مارشال (آرش * گل توسن)

امید زمانی

Active member
از مارشال تعدادی کره در جرگلان تولید شد که من ندیدمشان ولی در مدتی که اصفهان بود فقط 2 تا کره داد که یکی مادرش مشخص نبود کره چیه و دیگری هم با زیباترین مادیان ترکمن ایران از نظر من (سرنا اسپادان ) بود .

با تمام ظلمی که به این اسبها شده کاملا با این نظر موافقم
تولیدات فدراسیون بخاطر نزدیک بودن به اخالهای وارداتی کیفیتهای بالاتری از تولیدات ترکمن صحرا دارند

جسارتا من اصلا قبول ندارم...
تولیدات،تولیدات خوبی بوده و بعضا هست ولی اگه الان ما همچین چیزهایی(آخال های وارداتی و نسل اول از اونها)
داشتیم مطمئن باشید تولیداتی خیلی بهتر از خیلی تولیدات فدراسیون تولید میشد...

علتش هم به نظر من اینه که تولیدکنندگان دلسوز بیشتری پیدا شدند و از اون مهمتر اینکه تولید کنندگی از ترکمن
صحرا خارج شده و تولید کنندگان شهرهای دیگر بعضا خیلی بهتر از ترکمن صحرا عمل میکنند!

از مارشال تعدادی کره در جرگلان تولید شد که من ندیدمشان ولی در مدتی که اصفهان بود فقط 2 تا کره داد که یکی مادرش مشخص نبود کره چیه و دیگری هم با زیباترین مادیان ترکمن ایران از نظر من (سرنا اسپادان ) بود .

اشتباه نکنم وقتی کره بود تلف شده...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
علتش هم به نظر من اینه که تولیدکنندگان دلسوز بیشتری پیدا شدند و از اون مهمتر اینکه تولید کنندگی از ترکمن
صحرا خارج شده و تولید کنندگان شهرهای دیگر بعضا خیلی بهتر از ترکمن صحرا عمل میکنند!

کاملا درسته
تا چند سال آینده
بهترین ترکمنهای ایران در خارج از منطقه ترکمن صحرا تولید خواهند شد

من با اميرحسين موافقم .جمعيت اسبان شاخص و ماديانهايي كه در تركمن صحرا بوده اند شديدا كاهش يافته و توليداتي كه همين زمان در تهران يا شهرهاي ديگر داريم از نظر كيفي كه حتما و از نظر كمي هم شايد بالاتر از تركمن صحرا باشه. هر روز شاهد خروج توليدات برتر منطقه به خارج از منطقه هستيم.كمتر توليدكننده اي را در منطقه ميتوان سراغ گرفت كه از خير توليد با كره ماديان توليدي خودش نگذرد!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بهمن 91

پیوست ها

• IMG_7854.jpg
    IMG_7854.jpg
    70.6 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • IMG_7797.jpg
    IMG_7797.jpg
    88 کیلوبایت · بازدیدها: 48
  • IMG_7719.jpg
    IMG_7719.jpg
    64.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41
چند روز قبل کره ای از مارشال با یک مادیان مجهول الهویه!!! در همدان دیدم که جدا در زیبایی کره ای مطابقش ندیدم.

مادر این کره وقتی مارشال در همدان دست علی خوشرفتار بود از مارشال کشش شد.

بالا