مرگ

Shabdeez

Member
تا بوده همین بوده پس زیاد خودتون رو عصبی نکنید.

به نظر من فقط کسانی که گیاهخوار هستند حق اعتراض دارند وگرنه همه ی ما ادما سروته از یه کرباسیم.

reihaneh

Member
کنستانتین گفت:
آخه من نمیدونم بین جون اسب با جون گاو و گوسفند و شتر و مرغ و بلدرچین و...... چه فرقیه؟!!!
همشون حس دارن و جونشون براشون عزیزه.
تازه ایرانی ها اولین خورنده های اسب بودن.
بله حرفتون درسته و اینجا هم چون همه عاشق اسبن اینجوری می گن و گرنه منطقیش اینه که فرقی بین گوسفند و اسب و گاو نیست و آدمیزاد هم هم گوشت همشونو می خوره ولی پستی آدما یه جور دیگس مثلا شنیدم که تو آسیای شرقی برای اینکه خون تو بدن سگ بمونه و خوشمزه تر بشه سرشو نمی برن بلکه اینقدر میزننش تا بمیره(این اتفاق رو یکی از کارمندای شرکتای پارس جنوبی که کره ای ها صاحبشن تعریف کرد) یا یه حالت دیگه رستورانی که حیوونا رو زنده زنده می پخت و سرو میکرد :'( اینا آخر پستیه :mad: یا وقتی هیچ نیازی نداری بری شکار و حیوونای آزاد رو به این دلیل که به به گوشت شکاره بزنی و بخوری

به هر حال خوردن گاو و گوسفند رایج شده ولی خوردن اسب نه
پس باید برامون سخت باشه.نه؟

این همه بحث واسه چیه؟
اونا برای یه سگ ولگرد که تو چاه افتاده خودشونا به آب و آتش میزنند ولی ما چی با شلاق به جون اسب بیچاره می افتیم اونا خودشون سازمان حمایت از حیوانات دارند که اجازه چنین کشتارهایی را میدن؟ البته در حد اعتدال

ناشناس

Active member
در یک روز شاد و خرم میرید باشگاه یک دفعه با جسد یک اسب مواجه میشید اون موقع چه عکس العملی نشون میدین

narges

Member
مسلما ناراحت میشم و افسوس می خورم و این حس خبر نگاریم سریع منو وادار میکنه متوجه شم چرا این اتفاق افتاده بعدشم از مسولان باشگاه میخوام جنازه رو زود بردارن که گناه داره اسب های دیگه میبینن

سنا

Active member
پاسخ : مرگ

narges گفت:
مسلما ناراحت میشم و افسوس می خورم و این حس خبر نگاریم سریع منو وادار میکنه متوجه شم چرا این اتفاق افتاده بعدشم از مسولان باشگاه میخوام جنازه رو زود بردارن که گناه داره اسب های دیگه میبینن
روحيه ي اسب ها داغون ميشه :(

اين قانون طبيعته كه يكي كشته شه و ديگري زنده بمونه ولي وجداني اين اسبه حيف بود كشته شه.

ناشناس

Active member
محوطه کارخانه کالباس سازی

پیوست ها

• 450px-Horse_Cutting.jpg
    450px-Horse_Cutting.jpg
    90.3 کیلوبایت · بازدیدها: 44

Barbod

Member
منم حرف احسان جان را تاييد ميكنم ومگم منصرف از باز كردن پنجره شدم :mad: :'( :-[ :)

بالا