین گفت:
خواهران! برادران!دوستان! آشنایان! اسبازان! اسب دوستان! جوانان! و دوشیزگان
خداوند همه شما را در پناه الطاف خود قرار بدهد.
در لحظه که می نویسم در حال صحبت با شهر آشوب عزیز هستم، آنچنان مرا تهدید به مرگ نمود که من از طرح این تاپیک سخت به ... افتادم و از آنجایی که ایشان خبرنگار سرویس حوادث میباشند و از تمام روشها در جهت نابود نمودن بنده اطلاع و اشراف کامل و مکفی دارند ،عاجزانه خواهشمندم فقط بحث اسب باشد و غیرت زیاد بانوان با غیرت شهری .
زندگی خود را در گرو سخنان شما دوستان میدانم.

OJANG

Member
مردی که خواستار آزادی بیان و کلام و حضور سالم بانوان در جامعه نباشه خداوند برای تفکرش بهش رحم کنه و معنی غیرت و تعصب و ....بهش بفهمونه.

kahar

Member
ريحانه جون از تذكرت ممنون ;D

اگر كنستانتين اينطوري ادامه ميداد قطعا فردا اسم و عكسش در صفحه حوادث روزناممون ديده ميشد و اهالي انجمن بايد هاي هاي براش گريه ميكردند. ;D ;D ;D :'( :'(

و جناب كنستانتين شما مي تونيد تو آشپزخونه ورزش كنيد اما بانوان گرامي و محترم ترجيح مي دن برن باشگاه.

آقايون چه بخوان چه نخوان نمي تونن مانع حضور زنان در جامعه بشن. :D :D :D

فربود

Active member
کنستانتین عزیز به نظر منم بهتره با خانمهای انجمن در نیفتی که عاقبت خوشی نداره .... چیکار کنیم دیگه فعلا زمانه زمانه خانمهاست

A

am.mir

Guest
وقتی کسی به یک چیزی اعتقاد نداشته باشه ،اون چیز هر چقدر هم بی اهمیت باشه می تونه براش آزاردهنده باشه و مانع پیشرفتش بشه،می بینید که مسئله اعتقاده !
اما واقعا روسری و لباس پوشیده مانعه؟؟؟؟؟؟؟؟
من به عنوان یه ایرانی مسلمان افتخار می کنم که با پوشش اسلامی سوار اسب میشم و هرکس بخواد یا با تعصب یا با تمسخر جلومو بگیره...باید بدونه با بد کسی طرف شده

فربود

Active member
am.mir گفت:
من به عنوان یه ایرانی مسلمان افتخار می کنم که با پوشش اسلامی سوار اسب میشم و هرکس بخواد یا با تعصب یا با تمسخر جلومو بگیره...باید بدونه با بد کسی طرف شده
واقعا که باید به یه همچین کسانی افتخار کرد ...

narges

Member
متاسفانه اقایون اصلا درک نکردن که حرف ما چی بود ما هیچ کدوم نخواسته بودیم حجابمون و کنار بزاریم این فقط یه درد دل بود برای لحظه ای سعی کنید خودتون رو جای یک خانم تصور کنید البته براتو خیلی مشکله چون تجربه این نوع پوشش رو ندارید پس لطفا بی خودی موضوع رو طور دیگه تفسیر نکنید
سنا جان من و شما هم بهتره گرممون نشه ;)

فربود

Active member
narges گفت:
متاسفانه اقایون اصلا درک نکردن که حرف ما چی بود ما هیچ کدوم نخواسته بودیم حجابمون و کنار بزاریم این فقط یه درد دل بود برای لحظه ای سعی کنید خودتون رو جای یک خانم تصور کنید البته براتو خیلی مشکله چون تجربه این نوع پوشش رو ندارید پس لطفا بی خودی موضوع رو طور دیگه تفسیر نکنید
سنا جان من و شما هم بهتره گرممون نشه ;)
ما هم درکتون میکنیم ولی چیکارش میشه کرد . واقعا سخته

OJANG

Member
پاسخ : لباس مناسب سواری بانوان

narges گفت:
سنا جان من و شما هم بهتره گرممون نشه  ;)
ما هم در جنس خودمون مشکل داریم ولی زنان محجبه مایه مباهات و افتخار همسران و فرزندانشان هستند و فکر کنم که همین انگیزه برای تحمل این سختی ها کافی باشه.

مهر

Member
اینم چند نمونه دیگه از لباس بانوان مسلمان ورزشکار ;)

پیوست ها

• arton345-42a27.jpg
    arton345-42a27.jpg
    31.1 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • 382991_orig.jpg
    382991_orig.jpg
    41.1 کیلوبایت · بازدیدها: 77
  • 290508040414.jpg
    290508040414.jpg
    66.1 کیلوبایت · بازدیدها: 82
بالا